Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Bahamy Bimini Islands

Letenka Bahamy Bimini Islands


Bahamy jsou tropický ráj ležící v Atlantském oceánu a jsou známé svými úchvatnými plážemi, modrými vodami a bohatým korálovým podmořským životem. Jedním z nejkrásnějších a nejmenších souostroví v Bahamách jsou Bimini Islands, které lákají návštěvníky z celého světa svým přírodním bohatstvím a relaxační atmosférou.

Bimini Islands jsou tvořeny dvěma hlavními ostrovy, North Bimini a South Bimini, které jsou propojeny mostem. Ostrovy jsou známé svými bílými písčitými plážemi, které ozdobuje tyrkysová voda. Návštěvníci si mohou užívat opalování na pláži, procházky podél pobřeží nebo si vyzkoušet šnorchlování a objevování korálových útesů.

Jedním z nejznámějších míst na Bimini Islands je pláž Blister Beach. Ta se nachází na North Bimini a je ideální pro odpočinek a relaxaci. Pláž je téměř nekonečná a nabízí nádherné výhledy na modré moře. Je to skvělé místo, kde si můžete užít romantickou procházku po písku, sledovat západ slunce nebo si jen tak odpočinout na lehátku s koktejlem v ruce.

Další populární atrakcí na Bimini Islands je výlet do okouzlujícího městečka Alice Town. Tato malebná vesnička je plná barevných domů, tradičních restaurací a obchodů se suvenýry. Turisté si zde mohou vychutnat čerstvé mořské plody, vyzkoušet místní speciality a ochutnat exotické koktejly. Městečko je také důležité pro historii Baham, protože zde v roce 1964 žil slavný americký spisovatel Ernest Hemingway.

Pro ty, kteří mají rádi dobrodružství, je možné navštívit Dolphin House, což je fascinující muzeum postavené z mořských plodů. Toto unikátní místo vytvořil místní umělec Ashley Saunders a je plné různých výstav a exponátů, které ukazují život pod vodou a historii Bimini.

Pro milovníky přírody je možné vzít si výlet do Národního parku Bimini Road, kde se nachází tajemná podvodní kamenná cesta. Tato oblast je známá mezi potápěči a je pryčným místem pro objevování korálových útesů, tropických ryb a dalších mořských živočichů.

Letenka na Bimini Islands je snadno dostupná, protože existuje několik leteckých společností, které nabízejí přímé lety z různých částí Ameriky. Mnoho turistů se rozhoduje strávit na Bimini Islands pouze několik dní jako součást své dovolené na Bahamách, aby si užili unikátní atmosféru tohoto malebného souostroví.

Pokud hledáte ostrov s dechberoucí krásou, klidem a pokojem, Bimini Islands jsou pro vás to pravé místo. Tyto kouzelné ostrovy nabízejí nezapomenutelnou plážovou dovolenou a širokou škálu aktivit pro všechny typy cestovatelů. Nechte se okouzlit Bahamami a objevte krásu Bimini Islands!


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Bimini Islands


Dotaz: Kde se nachází Bimini Islands?
Odpověď: Bimini Islands jsou malý souostroví, které se nachází v Atlantském oceánu, asi 80 kilometrů východně od Floridy.

Dotaz: Jak se dostat na Bimini Islands?
Odpověď: Nejsnadnější způsob, jak se dostat na Bimini Islands, je letecky z Miami do letiště South Bimini International Airport nebo trajektem z Miami či Fort Lauderdale. Některé lodě také nabízejí přímé spojení z různých míst v Karibiku.

Dotaz: Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Bimini Islands?
Odpověď: Nejlepší doba pro návštěvu Bimini Islands je od prosince do května, kdy je tam sušší a příjemnější počasí. V létě mohou být teploty velmi vysoké a mohou tam být silné bouřky a hurikány.

Dotaz: Jaké aktivity mohu dělat na Bimini Islands?
Odpověď: Na Bimini Islands můžete plavat, potápět se, rybařit, surfovat, jíst skvělé mořské plody a projít se krásnou přírodou. Můžete také navštívit historická místa a místní trhy.

Dotaz: Potřebuji vízum pro návštěvu Bimini Islands, pokud jsem občan z jiné země než Spojené státy americké?
Odpověď: Ano, pokud nejste občanem Spojených států amerických, potřebujete vízum pro vstup na Bahamy, včetně Bimini Islands. Víza se musí žádat předem a některé země na Bahamách nemusí mít konzulátní zastoupení, takže se doporučuje předem zkontrolovat požadavky pro vaší zemi.


Dovolená Bahamy Bimini Islands


Bahamy jsou pro mnoho lidí snem, který se zrodil v hlavách při pohledu na fotky bílých pláží a tyrkysově modrého Karibského moře. A pokud se vám tento sen splní a dostanete se na Bahamy, tak byste se rozhodně neměli nechat uklidnit prvním dojmem a zůstat jen na nejznámějších ostrovech, jako je Nassau nebo Paradise Island. Zkuste se podívat i na neznámější klenoty, mezi nimiž najdete i Bimini Islands.

Bimini Islands jsou souostroví patřící do Baham, skládající se z dvou největších ostrovů Bimini a South Bimini. Tyto ostrovy leží ve vzdálenosti pouhých 80 km od pobřeží Florida. Přes průliv můžete vypadnout z každodenního shonu a třepotu city a slyšet jen zvuk vln a vítr v korunách palm. Nejenže lze zde vyzkoušet různé vodní aktivity, ale k dispozici jsou také lákadla na tenis, golf a rybaření.

Ve vodách kolem Bimini Islands se můžete potápět a objevovat krasový život korálových útesů a mořských živočichů. Při potápění se můžete setkat s delfíny nebo nakouknout do tajemných jeskyní a vraků, zatopených v hloubce. Nemusíte být takovým potápěčem, stačí vám šnorchlování. Dokonce i tam lze potkat delfíny, kteří nebyli naučeni akrobaci s lidmi.

Lidé na Bimini se rádi setkávají na místních plážích, rekreačních místech nebo místních restaurací. Ty nabízejí tradiční karibská jídla a nápoje, zejména čerstvé ryby a mořské plody, stejně jako letní koktejly. Bimini určitě nevyčkává na turisty, kteří si chtějí užít jedinečné zážitky a potkat lidi, kteří tam žijí. Při setkání budou mluvit o své kultuře, dějinách ostrovů, o svých zvyklostech a tradicích.

Bimini Islands stojí za návštěvu pro ty, kteří chtějí přijít způsobem „zápasit s přírodou“. Zároveň je to skvělé místo pro lidi, kteří se chtějí setkat s místními lidmi, zjistit více o tohoto kraji, užít si klidné dny na pláži a nádhernou kuchyni. Pokud se rozhodnete jet na Bahamy, nezapomeňte navštívit Bimini Islands. Zaručeně na nich najdete neveselý a nezapomenutelných zážitků, které si budete pamatovat celý život.


Počasí Bahamy Bimini Islands


Počasí na Bahamách, konkrétně na ostrovech Bimini, je v průměru velmi slunečné a teplé po celý rok. Tyto ostrovy jsou v souostroví západních Baham, kde panuje subtropické klima.

V zimě je zde nejchladnější období, ale ani v této době se teploty příliš neklesají. Průměrná denní teplota v lednu a února se pohybuje kolem 23 °C. Noční teploty se mohou chvíli držet na 20 °C a být níž i kolem 16 °C.

Od března se začíná situace zlepšovat a teploty se opět začínají zvyšovat. Nejteplejším obdobím roku jsou měsíce červen a srpen. V létě se střídají slunečné a horké dny s obdobími dešťů a bouřek. Průměrné denní teploty se ve výšce vyskytují okolo 30 °C, což znamená, že během letních měsíců může být zde opravdovým výletem.

Biminy jsou rájem pro milovníky vodních sportů. Potápění, kajak, vodní lyže a windsurfing jsou jen některé z atrakcí, kterých se mohou návštěvníci těšit. Teplota vody zůstává po celý rok velmi příjemná, přičemž v červenci a srpnu se dostává až na 29 °C. Proto se zde můžete potápět a užívat si velmi teplou vodu.

Dešťové srážky se na Biminách nevyskytují tak často, ale přesto je dobré si je pro plánování cesty zahrnout. Nejvíce srážek přichází v létě, s průměrnými hodnotami kolem 130 mm srážek měsíčně. Nicméně, deštivý den neznamená konec zábavy, protože během deštivého období můžete navštívit mnoho muzeí a galerií, stejně jako velké množství restaurací a kaváren, kde můžete zažít příjemný pobyt.

Celkově řečeno, Biminy jsou ideálním místem pro dovolenou nebo krátkou návštěvu celý rok. Počasí je velmi příjemné a slunečné, s několika obdobími deštů. Teplá voda a mnoho aktivit na pobřeží jsou rozhodně lákadlem pro návštěvníky, kteří mají rádi vodní sporty a užívají si slunce.


Ubytování Bahamy Bimini Islands


Bahamy jsou známé svou nádhernou přírodou, bílými plážemi a tyrkysovými vodami Karibiku. Jednou z nejmenších a nejneobyčejnějších destinací jsou Bimini Islands. Tato malá skupina ostrovů leží v Atlantiku, pouhých 80 kilometrů od Miami, a nabízí dokonalé místo pro dovolenou, plné odpočinku, dobrodružství a příležitosti k pozorování podmořského života.

Bimini Islands jsou dva hlavní ostrovy, známé jako North Bimini a South Bimini, které jsou propojeny malým mostem. North Bimini je známý jako historická lokalita Ernesta Hemingwaye, kde se spisovatel často zdržoval a psal svá díla. Mnoho restaurací a barů si udržuje autentický karibský šarm a navštívit místní Hemingwayův bar je pro turisty nezapomenutelným zážitkem.

Nabídky ubytování na Bimini Islands jsou rozmanité a odpovídají různým představám a rozpočtům cestovatelů. Pro ty, kteří hledají luxusní pobyt, je zde několik exkluzivních resortů, které nabízejí pokoje s výhledem na moře, soukromé pláže, bazény a prvotřídní služby. Tyto resorty jsou ideální pro páry, rodiny nebo jednotlivce, kteří chtějí zažít opravdovou křišťálově čistou vodu a relaxaci v tropickém prostředí.

Pro cestovatele s menším rozpočtem nebo ty, kteří se chtějí více ponořit do místní atmosféry, jsou k dispozici také menší hotely a penziony na ostrovech. Tyto ubytovací zařízení často nabízejí příjemné pokoje se základním vybavením a jsou často blízko pláže. Cestovatelé si zde mohou vychutnat autentickou bahamskou kuchyni a být blízko místní komunity.

Pro ty, kteří preferují individuální zážitek, jsou na Bimini Islands také dostupné pronájmy vil a apartmánů. To je skvělá možnost pro rodiny nebo skupiny přátel, kteří se chtějí cítit jako doma a mít flexibilitu v plánování svého pobytu. Tyto pronájmy často nabízejí vlastní kuchyně a další vybavení, které umožňuje hostům vařit a stravovat se podle svého chuti.

Pro dobrodruhy a milovníky přírody je Bimini Islands rájem. Mořský život je tento region naprosto ohromující. K dispozici je mnoho organizovaných výletů na potápění a šnorchlování, kde můžete objevovat koralové útesy, tropické ryby a dokonce i žraloky. Mohou se vydat na rybářský výlet a zkusit si chytat tuňáky, dorady a další mořské druhy. Pro ty, kteří preferují sucho, je možné projet se na paddleboardu nebo jet ski okolo ostrovů a vychutnat si úchvatné výhledy na okolní krajinu.

Bimini Islands jsou rájem pro každého, kdo hledá únik od každodenního života a chce zažít skutečné tropické dobrodružství. Bez ohledu na vaše preference nebo rozpočet, najdete zde ubytování, které splní vaše potřeby a poskytne vám úžasné zážitky. Nezáleží na tom, jestli jste světoběžník nebo odpočíváte na pláži, Bimini Islands jsou destinací, kterou si zamilujete a zaručují dokonalou dovolenou v ráji.


Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky