Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Barbados Hunte's Gardens

Letenka Barbados Hunte's Gardens


Barbados Hunteho zahrady: Tajemné království zeleně a květin

Barbados, jedna z karibských perel, je známá svými bílými plážemi, azurově modrým mořem a uvolněnou atmosférou. Ale mezi všemi těmito přírodními krásami se nachází skrytý poklad, který může okouzlit každého návštěvníka - Hunteho zahrady.

Hunteho zahrady jsou soukromou krajinou uměleckého výtvarníka Anthonyho Hunteho. Nachází se v údolí středu ostrova Barbados a nabízí útočiště pro tisíce druhů vzácných rostlin, kytiček a obrovských dřevin. Vstoupíte-li do tohoto tajemného království zeleně a květin, budete okamžitě přítomni pocitu, jako byste se ocitli v jiném světě.

Cesta do Hunteho zahrad začíná s každým krokem po malé cestě, která se vine dolů do údolí. Když se vydáte dolů, okamžitě se otevře nádherný pohled na obklopené stromy a likvidaci bytosti.
Každý krok se zdá být prostupován hudbou, kterou přehrávají zachovalé gramofonové desky zavěšené na stromech a různé sochy a dekorace dodávají celému místu přívětivou a záhadnou atmosféru.

Během procházky mezi vzrostlými datlovníky a palmami narazíte na malé skryté zákoutí, které skrývá všechny odstíny zelené a růžové. Zde můžete odpočinout a pozorovat kolibríky, jak přilétají na okouzlující květiny. Není divu, že tato zahrada je oblíbeným místem pro svatby a ceremonie.

Procházka mezi různými nivy v příjemném stínu tvořeném zastřešenými zahradními chodbami je jako pohádková cesta do ztraceného ráje. Zvuky tichého kaskádování vody a ptáci zpívající ve větvích stromů zde vytvářejí oázu klidu a harmonie. Každý roh, který odhalíte, vás ohromí neobyčejnou krásou a rozmanitostí rostlin, jako jsou fuchsie, bromélie a orchideje.

Anthony Hunte, tvůrce této úžasné zahrady, ji původně vytvořil jako útočiště a únik před rušným světem uměleckých škol, ve kterých kdysi pracoval. Kombinací své kreativity a vášně pro zahradničení vytvořil místo, které dýchá jeho osobností.

Je možné se po zahradě procházet sami, ale můžete si také dovolit, aby vás pan Hunte provedl. Jeho zapálení pro rostliny a zahrádkářství je nakažlivé a jeho příběhy vás zahalí do magického kouzla tohoto místa.

Pokud navštívíte Barbados, Hunteho zahrady jsou pro vás nezapomenutelným zážitkem. Zachovávají něco, co vám mnoho jiných míst nemůže nabídnout - pocit, že jste objevili tajemný ráj plný zeleně, květin, klidu a krásy.


Nejčastější dotazy a odpovědi Barbados Hunte's Gardens


1. Kde se nacházejí Barbados Hunte's Gardens?
Barbados Hunte's Gardens se nacházejí na ostrově Barbados v oblasti Castle Grant, St. Joseph.

2. Který je nejlepší čas pro návštěvu zahrad?
Nejlepší čas pro návštěvu zahrad je od prosince do dubna, kdy je počasí suché a teplo. Nicméně, zahrady jsou otevřeny po celý rok.

3. Jaké jsou otevírací hodiny zahrad?
Barbados Hunte's Gardens jsou otevřeny denně od 9:00 do 17:00.

4. Jaká je vstupné do zahrad?
Vstupné do zahrad je 30 barbadoských dolarů pro dospělé a 15 barbadoských dolarů pro děti do 12 let.

5. Nabízí zahrady prohlídky?
Ano, Barbados Hunte's Gardens nabízí prohlídky se zahradním průvodcem, které vám poskytnou informace o rostlinách a historii zahrad.

6. Můžu si ve zahradách posedět nebo piknikovat?
Ano, ve zahradách jsou k dispozici lavičky, kde si můžete odpočinout a posedět. Nicméně, piknikování v zahradách není povoleno.

7. Nabízí zahrady občerstvení?
Barbados Hunte's Gardens mají kavárnu, kde si můžete koupit občerstvení a nápoje.

8. Jsou zahrady vhodné pro rodiny s dětmi?
Ano, zahrady jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Děti budou mít možnost objevovat a učit se o rozmanitosti rostlinního světa.

9. Jsou zahrady přístupné pro vozíčkáře?
Zahrady mají přístup bezbariérový, a jsou tedy přístupné pro vozíčkáře. Nicméně, terén zahrad je částečně svažitý, což by mohlo být obtížné pro některé vozíčkáře.

10. Je nutné rezervovat prohlídku předem?
Rezervace prohlídky předem není nutná. Stačí přijít během otevírací doby zahrad a zaplatit vstupné.


Ubytování Barbados Hunte's Gardens


Barbados je nádherný ostrov v Karibiku, který nabízí návštěvníkům krásné pláže, kulturní památky a tropickou přírodu. Pokud hledáte ubytování, které vám umožní vychutnat si krásy Barbadosu a zároveň se cítit jako doma, doporučujeme se zaměřit na Hunte's Gardens.

Hunte's Gardens jsou rozsáhlé botanické zahrady, které se nacházejí v centru ostrova, v oblasti St. Joseph. Tyto zahrady byly založeny zahradníkem a designérem Anthony Huntem, který zde vytvořil úchvatné umělecké dílo z rostlin a květin.

V Hunte's Gardens se nachází také ubytování, které svým hostům nabízí unikátní zážitek. Pokoje jsou elegantní a vkusně zařízené a všechny mají výhled na zahrady. Ubytování v Hunte's Gardens je ideální pro ty, kteří hledají klidné, romantické a zároveň luxusní místo na dovolenou.

Hosté se mohou těšit na pohodlné postele s kvalitními matracemi, vlastní koupelnu, klimatizaci a bezplatné Wi-Fi připojení. Pokud máte rádi klasickou hudbu, budete zde v sedm večer obdivovat smallcombo orchestry, které vás uvedou do nádherné atmosféry.

Kromě ubytování nabízí Hunte's Gardens i vynikající stravování. Zdejší restaurace podává kvalitní jídla z lokálních i světových kuchyní, včetně vegetariánských a veganských možností. Pokud hledáte nějakou relaxaci, můžete si objednat láhev vína a vychutnat si večer na balkoně. Hostům je také k dispozici bazén, kde se mohou ochladit v horkých dnech.

Hunte's Gardens jsou také ideální pro ty, kteří chtějí procestovat celý ostrov. Zdejší personál vám rád poradí ohledně nejlepších míst, která stojí za návštěvu. Hunte's Gardens se nacházejí v blízkosti několika historických památek, jako jsou například St. Nicholas Abbey, Andromeda Botanic Gardens, Harrison’s Cave a Cherry Tree Hill. Nedaleko se také nachází pláže, kde si můžete užít slunce a mořské vlny.

Celkově lze říci, že ubytování v Hunte's Gardens na Barbadosu je pro cestovatele, kteří hledají luxusní a klidné místo, ideální volbou. Pokoje jsou prostorné, vkusně zařízené a umístění v centru ostrova umožňuje snadný přístup k turistickým atrakcím. Navíc zdejší botanické zahrady jsou určitě krásné a stojí určitě za návštěvu.


Počasí Barbados Hunte's Gardens


Hunte's Gardens se nachází na tropickém ostrově Barbados a je jedním z nejkrásnějších míst, které tato destinace nabízí. Návštěvníci zde mohou vychutnat úchvatnou přírodu, exotické rostliny a nádhernou atmosféru.

Jedním z nejvýznamnějších prvků, které dělají Hunte's Gardens výjimečnými, je jejich poloha uprostřed nádherné zelené krajiny. Tyto zahrady se táhnou na ploše více než 7 akrů a nabízí návštěvníkům možnost prohlédnout si více než 700 druhů tropických rostlin a květin. Jako takové je to skutečné ráj pro příznivce botaniky a milovníky přírody.

Rostliny v Hunte's Gardens jsou nejen nádherné na pohled, ale také mají své zajímavé příběhy. Zahrady jsou domovem vzácných druhů, které přilákaly obyvatele i turisty z celého světa. Kromě toho se zde můžete setkat s mnoha endemickými druhy rostlin a zvířat, které jsou jedinečné pro ostrov Barbados.

Jedním z hlavních důvodů, proč jsou Hunte's Gardens tak oblíbené, je jeho klima. Barbados je známý svými teplými a slunečnými dny po celý rok. Průměrné teploty se pohybují kolem 30 °C (86 °F), což je ideální pro růst a rozkvět rostlin. V kombinaci s dostatečným množstvím srážek se zdejší botanický ráj stává ideálním místem pro prosperitu rostlinstva.

Mezi nejoblíbenějšími rostlinami v Hunte's Gardens můžeme najít například různé druhy orchidejí, kapradí, bromélií, palmy a mnoho dalších. Tato rozmanitost přispívá ke kráse a pestrosti této zahrady.

Návštěvníci mohou prozkoumat Hunte's Gardens samostatně, nebo se připojit k prohlídce vedené zahradníkem a majitelem samotného Hunteho. Jeho vášeň a láska k rostlinám jsou zřejmé již na první pohled. Jeho znalosti a příběhy za každou rostlinou přispívají k obecnému povědomí o významu ochrany přírody a udržitelného rozvoje.

Hunte's Gardens jsou také místem, kde si návštěvníci mohou odpočinout a promyslet si své myšlenky. V koutě zahrady najdete kryté posezení s knihami a časopisy, kde si můžete odpočinout, popovídat si s ostatními návštěvníky nebo si jen tak vychutnat náladu místa.

Celkově lze říci, že návštěva Hunte's Gardens je nezapomenutelným zážitkem. Nepřehlédnutelná krása rostlin, pestrá fauna a klidná atmosféra tvoří dokonalou kombinaci pro milovníky přírody a krásy. Barbados je sice proslulý svými plážemi a sluncem, ale návštěvníci, kteří se rozhodnou navštívit Hunte's Gardens, zde najdou útočiště a pohled na ostrov z jiné perspektivy.


Dovolená Barbados Hunte's Gardens


Barbados je karibský ostrov známý svou krásnou přírodou a exotickými plážemi. Kromě slunečních koupelí lze však na ostrově najít i mnoho dalších zajímavostí, včetně úchvatných zahrad. Jednou z nejpopulárnějších zahrad na Barbadosu je Hunte's Gardens.

Hunte's Gardens se nachází ve vesnici Saint Joseph a je domovem zahradního designéra Anthonyho Hunteho. Tato zahrada se rozprostírá na ploše pěti akrů a je považována za skutečný ráj pro milovníky rostlin a květin. Hunte's Gardens kombinuje krásu tropické vegetace s unikátními sochami a ornamenty, vytvářejícími harmonický a magický prostor.

Jednou z věcí, která dělá Hunte's Gardens tak jedinečnou, je její umístění. Zahradou procházíte po malých stezkách, které se vine skrz deštný prales. Tato atmosféra působí tajemně a romanticky, zvláště pokud se projdete na západ slunce. Zde si můžete vychutnat klid a odpočinek od rušného světa a zanechat všechny starosti vzadu.

Ve svém průzkumu zahrad budete mít možnost objevit více než 1 000 druhů rostlin, včetně vzácných exotických druhů. Anthony Hunte starostlivě vybíral různé druhy rostlin, aby vytvořil pestrou směs barev a textur. Jeho znalosti a vášeň pro zahradničení je patrná na každém kroku. Zahradu zdobí také velké a staré stromy, které propůjčují místu pocit vznešenosti.

V různých částech zahrady můžete také objevit kachny, papoušky a další druhy volně žijících ptáků. Je to skvělá příležitost pro milovníky přírody a fotografování. Hunte's Gardens je také oblíbeným místem pro svatby a jiné společenské události.

Po prozkoumání zahrad se můžete zastavit v místní restauraci, kde si můžete vychutnat tradiční karibské pokrmy. Můžete si například dát grilované ryby a ochutnat nejlepší rum Barbadosu.

Pokud se chystáte na dovolenou na Barbados, Hunte's Gardens by neměly chybět ve vašem plánu. Tato zahrada nabízí jedinečnou kombinaci přírodní krásy, umění a klidu. Vstupné do zahrady je bez závazků, což znamená, že zde můžete strávit celý den, procházet se a odpočívat mezi květinami. Je to ideální útočiště pro ty, kteří chtějí uniknout z rušného světa a ponořit se do krásy karibské přírody.

Barbados a Hunte's Gardens jsou skvělým cílem pro každého, kdo hledá odpočinek na krásném ostrově plném přírodního bohatství. Nechte se unést exotickými rostlinami, nechte se hýčkat teplem karibského slunce a nechte vás Hunte's Gardens přenést do světa klidu a harmonie.


Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky