Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Estonsko Kilingi-Nõmme

Počasí Estonsko Kilingi-Nõmme


Estonsko se může pochlubit mnoha krásnými a překvapivými místy, ale jedno z nich je rozhodně město Kilingi-Nõmme. Leží v jihozápadní části Estonska a je hlavním centrem oblasti Pärnumaa.

Počasí v Kilingi-Nõmme se silně ovlivňuje jeho polohou na pobřeží Baltského moře. Ovlivňuje ho také jeho vnitrozemské poloha, kde se mísí klima Atlantiku a kontinentální klima, což se projevuje chladnými zimami a teplými léty.

Letní počasí v Kilingi-Nõmme je obvykle pěkné a teplé. Průměrná teplota v červenci a srpnu je okolo 20 až 22°C, ale mohou se dostat až na 30°C. Je zde také dostatek slunce, a proto je toto období ideální pro procházky, koupání a outdoorové aktivity.

Podzim bývá poměrně mírný a deštivý, teploty se pohybují od 10 do 15°C. Zima přináší chlad a sníh, teploty se pohybují okolo -2 až 2°C. Zima však není tak drsná jako v některých dalších částech země, a proto lze stále řadu aktivit podnikat venku. V Kilingi-Nõmme se také často pořádají zimní aktivity jako například lyžování a sánění.

Jaro je obvykle chladné a mírně deštivé, s teplotami okolo 10 až 15°C. V této době roku je Kilingi-Nõmme skvělým místem pro procházky a obdivování přírody, která začíná kvést.

Celkově je počasí v Kilingi-Nõmme typicky evropské, s mírnější zimou než v ostatních částech Estonska. I když počasí může být proměnlivé, příroda a krása tohoto místa stojí za návštěvu kdykoliv během roku.


Ubytování Estonsko Kilingi-Nõmme


Estonsko Kilingi-Nõmme je malé město v jihozápadní části Estonska, které se nachází v regionu Pärnumaa. Ačkoli toto město není tak velké jako jiná místa v Estonsku, nabízí mnoho zajímavých míst a zážitků, které stojí za návštěvu. Kromě toho, nabízí také různé možnosti ubytování pro turisty.

Hotel Kilingi-Nõmme

Hotel Kilingi-Nõmme je největší hotel v Kilingi-Nõmme. Je to moderní hotel s 43 pokoji a pěkně zařízenými úkryty v přírodě. Hotel má také krásnou sauna, fitness centrum a venkovní bazén, což je skvělý způsob, jak si odpočinout a uvolnit se.

Hotel Kivilinna

Hotel Kivilinna se nachází uprostřed Kilingi-Nõmme a nabízí svým hostům skvělé ubytování za přijatelnou cenu. Veškeré pokoje jsou zařízeny moderním nábytkem a splňují veškeré standardy moderního ubytování. Tento hotel je také vybaven konferenčním centrem a saunou.

Käbi Külalistemaja

Käbi Külalistemaja je rodinné ubytování, které se nachází v blízkosti města Kilingi-Nõmme. Nabízí krásné pokoje s rustikálním nábytkem a krásným výhledem na lesy. Hosté mohou využít grilování, a také zahrady, kde se mohou relaxovat a užít si klidný pobyt.

Villa Nõmm

Villa Nõmm je perfektní volbou pro rodiny a skupiny, kteří chtějí být blízko přírody a užívat si klidného prostředí. Villa Nõmm nabízí velkou zahradu a venkovní terasu, kde se hosté mohou relaxovat a užívat si krásný výhled na okolní přírodu. Vila je velmi prostorná, má velkou kuchyni a moderně zařízené pokoje.

Celkově, Kilingi-Nõmme nabízí mnoho možností ubytování pro turisty. Bez ohledu na to, zda hledáte luxusní hotel nebo komfortní rodinné ubytování, určitě si najdete to, co odpovídá vašim představám. Navíc, Kilingi-Nõmme je skvělou základnou pro turisty, kteří chtějí objevovat mnoho zajímavých míst v této oblasti Estonska, jako je například přírodní park Soomaa.


Dovolená Estonsko Kilingi-Nõmme


Kilingi-Nõmme je malé město nacházející se v jižní části Estonska. Leží v nádherném kraji a je ideálním místem pro klidnou a relaxační dovolenou v přírodě.

Jednou z největších předností Kilingi-Nõmme je jeho poloha. Nachází se pouhých 32 kilometrů od břehu Baltského moře, což umožňuje návštěvníkům plánovat výlety na pláže a užívat si sluncem zalitého relaxu. Navštívit můžete třeba oblíbenou pláž Maasi, která je vzdálena jen několik minut jízdy od Kilingi-Nõmme. Odtud se můžete projít podél pobřeží, obdivovat písečné duny a vdechovat osvěžující mořský vzduch.

Návštěva Kilingi-Nõmme je dokonalou příležitostí pro milovníky přírody. Město je obklopeno krásnými lesy a skalkami, které vám poskytnou nezapomenutelné zážitky z turistiky či cyklistiky. V blízkosti města také leží spousta jezer, ve kterých se můžete osvěžit a zaplavat si. V letních měsících si můžete vyzkoušet i rybaření, což je populární aktivita v této oblasti.

Důležitou součástí Kilingi-Nõmme je jeho historie. Město má bohatou kulturní a historickou dědictví. Nejvýznamnější pamětihodností je zdejší kostel, který stojí na náměstí. Kostel byl postaven v roce 1863 a je velmi oblíbeným turistickým cílem. Kromě toho si můžete prohlédnout i další historické budovy a památky v centru města.

Pokud jste dovolenou strávili v Kilingi-Nõmme a chcete něco poznat z okolí, měli byste navštívit města Pärnu a Tartu. Pärnu se nachází jen 47 kilometrů od Kilingi-Nõmme a je známé svými krásnými plážemi a lázeňskými domy. Tartu je největším univerzitním městem v Estonsku a nabízí bohatou kulturní a historickou scénu.

Celkově lze tedy říci, že Kilingi-Nõmme je ideálním místem pro strávení dovolené v Estonsku. Pokud toužíte po klidu, krásné přírodě a historii, nenajdete lepší místo. Ať už se rozhodnete pro relaxaci na pláži, prozkoumání lesů nebo objevování místní kultury, Kilingi-Nõmme vám nabídne to vše a mnohem více.


Nejčastější dotazy a odpovědi Estonsko Kilingi-Nõmme


1) Jak se dostat z Tallinnu do Kilingi-Nõmme?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat z Tallinnu do Kilingi-Nõmme, je vzít autobus. Autobusy jezdí pravidelně a cesta trvá zhruba 2 hodiny.

2) Kolik stojí lístek na autobus do Kilingi-Nõmme?
Odpověď: Cena lístků na autobus do Kilingi-Nõmme se liší v závislosti na čase cesty a typu jízdného. Orientačně se pohybuje kolem 10-15 eur.

3) Kde se nachází nejblíže letiště k Kilingi-Nõmme?
Odpověď: Nejbližší letiště k Kilingi-Nõmme je Letiště Tartu, které je vzdáleno zhruba 85 km. Z Tartu lze do Kilingi-Nõmme pokračovat vlakem nebo autobusem.

4) Co je vhodné navštívit ve městě Kilingi-Nõmme?
Odpověď: V Kilingi-Nõmme se nachází několik zajímavých míst k navštívení, jako je Kilingi-Nõmme Múzeum, park Penuja nebo vyhlídková věž Valgeranna. Tento region je také ideální pro pěší turistiku a procházky v přírodě.

5) Kde se dá nejlépe ubytovat v Kilingi-Nõmme?
Odpověď: V Kilingi-Nõmme se nachází několik možností ubytování, včetně penzionů a hotelů. Nejlepší je se ubytovat poblíž centra města, abyste měli snadný přístup ke všem zajímavým místům.

6) Jaké jsou možnosti dopravy v Kilingi-Nõmme?
Odpověď: V Kilingi-Nõmme jsou k dispozici autobusové linky, které vás dovezejí do okolních měst a obcí. Pokud preferujete vlastní dopravu, můžete si pronajmout auto nebo si vzít taxík, který je k dispozici v centru města.

Tyto otázky a odpovědi vás snad dobře provedou při cestě do Kilingi-Nõmme v Estonsku. Přejeme vám příjemný pobyt!


Letenka Estonsko Kilingi-Nõmme


Kilingi-Nõmme je malé město nacházející se v jihovýchodním Estonsku. Je známé svojí přírodní krásou, historickými památkami a klidnou atmosférou. Díky nedávnému rozvoji cestovního ruchu v této oblasti, se zvýšil zájem turistů o návštěvu tohoto malebného místa.

Jednou z hlavních otázek pro turisty, kteří plánují navštívit Kilingi-Nõmme, je jak se tam dostat. Existuje několik možností, které zahrnují cestování autem, vlakem nebo autobusem. Nicméně, pro cestovatele, kteří hledají rychlou a pohodlnou možnost, je letecká doprava nejlepší volbou.

Kilingi-Nõmme má vlastní letiště, které se nachází jen několik kilometrů od města. Toto letiště je však malé a nabízí omezený počet letů. Proto je pro cestující výhodné využít letenku do blízkého estonského hlavního města Tallinnu a odtud pokračovat na Kilingi-Nõmme.

Estonsko má několik velkých mezinárodních letišť, ale Letiště Tallinn je největší a nejrušnější z nich. Z Tallinnu je k dispozici velký počet letů do různých destinací v Evropě a dalších částech světa. Existuje také několik různých leteckých společností, které nabízejí lety mezi Tallinnem a různými evropskými městy.

Pro rezervaci letenky do Kilingi-Nõmme je nejlepší se obrátit na cestovní kancelář nebo vyhledávač letenek. Tyto zdroje poskytují informace o různých dostupných leteckých společnostech, letových řádech a cenách letenek. Je také možné najít výhodné nabídky a slevy na lety, zejména pokud se rezervuje s dostatečným předstihem.

Po přistání na letišti Tallinn je možné využít různých způsobů dopravy do Kilingi-Nõmme. Nejběžnější možností je pronájem auta, které je k dispozici na letišti. Autem je možné snadno a rychle cestovat do Kilingi-Nõmme a výlet ještě více si užít jeho okolní krásy a atrakce.

Další možností je využít místní veřejnou dopravu, jako jsou vlaky nebo autobusy. Tyto služby mají pravidelné spoje z Tallinnu do Kilingi-Nõmme a jsou relativně levné a pohodlné.

Kilingi-Nõmme je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou v prostředí přírody. Toto malebné město nabízí četné možnosti pro venkovní aktivity, včetně pěší turistiky, cyklistiky a lov ryb. Navštívit lze také historické památky, jako je hrad Pärnu, který leží nedaleko města.

Celkově vzato, letenka do Estonska a následný přesun na letiště v Kilingi-Nõmme je nenáročný způsob, jak se dostat do tohoto nádherného města. Cestování letadlem je pohodlné, rychlé a nabízí možnost objevovat další části Estonska. Pokud plánujete cestu do Kilingi-Nõmme, nezapomeňte si rezervovat letenku a užijte si výlet plný přírodního krásy a historických památek.


Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky