Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Izrael Eilat

Počasí Izrael Eilat


Eilat - slunečné a horké počasí očekává návštěvníky

Izraelské město Eilat je známé svým slunečným a horkým počasím, které přitahuje turisty z celého světa. Toto malé město, ležící na jižním pobřeží Rudého moře, je ideálním místem pro ty, kteří hledají léto prakticky celoročně.

Eilat má podnebí subtropického pouště, což znamená dlouhé, horké léto a mírné zimy. Nejteplejší období zde přichází od července do srpna, kdy teploty mohou dosahovat až 40 °C. Letní měsíce jsou také charakteristické minimem srážek, což znamená, že se tady téměř nikdy neudělá až nějaká větší bouře.

Pokud se rozhodnete navštívit Eilat v létě, nezapomeňte si s sebou vzít opalovací krém s dostatečným faktorem ochrany, sluneční brýle a klobouk. Je také důležité udržovat své tělo dostatečně hydratované a pít hodně vody, aby se zabránilo dehydrataci.

Zimy v Eilatu jsou mírné, s teplotami obvykle kolem 20-25 °C během dne. Nicméně, večery mohou být o něco chladnější, takže byste měli mít po ruce lehčí svetr nebo bundu. Zimní období je také nejúrodnější čas pro turisty navštívit Eilat, protože srážky jsou častější než v létě.

Rudé moře zajišťuje Eilatu příjemný a teplý vodní teplotu po celý rok. To umožňuje turistům si užívat plavání, potápění a další vodní aktivity bez ohledu na roční období. Podmořský život v Rudém moři je velmi bohatý a diverzifikovaný, což přitahuje milovníky potápění z celého světa.

Eilat je také známý svou slavnou pouští Negev, která je v těsné blízkosti města. Tato poušť nabízí některé z nejkrásnějších výhledů na světě, od zářivě červených skal až po písečné duny, které se táhnou daleko do horizontu. Je zde také možnost podniknout trek nebo výlet na kamele.

Celkově vzato, Eilat skýtá fantastické počasí po celý rok. Během letních měsíců si turisté mohou užívat horké slunečné počasí a nekonečné možnosti k relaxaci na pláži. V zimě je zde mírnější počasí, které je ideální pro procházky a objevování pouště. Ať už se rozhodnete navštívit Eilat kdykoli, počasí vás rozhodně nezklame.


Ubytování Izrael Eilat


Eilat je jedno z nejpopulárnějších turistických míst v Izraeli a nabízí mnoho možností ubytování pro návštěvníky. Tato malá, ale živá turistická destinace se nachází na břehu Rudého moře a nabízí krásné pláže, bohatý podmořský život a mnoho dalších atrakcí.

V Eilatu najdete širokou škálu ubytovacích možností, které vyhovují každému rozpočtu a preferencím. Od luxusních hotelů a rezortů až po levné hostely a apartmány, všechny varianty jsou zde k dispozici.

Pro ty, kteří si chtějí dopřát opravdovou pohádkovou dovolenou, jsou zde luxusní hotely a rezorty s prvotřídním vybavením a prvotřídním servisem. Tyto hotely nabízejí elegantní a prostorné pokoje, často s výhledem na moře, bazény, wellness centra, restaurace a mnoho dalších příjemností. Zákazníci mohou očekávat vysokou úroveň služeb od vstřícného personálu. Kromě toho jsou tyto hotely často umístěny přímo na pláži, což umožňuje hostům jednoduchý přístup k moři a vodním aktivitám.

Pro návštěvníky s menším rozpočtem nebo pro ty, kteří si přejí přirozenější zážitek, se nabízí řada levnějších ubytovacích možností. Hostely a levné hotely jsou rozmístěny po celém Eilatu a nabízejí jednoduché pokoje za dostupné ceny. Zákazníci mohou očekávat základní vybavení a čistotu, i když by neměli očekávat luxusní vybavení, které nabízejí dražší hotely.

Apartmány jsou také oblíbenou možností ubytování v Eilatu, zejména pro rodiny nebo skupiny přátel. Tyto ubytovací možnosti nabízejí nezávislost a flexibilitu, protože hosté si mohou vařit vlastní jídlo a přizpůsobit si svůj pobyt podle svých potřeb. Tyto apartmány jsou často vybaveny kuchyní, obývacím pokojem a oddělenými ložnicemi, což poskytuje dostatek prostoru pro všechny hosty.

Eilat je také znám pro své kempování, což je ideální volba pro ty, kteří si přejí přímý kontakt s přírodou. V okolí Eilatu najdete mnoho kempů, které nabízejí různé vybavení, jako jsou sprchy, toalety a grilovací místa. Kempování je nejen cenově dostupnou možností, ale také vám poskytuje jedinečný zážitek z nočního pobytu pod oblohou plnou hvězd.

V neposlední řadě je také možné najít ubytování prostřednictvím pronájmu soukromých bytů či domů. Existují různé online platformy, které vám umožňují najít a rezervovat ubytování prostřednictvím pronajímatelů. Tyto možnosti nabízejí jedinečný zážitek a umožňují hostům prozkoumat život mimo hotelové areály.

V závěru je tedy nepochybně možné nalézt v Eilatu ubytování pro každého, ať už preferujete luxusní hotely, levné hostely, apartmány nebo kempování. Bez ohledu na váš rozpočet nebo preference, Eilat vám může nabídnout nezapomenutelné a pohodlné ubytování během vaší návštěvy v této nádherné části Izraele.


Nejčastější dotazy a odpovědi Izrael Eilat


1) Jaké jsou nejlepší pláže v Eilatu?
Nejlepší pláže v Eilatu jsou Coral Beach, Mosh Beach a Dolphin Reef.

2) Jaký je nejlepší čas na návštěvu Eilatu?
Nejlepší čas na návštěvu Eilatu je od listopadu do března, kdy jsou teploty příjemné a není příliš horko.

3) Jak se dostanu do Eilatu z letiště v Tel Avivu?
Existuje několik možností, včetně letecké dopravy, autobusu, pronájmu auta nebo taxíku.

4) Jaké jsou nejlepší aktivity v Eilatu?
Nejlepší aktivity v Eilatu jsou potápění, šnorchlování, plavání s delfíny, jízda na kánoi, safari v poušti a návštěva zábavního parku Timna.

5) Jsou v Eilatu bezpečné?
Eilat je jedním z nejbezpečnějších turistických cílů v Izraeli. Nicméně, jako v každém cestovním cíli, je důležité dbát na své osobní bezpečnost a dodržovat místní zvyky a zákony.

6) Jaká je místní měna v Eilatu?
Místní měnou v Eilatu je izraelský šekel.

7) Může se v Eilatu platit kartou?
Ano, v Eilatu lze platit kreditními kartami většiny mezinárodních značek jako Visa nebo Mastercard.

8) Jaká je místní kuchyně v Eilatu?
Místní kuchyně v Eilatu je rozmanitá a zahrnuje tradiční izraelská jídla a středomořskou kuchyni. Mezi nejpopulárnější pokrmy patří hummus, falafel, shakshuka a různé druhy grilovaného masa a ryb.

9) Je v Eilatu snadné se orientovat?
Ano, v Eilatu je velmi snadné se orientovat. Město je poměrně malé a většina turistických atrakcí se nachází v blízkosti centra.

10) Kolik dní bych měl strávit v Eilatu?
Ideální délka pobytu v Eilatu závisí na vašich zájmech a plánech. Prozkoumat město a užít si většinu atrakcí by vám mělo stačit tři až čtyři dny.


Letenka Izrael Eilat


Izrael Eilat: K čemu slouží letenka a jak na ni získat

Letenky jsou důležitou součástí cestování a umožňují nám rychle a pohodlně přesouvat se z místa na místo. Mnoho lidí v současné době touží pozkusit si exotickou dovolenou a jedním z oblíbených cílů je Izrael, konkrétně jeho turisticky atraktivní město Eilat. Pokud tedy plánujete návštěvu této malebné destinace, budete potřebovat letenku, abyste se tam dostali.

Eilat je město situované na pobřeží Rudého moře, což vytváří jedinečnou atmosféru a dodává mu výjimečnou přitažlivost pro turisty. Toto město je známé svými krásnými plážemi, překrásným korálovým útesem a bohatým podmořským životem. Dalším magnetem je i blízkost hranic s Jordánskem a Egyptem, díky čemuž se zde může každý turista zúčastnit i exkurze do Jordánského údolí nebo navštívit světoznámou petru.

Nyní se podívejme, jak získat letenku do Izraele, konkrétně do města Eilat. Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout. První možností je vyhledání letu přes internet. Na mnoha portálech pro rezervace letenek můžete zadat své preferované datumy a cílové místo a stránka vám pak nabídne různé možnosti letů s různými leteckými společnostmi.

Další možností je kontaktovat cestovní kancelář, která se specializuje na rezervace letenek. Tato možnost může být vhodná pro ty, kteří raději absolvují rezervace prostřednictvím osobního kontaktu a potřebují pomoc při plánování své cesty.

Pokud se rozhodnete volat cestovní kancelář, nezapomeňte se zeptat na případné slevy nebo nabídky, které mají právě pro letenky do Izraele. Někdy se také může stát, že najdete zajímavé nabídky přes sítě jako last minute nebo speciální sezónní nabídky.

Jednou z nejdůležitějších věcí, na kterou byste si měli dát pozor při rezervaci letenky do Izraele, je platnost vašeho pasu. Izrael vyžaduje, aby platnost vašeho pasu byla minimálně 6 měsíců po příjezdu. Za správné také plánujte čas svého cestovního pojištění a dalších potřebných dokumentů, které můžete požadovat při příjezdu na letiště.

Přílet do Eilatu může být považován za vzrušující moment, protože již uvidíte krásu Rudého moře z vrchu. Po příletu si určitě užijte všechny skvělé aktivity, které město nabízí. Prohlídka korálového útesu, potápění, dobrodružství na poušti a mnoho dalšího. Eilat je také známý svými skvělými restauracemi, kde se můžete ochutnat místní speciality a poznat místní kulturu.

V případě, že plánujete navštívit Izrael a zvolit si jako cíl Eilat, je letenka to, co vám umožní dostat se tam pohodlně a rychle. Vyhledejte si vhodné lety online nebo kontaktujte cestovní kancelář a začněte plánovat svou nezapomenutelnou dovolenou.


Dovolená Izrael Eilat


Izrael je země bohatá na historii, kulturu a nádherná místa, které stojí za to vidět. Jedním z nejkrásnějších míst v Izraeli je bezesporu Eilat, které se nachází u Rudého moře. Eilat nabízí návštěvníkům nezapomenutelný pobyt plný zážitků a dobrodružství.

Eilat je ideální destinací pro ty, kteří chtějí zažít nádherné bílé pláže, teplé klima a kristalicky čistou vodu. Eilat si získá srdce každého turisty svým neuvěřitelně modrým mořem a nádhernými scenériemi. Vedle plážových aktivit jako jsou šnorchlování, potápění nebo vodní sporty, si v Eilatu můžete prohlédnout i národní park, který je domovem úchvatné podmořské fauny a flóry.

Eilat je také místem, kde můžete poznat Jeruzalém, Betlém nebo Mrtvé moře, jelikož jsou tyto místa v dosahu na výlety. V Jeruzalému se můžete prohlédnout historické svatyně a v Betlémě si pak prohlédnout Chrámovou jeskyni. Mrtvé moře je pak určitě ideálním místem pro relaxaci na konci náročného dne.

Eilat nabízí také originální zábavní podniky jako je například Coral World Underwater Observatory, Observatory Lounge a Dolphin Reef. V Coral World Underwater Observatory si můžete prohlédnout podmořský svět Rudého moře z pohodlí sucha. Observatory Lounge je ideální pro relaxaci s drinkem a zároveň se můžete prohlédnout panoramatickou vyhlídku na město. Posledním příjemným zážitkem v Eilatu je možnost setkání s delfíny v Dolphin Reef. Tento zábavný park nabízí možnost korybu pod vodou s delfíny a pozorování jejich přirozených zvyklostí.

Eilat také nabízí bohatou nabídku restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat místní speciality včetně ryb, mořských plodů, salátů a chlebů. Izrael má také bohatou historii při přípravě kávy, a tak si zde můžete vychutnat originální kávu a nakoupit kávové suvenýry.

Návštěva Eilatu je nezapomenutelným zážitkem pro každého, kdo hledá krásné pláže, neuvěřitelné scenérie a fascinující historii. Eilat nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu a zároveň je ideálním místem pro relaxaci, kde si můžete vychutnat dovolenou, jakou jste si vysnili. Takže neváhejte a vydejte se do Eilatu, nejlépe s průvodcem, který vás provede skrytými zákoutími tohoto krásného města.


Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky