Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Estonsko Jõhvi

Nejčastější dotazy a odpovědi Estonsko Jõhvi


1) Jaké jsou nejlepší památky v Jõhvi?

- Mezinárodní dům, Arboretumm, park a zámek Alja, kaple v Maaküla, kostel sv. Michala, Muzeum umění.

2) Jaké jsou nejlepší restaurace v Jõhvi?

- Restaurace "Uno", "Kehrwieder", "Jõhvi Vürtsikas", "Köök ja Keldrisaal", "Võrk Kõrts".

3) Jak se nejlépe dostat do Jõhvi?

- Autobusy, vlaky, taxi.

4) Kde se nachází letiště v Jõhvi?

- Jõhvi nemá své letiště. Nejbližší letiště jsou v Tartu a Tallinnu.

5) Jaké jsou nejlepší aktivity pro turisty v Jõhvi?

- Procházky v Arboretum, návštěvy muzeí a památek, cyklistické výlety, sportovní aktivity, relaxace v lázních.


Letenka Estonsko Jõhvi


Pokud plánujete cestu do Estonska, může být letecká doprava jednou z nejrychlejších a pohodlných možností, jak se dostat do této země se severu Evropy. Jedno z míst, kde lze zakoupit letenku do Estonska, je také město Jõhvi.

Jõhvi je malé město, které se nachází na severovýchodě Estonska, poblíž ruských hranic. Přestože je to spíše menší destinace, cestovatelé se sem přesto rádi vrací díky jeho bohaté historii, krásné přírodě a pohostinnosti místních obyvatel.

Pokud se rozhodnete zakoupit letenku do Jõhvi, máte několik možností. Nejbližším letištěm je Letiště Tallinn, které se nachází asi 200 kilometrů jihozápadně od Jõhvi. Toto moderní letiště je významným mezinárodním přestupním bodem v případě cest do Estonska. Z Tallinnu se do Jõhvi pesmo dostanete vlakem nebo autobusem.

Další možností je letecká linka, která vede přímo z jiných evropských měst do Jõhvi. Tato možnost je většinou vyhledávaná cestovateli, kteří preferují přímé spojení bez potřeby přestupu v Tallinnu.

Město Jõhvi samotné má mnoho zajímavostí, které stojí za návštěvu. Kromě historických památek, jako je Jõhvi muzejní zámek, naučné stezky Tammiku a Veerenni, které vás provedou malebným estonským venkovem, nebo krásný park zahrnující Jõhvi Břicho, zde najdete také mnoho moderních kulturních a odpočinkových možností.

Jõhvi nabízí ojedinělé divadelní představení, umělecké výstavy a koncerty, které se konají v místním koncertním sále nebo v opulentním Národním divadle. Pro milovníky přírody je v okolí města spousta možností procházek, cyklistiky a rybaření.

Nakupování není v Jõhvi rovněž problém. Zdejší obchody nabízejí široký sortiment zboží, včetně místních specialit a suvenýrů. Po náročném dni si můžete odpočinout a vychutnat si tradiční estonskou kuchyni v jedné z mnoha restaurací, kaváren či hospod, které jsou zde k dispozici.

Pokud se rozhodnete pro letenku do Estonska a přistání ve městě Jõhvi, určitě nebudete zklamáni. Toto malebné město nabízí mnoho možností pro aktivní dovolenou, objevování bohaté historie a kultury Estonska, ale také relaxaci a odpočinek v nádherném prostředí přírody.


Počasí Estonsko Jõhvi


Jõhvi je město ležící v severovýchodní části Estonska. Nachází se v kraji Ida-Virumaa, který je znám svou rozmanitou přírodou a bohatstvím historických památek. Počasí v Jõhvi je ovlivněno kontinentálním klimatem, což znamená, že zdejší zimy jsou chladné s občasným výskytem sněhu a léta jsou mírně teplá s mírnými srážkami.

Zima v Jõhvi začíná obvykle koncem listopadu a trvá do poloviny března. Teploty se pohybují mezi -5 °C a -10 °C, s občasnými mrazy až -20 °C. Sněhové srážky jsou velmi běžné a často vytvářejí malebnou zasněženou krajinu. V zimě se však může objevit i období oblevy, kdy teploty stoupnou nad bod mrazu a sníh se začne tát.

Jaro přichází do Jõhvi v polovině března a trvá do května. Během tohoto období se teploty postupně zvyšují a pohybují se mezi 5 °C a 15 °C. Srážky jsou stále poměrně časté, ale mohou být stabilnější a déle trvající. Příroda začíná probouzet k životu, kvetou květiny a stromy se zelenají.

Léto v Jõhvi nastává v červnu a pokračuje do srpna. Teploty se pohybují od 15 °C do 25 °C, s občasnými teplejšími dny přesahujícími 30 °C. Srážky jsou zde obvykle řídké, ale když přijdou, mohou být v podobě přívalových lijáků. Léto v Jõhvi je ideálním obdobím pro turisty, kteří chtějí objevovat okolní přírodu.

Podzim přichází do Jõhvi v září a trvá do listopadu. Teploty začínají klesat a pohybují se mezi 10 °C a 5 °C. Srážky jsou časté a většinou se jedná o déšť nebo slabý sníh. Listnaté stromy začínají získávat podzimní barvy a krajinu oživuje pestrobarevný listí.

Celkově vzato, počasí v Jõhvi je charakteristické výraznými sezónními změnami. Každá roční doba si přináší své vlastní kouzlo a krásu, ať už se jedná o zimní zasněžené scenérie, kvetoucí jarní krajinu, slunečné letní dny nebo podzimní podzimní listí. Turisté i místní obyvatelé si zde mohou vychutnat rozmanitost přírody a zážitky spojené s každou roční dobou.


Dovolená Estonsko Jõhvi


Vydáváte se na dovolenou a nejste si jisti, kam byste měli jet? Co takhle zamířit do krásného města Jõhvi v Estonsku? Toto malebné město leží v severovýchodní části Estonska a má mnoho zajímavých míst, která stojí za návštěvu.

Jõhvi je proslulé svými úžasnými historickými památkami a pěkným centrem. Zdejší hlavní atrakcí je Královský park, který je jedním z největších parků v Estonsku. Park nabízí velké množství zeleně, květin, fontán a soch, což jej dělá ideálním pro procházky a odpočinek. Jednou z nejvýznamnějších památek v parku je Jõhvi muzeum, které nabízí přehled o historii města a regionu.

Dalším zajímavým místem v Jõhvi je místní divadlo, které je jedním z nejprestižnějších divadel v Estonsku. Divadlo nabízí širokou škálu představení a kulturních událostí po celý rok. Navštívte tuto instituci a nechte se unést světem estonského divadla.

Pokud jste milovníky architektury, nenechte si ujít kostel Jõhvi, který je jedním z nejznámějších v severovýchodním Estonsku. Tento kostel je známý svou jedinečnou architekturou, která kombinuje různé styly, jako je gotika, baroko a romantismus. Uvnitř kostela najdete krásné fresky a oltář. Kostel je nejen duchovním místem, ale také kulturní památkou.

Další místní atrakcí je moderní koncertní sál Jõhvi, který je známý pro svou vynikající akustiku. Každý rok se zde koná mnoho významných hudebních akcí a festivalů, které přitahují návštěvníky z celého Estonska i ze zahraničí.

Pokud jste přírodovědci, můžete se vydat na krátký výlet za město na přírodní rezervaci Kurtna, která se nachází nedaleko Jõhvi. Tato rezervace je jedinečná svou rozmanitostí a je známá svými krásnými jezery, lesy a mokřady. Je zde možnost podniknout různé turistické trasy a pozorovat zdejší faunu a flóru.

Pokud máte rádi dovolenou plnou kultury, historie a přírody, Jõhvi v Estonsku je pro vás dokonalým cílem. Zdejší památky, divadlo, koncertní sál a přírodní rezervace vás jistě nezklamou. Připravte se na nezapomenutelné zážitky a objevování jednoho z nejkrásnějších míst v Estonsku.


Ubytování Estonsko Jõhvi


Estonsko je malá severovýchodní země ležící v Baltském regionu. Je známé svou bohatou historií a kulturou, stejně jako svými přírodními krásami. Jedním z nejzajímavějších míst v Estonsku je město Jõhvi, které nabízí velké množství zajímavých atrakcí a skvělé možnosti ubytování.

Jõhvi je malé město s bohatou historií a je vyhlášené pro své nádherné architektonické památky a přírodní krásy. Jeho nejznámější památkou je Jõhvi hrad z 13. století, který je dnes velmi dobře zachovalý a slouží jako muzeum. Navštěvovateli nabízí jedinečnou možnost prozkoumat historii a kulturu tohoto regionu.

Kromě hradu je v Jõhvi ještě mnoho dalších zajímavých památek, jako například Národní divadlo Estonia, budova Starého města a Jõhvi ratus. Tyto památky dýchají historii tohoto místa a poskytují návštěvníkům nezapomenutelný zážitek.

Pokud hledáte ubytování v Jõhvi, máte na výběr z mnoha možností. Město nabízí luxusní hotely, malé, rodinné penziony a také levné hostely pro cestovatele s menším rozpočtem. Bez ohledu na váš rozpočet, určitě najdete ubytování, které vyhovuje vašim preferencím.

Luxusní hotely v Jõhvi nabízejí prvotřídní ubytování, vysoce kvalitní služby a bohaté vybavení. Tyto hotely mají často wellness centra, bazény a elegantní restaurace, kde si můžete vychutnat tradiční estonskou kuchyni. Příkladem takovéhoto hotelu je Hotell Wironia nebo Hotell Krunk.

Pro ty, kteří preferují menší a intimnější prostředí, jsou v Jõhvi k dispozici rodinné penziony. Tyto penziony nabízejí pohodlné ubytování v tradičních estonských domácích. Skvělou volbou je penzion Bonaparte, který je známý svým přátelským personálem a úžasnou atmosférou.

Pro cestovatele s menším rozpočtem jsou v Jõhvi také k dispozici levné hostely. Tyto hostely nabízejí jednoduché, ale pohodlné ubytování za přijatelné ceny. Hostel Jõhvi je oblíbeným místem pro mladé cestovatele a nabízí pohodlná lůžka a společenskou místnost pro setkávání s dalšími hosty.

Ať už si vyberete jakýkoliv typ ubytování v Jõhvi, určitě nebudete zklamáni. Město nabízí skvělou základnu pro objevování Estonska a jeho krás. Zde se setkáte s bohatou historií, úchvatnou architekturou a přírodními poklady. Pokud chcete zažít skutečný estonský půvab, Jõhvi je pro vás to správné místo.


Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky