Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Egypt Marsa Alam Port Ghalib

Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Marsa Alam Port Ghalib


1. Jakým způsobem se dostanu z letiště Marsa Alam do Port Ghalibu?
Odpověď: Z letiště v Marsa Alam je možné se dostat do Port Ghalibu taxi službou, transferem pořádaným hotelem nebo pronájmem vozu.

2. Jaké jsou nejbližší pláže v Port Ghalibu?
Odpověď: Nejbližší pláže v Port Ghalibu jsou Marsa Mubarak Beach, Marsa Shoona Beach a Marsa Egla Beach.

3. Kde mohu najít ubytování v Port Ghalibu?
Odpověď: V Port Ghalibu jsou k dispozici různé hotely, resorty a apartmány, které lze rezervovat buď přes internet, nebo přímo na místě.

4. Jaké aktivity a atrakce jsou v Port Ghalibu?
Odpověď: V Port Ghalibu můžete vyzkoušet potápění, šnorchlování, plachtění, rybaření, golfování, wellness a relaxaci v lázních, nákupy v přístavním městečku a mnoho dalších aktivit.

5. Jaké jsou nejlepší restaurace v Port Ghalibu?
Odpověď: Mezi nejlepší restaurace v Port Ghalibu patří Port Ghalib Marina, Port Ghalib Fish Market, Marsa Mubarak Restaurant a Marsa Shoona Restaurant, kde si můžete vychutnat tradiční egyptskou kuchyni, mořské plody a mnoho dalších pokrmů.

6. Existují možnosti pro výlety a výlety z Port Ghalibu?
Odpověď: Ano, z Port Ghalibu je možné podniknout výlety do míst jako jsou Káhira a pyramidy, Luxor a Údolí králů, Safaga a mnoho dalších historických a kulturních destinací.

7. Jaké jsou průměrné teploty v Port Ghalibu?
Odpověď: Průměrné teploty v Port Ghalibu se pohybují od 20°C v zimě až po 37°C v létě. Nejlepší období k návštěvě je mezi říjnem a dubnem, kdy jsou teploty příjemné a sluneční.

8. Jaký je časový posun v Port Ghalibu ve srovnání s Českem?
Odpověď: V Port Ghalibu je časový posun o 1 hodinu před Českem během letního času a o 2 hodiny před Českem během zimního času.

9. Existuje v Port Ghalibu možnost vodních sportů?
Odpověď: Ano, v Port Ghalibu je možné se věnovat potápění, šnorchlování, plachtění, windsurfingu, kitesurfingu, vodnímu lyžování a dalším vodním sportům.

10. Jaké jsou dopravní možnosti v Port Ghalibu?
Odpověď: V Port Ghalibu je k dispozici veřejná doprava ve formě autobusů a taxi. Také je možné si pronajmout auto pro vlastní pohodlnou dopravu.


Počasí Egypt Marsa Alam Port Ghalib


Egyptské letovisko Marsa Alam se nachází na jižním pobřeží Egypta u Rudého moře, nedaleko přístavu Port Ghalib. Tato oblast je známá svým slunečným počasím a překrásnými plážemi, což ji činí oblíbeným cílem pro milovníky sluníčka a vodních aktivit.

Díky své poloze v blízkosti rovníku má Marsa Alam velmi příznivé klima. Zdejší podnebí je typické pro pouštní oblasti - horké a suché. Průměrná roční teplota se pohybuje kolem 25 °C, přičemž v letním období může teplota vystoupit i nad 40 °C. Tytéž extrémní teploty nelze očekávat na samotném pobřeží, kde je o něco chladněji díky příjemnému větru od moře.

Nejlepší doba pro návštěvu Marsa Alam je v období od října do května, kdy je teplota mírnější a nedochází k extrémnímu horku. Období od června do srpna je nejteplejší a může být pro někoho příliš horké, ale pokud vám takové počasí nevadí, můžete si užít sluneční paprsky na pláži nebo v hotelovém bazénu.

Co se týče srážek, v této oblasti je jejich množství minimální. Prakticky neprší a sluneční svit je zde přítomen v průběhu většiny roku. V zimním období se mohou objevit krátkodobé deště, zatímco v létě se srážky téměř nevyskytují.

Rudé moře, které omývá pobřeží Marsa Alam, je známé svou teplou vodou a bohatým podmořským životem. Průměrná teplota vody během roku se pohybuje mezi 22-28 °C, což přispívá k oblíbenosti tohoto regionu u potápěčů a milovníků šnorchlování. Průzračná voda a korálové útesy jsou domovem velkého množství ryb a dalších mořských živočichů.

Díky svému krásnému počasí a úchvatným přírodním scenériím je Marsa Alam Port Ghalib ideálním místem pro dovolenou plnou relaxace a nezapomenutelných zážitků. Milovníci slunečních paprsků, vodních sportů a objevování podmořského světa zde najdou vše, co si přejí. Jejich dovolená bude provázena teplým slunečním svitem a příjemným vánkem od Rudého moře.


Dovolená Egypt Marsa Alam Port Ghalib


Egypt je jednou z nejžádanějších turistických destinací, plná exotického kouzla a fascinující historie. Pro mnoho turistů je Egypt synonymem pro Jízdu na velbloudovi, pyramidy a Nil. Pokud se rozhodnete strávit svou dovolenou v Egyptě, zajímavou možností pro vás může být návštěva Marsa Alam a Port Ghalib.

Marsa Alam se nachází na jihu Egypta, na břehu Rudého moře a je velmi oblíbená u potápěčů díky svému úžasnému podmořskému životu. Zdejší vody jsou ideální pro pitný režim, koupání a potápění. Dále zde najdete zatopenou lagunu, pláže a mnoho malých ostrůvků.

Port Ghalib opět leží u Rudého moře, ale na severu od Marsa Alam. Je to moderní turistické městečko, kde můžete najít mnoho možností pro relaxaci, potápění a sportovní aktivity.

Mezi nejoblíbenější aktivity v Marsa Alam a Port Ghalib patří potápění. Je zde obrovské množství živého korálového útesu, což umožňuje snadné pozorování mnoha druhů ryb a mořských živočichů. V obou městech najdete řadu nabídek pro potápěčské kurzy a výlety. V Port Ghalib je také mnoho možností kitesurfingu, windsurfingu, plachtění, golfové hřiště a tenisové kurty.

Pro ty, kteří si chtějí odpočinout a relaxovat, jsou tu pláže s bílým pískem a čistou vodou Rudého moře. Pro milovníky wellness jsou zde luxusní spa centra nabízející kosmetické a wellness procedury. Pokud máte rádi noční život, Marsa Alam má mnoho barů a klubů s hudbou a tancem a Port Ghalib nabízí nákupní centra, kino a kasino.

Další místem, které by se mohlo stát zajímavým pro vaši návštěvu, je blízký národní park Wadi El Gemal, který je domovem pro mnoho druhů fauny a flóry, a také pro starodávné ruiny.

Pro plánování vaší dovolené v Egyptě byste neměli podcenit ani místní kuchyni. Města Marsa Alam a Port Ghalib nabízejí mnoho tradičních, arabských a přímořských restaurací s čerstvým rybím a mořským plody a zajímavými kořeněnými pokrmy.

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou v Marsa Alam a Port Ghalib, můžete si být jisti, že uvidíte nádhernou přírodu a podmořský život. Ať už chcete aktivní dovolenou nebo jen odpočinek na pláži s prázdnou hlavou, Marsa Alam a Port Ghalib nabízejí dostatek možností pro všechny typy turistů.


Ubytování Egypt Marsa Alam Port Ghalib


Egyptské letovisko Marsa Alam se nachází na jihozápadě země u Rudého moře. Je oblíbené především mezi potápěči a milovníky slunce, kteří sem přijíždějí vyhledávat dokonalou kombinaci nádherných pláží, skvělých možností potápění a luxusního ubytování.

Jedním z nejatraktivnějších ubytovacích zařízení v Marsa Alam je Port Ghalib, který se nachází v těsné blízkosti letiště a nádherné korálové útesy. Toto moderní rezortní město nabízí širokou škálu luxusních hotelů a resortů s prvotřídními službami pro všechny návštěvníky.

Port Ghalib je postaven na břehu Rudého moře a nabízí svým hostům krásné výhledy na azurovou vodu a koralové útesy. Zdejší pláže jsou proslulé svou bílou pískovou pláží a teplým slunečním svitem, který zde panuje po většinu roku. Hosté mohou relaxovat na lehátkách nebo si užívat vodních aktivit, jako je šnorchlování, potápění nebo jízda na vodním skútru.

Ubytování v Port Ghalib je luxusní a moderní. Hotely zde nabízejí pokoje a apartmány s výhledem na moře, které jsou komfortně zařízeny a vybaveny moderními vybaveními. Resorty mají také rozsáhlé bazény, wellness centra a fitness centra, kde si hosté mohou udržovat kondici a relaxovat.

Port Ghalib také nabízí hostům širokou škálu restaurací a barů, ve kterých se podávají tradiční egyptská jídla i mezinárodní kuchyně. Pro ty, kteří chtějí ochutnat místní speciality, jsou zde různé možnosti, jak vyzkoušet například čerstvé ryby a mořské plody.

Kromě krásných pláží a luxusních hotelů mohou návštěvníci Port Ghalibu také objevovat okolní přírodu a kulturu. V blízkosti se nachází národní parky, jako například Wadi el-Gemal, který je domovem mnoha druhů zvířat a rostlin. Zdejší návštěvníci se mohou také projít po malebných trzích a navštívit historická místa, jako je například Luxor nebo Karnak.

Celkově lze říci, že Port Ghalib v Marsa Alam nabízí nádherné ubytování a ideální polohu pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v luxusu a relaxaci. S krásnými plážemi, bohatým kulturním dědictvím a vynikajícím potápěním je toto místo ideální volbou pro každého, kdo hledá nezapomenutelnou dovolenou u Rudého moře v Egyptě.


Letenka Egypt Marsa Alam Port Ghalib


Egypt je bezesporu jednou z nejkrásnějších a nejatraktivnějších turistických destinací. Nabízí návštěvníkům nádherné pláže, úchvatné historické památky a neopakovatelnou atmosféru. Pokud hledáte ideální místo pro dovolenou, pak byste měli zvážit letenku do Marsa Alamu, konkrétně do letoviska Port Ghalib.

Marsa Alam leží na východním pobřeží Rudého moře a je známý především svými krásnými korálovými útesy a nádhernou podmořskou faunou a florou. Pokud se zajímáte o potápění nebo šnorchlování, pak jste na správném místě. Vody Rudého moře jsou křišťálově čisté a plné života jako zasněžená pole. Můžete se potápět a spatřit pestrou škálu ryb, korálů a dalších mořských tvorů.

Port Ghalib je moderní letovisko, které nabízí svým návštěvníkům luxusní ubytování, širokou škálu restaurací a obchodů a mnoho dalšího. Letovisko je navrženo tak, aby splnilo očekávání i těch nejnáročnějších turistů. Můžete si dovolit relax na pláži, projít se po přístavu, navštívit místní trhy a ochutnat místní speciality.

Jedním z hlavních lákadel Port Ghalibu je jeho luxusní marina. Zde můžete najmout loď a vydat se na rybolov nebo si objednat exkurzi ke delfínům, které v těchto vodách žijí hojně. Je to jedinečná příležitost spatřit tyto nádherné tvory zblízka a zažít nezapomenutelný zážitek.

Pokud se zajímáte o historii a kulturu, můžete navštívit nedaleký chrám v Luxoru nebo starobylé památky v Karnaku. Pokud vás zajímá historie faraonů a jejich pyramidy, můžete si naplánovat exkurzi do Káhiry, kde se nachází pyramidy u Gízy a známý egyptský muzeum.

Letenky do Marsa Alamu jsou relativně dostupné a mnoho leteckých společností nabízí přímé spojení z různých destinací po celém světě. Je to ideální destinace pro dovolenou u moře, ale také prozkoumání bohaté historie a kultury Egypta.

Pokud hledáte dovolenou plnou dobrodružství, relaxace a objevování nových kultur, pak je letenka do Egypta, konkrétně do Marsa Alamu, přesně to pravé. Nechte se unést krásami podmořského světa, poznávejte historické památky a užívejte si luxusu nabízeného v letovisku Port Ghalib. Vaše dovolená v Egyptě bude nezapomenutelná.


Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky