Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Jamajka Mayfield Falls

Letenka Jamajka Mayfield Falls


Jamajka - ostrov plný krás a dobrodružství láká turisty ze všech koutů světa. Krajina této karibské země nabízí návštěvníkům neuvěřitelné scenérie, od úchvatných pláží až po zelené kopce a dech beroucí vodopády. Mezi nejvíce ohromujícími přírodními krásami Jamajky se řadí Mayfield Falls. Pro cestovatele, kteří touží po jedinečném zážitku, je tento přírodní skvost ve zdech západně od města Montego Bay jedním z nejlepších míst, která mohou navštívit.

Mayfield Falls je komplex vodopádů, nacházející se v krásném horském prostředí na úpatí Jamajského pohoří. Je to skrytý skvost, který se nachází mimo hlavní turistické trasy, což zaručuje klidnou a intimní atmosféru. Pro milovníky přírody je to skvělé místo, kde si mohou užít osvěžující plavbu v proudu a objevovat skryté bazény a jeskyně.

Cesta k Mayfield Falls je stejně zajímavá jako samotná destinace. Během cesty projedete malebnými vesnicemi s pohostinnými místními obyvateli. Budete mít příležitost ochutnat místní speciality, jako je jerk kuře - tradiční jamajské jídlo s exotickými kořením a pikantními omáčkami.

Po příjezdu na místo se budete cítit jako ve ztraceném ráji. Mayfield Falls je složen z dvou hlavních vodopádů, které jsou propojeny řadou menších kaskád a bazénů. První vodopád vás očaruje svou majestátností a sílou vody, zatímco druhý vytváří malebný prostor s klidnými bazény, ideálními k odpočinku a koupání.

Prozkoumávání vodopádů je jedinečným dobrodružstvím. Budete procházet přes balvany a klouzat po skálách. Během vaší cesty vás bude provázet místní průvodce, který vám bude vysvětlovat historii a zajímavosti tohoto místa. Průvodci také poskytují návštěvníkům různé tipy a triky, jak si co nejlépe užít toto přírodní bohatství.

Mayfield Falls není jen o vodopádech, ale také o okolní vegetaci a fauně. Během vaší cesty uvidíte mnoho druhů tropického ovoce a květin, které rozjasní váš zrak a nasytí váš čich. Místní živočichové, jako jsou motýli a papoušci, přidají dobrodružnému prostředí další rozměr krásy.

Pro milovníky fotografování je Mayfield Falls snem. Snímky zde pořízené budou plné úžasných barev a pocitů, které vám připomenou tento nezapomenutelný zážitek na Jamajce. Nezapomeňte si s sebou vzít kvalitní fotoaparát, abyste si mohli zachytit každou nepoznanou krásu tohoto místa.

Mayfield Falls je tedy jednou z největších přírodních perel Jamajky. Jeho návštěva je jedinečným zážitkem pro každého cestovatele. Pokud se chystáte na Jamajku, rozhodně si toto místo nechte ujít. Nechte se unést ve vodopádech a nechte svou duši objevit krásu tohoto karibského ráje.


Ubytování Jamajka Mayfield Falls


Jamajka je krásný karibský ostrov, kde se lidé mohou těšit na slunce, pláže, hudbu a kulturní tradice. Pokud plánujete cestu do Jamajky, určitě si nenechte ujít přírodní krásu v podobě Mayfield Falls, která se nachází na severozápadě ostrova poblíž města Negril. Toto místo je ideální pro milovníky přírody a turisty, kteří hledají ubytování poblíž vodopádů.

Mayfield Falls je soubor 21 malých vodopádů, které se nacházejí v tropické lesní oblasti. Každý z těchto vodopádů je o výšce tři až šest metrů a tvoří přírodní bazény, které používají návštěvníci k plavání a koupání. Pro turisty, kteří si chtějí užít krásy těchto vodopádů, existuje možnost ubytování v blízkosti Mayfield Falls.

Jeden z nejlepších hotelů v okolí vodopádů Mayfield Falls je Jamajka Mayfield Falls. Tento hotel nabízí ubytování s pěti hvězdičkami v blízkosti tohoto přírodního krásu. Pokojové kategorie jsou prostorné a komfortní, s možností výhledu na zahradu nebo na okolní les. Všechny pokoje jsou klimatizované, s kabelovou televizí, trezorem a minibarem.

V hotelu Jamajka Mayfield Falls máte možnost se těšit na mnoho různých aktivit. Můžete si například zaplavat v bazénu, v sauně nebo v jacuzzi. Pro sportovně založeného hosta je zde tenisový kurt a fitness centrum. Další nabídkou jsou různé masáže a terapie.

Ostatní restaurace jsou dostupné v okolí, ale hotel Jamajka Mayfield Falls nabízí vlastní restauraci, která je otevřená po celý den. Zde si můžete vychutnat různé druhy jídel, jako jsou saláty, maso a ryby, nebo tradiční jamajské pokrmy.

V hotelu Jamajka Mayfield Falls máte možnost začít svůj den snídaní formou bufetu. K dispozici jsou zde káva, ovocné šťávy, ovoce, chléb a různé pochoutky. Pokud potřebujete nějakou rady od personálu ohledně výletů, aktivit v okolí, nebo jiných dotazů, můžete se na ně kdykoli obrátit.

Celkově lze říci, že ubytování v hotelu Jamajka Mayfield Falls je výbornou volbou pro dovolenou na tomto karibském ostrově. Pokojové kategorie jsou prostorné a komfortní, personál je přátelský a nabízí mnoho různých aktivit pro turisty. Pokud hledáte místo k pobytu poblíž Mayfield Falls, neváhejte a rezervujte si svůj pobyt právě zde.


Počasí Jamajka Mayfield Falls


Jamajka je tropický ostrov v Karibiku, kde se nachází mnoho krásných přírodních památek. Jedním z nejnavštěvovanějších míst na ostrově jsou vodopády Mayfield Falls, které leží v údolí ve středu ostrova. Turisté sem přicházejí hlavně pro krásné krajiny, přírodní bazény a koupání pod vodopádem.

Kde se nacházejí vodopády Mayfield Falls?

Mayfield Falls se nacházejí asi 1,5 hodiny jízdy od Montego bay a asi 45 minut od města Negril. Vodopády jsou součástí chráněné oblasti, kterou spravuje organizace jménem Rural Agricultural Development Authority (RADA). Chráněná oblast se skládá z 21 menších vodopádů, které jsou spojeny říčkami a potoky.

Jaké je počasí na Jamajce?

Jamajka má tropické podnebí, což znamená, že je zde celoročně teplé a vlhké počasí. Průměrná teplota se pohybuje kolem 28°C a vlhkost vzduchu se pohybuje mezi 70 a 90 %.

Nejlepší období pro návštěvu vodopádů Mayfield Falls je během suchého období, které trvá od prosince do dubna. Během této doby je méně srážek a více slunečního svitu. Nicméně i v tomto období se mohou vyskytnout krátkodobé přeháňky, takže je lepší mít s sebou nepromokavou bundu.

Během deštivého období, které trvá od května do listopadu, Je vodopádům Mayfield Falls větší množství vody a jejich tok je mohutnější a divoký. Turisté, kteří se rozhodnou navštívit vodopády v tomto období, by měli mít na paměti, že mohou narazit na kluzké a mokré cesty a bahnité terény.

Co si vzít s sebou?

Při návštěvě vodopádů Mayfield Falls je důležité mít s sebou správné vybavení. Doporučujeme obléct pohodlné a zároveň vhodné oblečení na koupání a turistickou obuv s dobrou přilnavostí. Je také dobré mít s sebou nepromokavou bundu, sluneční brýle, klobouk a opalovací krém s vysokým faktorem.

Vodopády Mayfield Falls na Jamajce jsou úžasným místem pro návštěvu všemi, kdo milují krásnou přírodu. Bez ohledu na počasí si zde každý najde svůj kousek ráje na zemi.


Nejčastější dotazy a odpovědi Jamajka Mayfield Falls


Dotaz: Kdy jsou Mayfield Falls otevřené?
Odpověď: Mayfield Falls jsou otevřené každý den od 9:00 do 17:00, včetně svátků.

Dotaz: Jaké jsou vstupné poplatky do Mayfield Falls?
Odpověď: Vstupné do Mayfield Falls je 20 USD pro dospělé a 10 USD pro děti ve věku od 4 do 12 let.

Dotaz: Jak dlouho trvá návštěva Mayfield Falls?
Odpověď: Návštěva Mayfield Falls obvykle trvá asi 1,5 hodiny.

Dotaz: Je nutné mít s sebou vlastní obuv na návštěvu Mayfield Falls?
Odpověď: Ano, doporučuje se mít s sebou uzavřenou a nepromokavou obuv pro návštěvu Mayfield Falls.

Dotaz: Mohou návštěvníci s sebou vzít fotoaparáty nebo kameru?
Odpověď: Ano, návštěvníci mohou s sebou vzít fotoaparáty a kamery, ale musí být opatrní, aby se nedostaly do vody.

Dotaz: Je zde k dispozici parkoviště pro auta?
Odpověď: Ano, Mayfield Falls má k dispozici parkoviště pro auta zdarma.

Dotaz: Je zde k dispozici občerstvení na místě?
Odpověď: Ano, na místě jsou malé stánky s občerstvením a vodou.

Dotaz: Mohou se návštěvníci koupat v řece u Mayfield Falls?
Odpověď: Ano, návštěvníci se mohou koupat v řece, ale musí být opatrní, protože řeka má silný proud a některé části jsou hluboké.


Dovolená Jamajka Mayfield Falls


Jamajka, zelený ostrov v Karibském moři, je místem plným krásných pláží, kultury a exotických atrakcí. Jedním z míst, které byste si určitě neměli nechat ujít, jsou vodopády Mayfield Falls.

Nacházejí se asi hodinu jízdy od největšího města Montego Bay, v horské oblasti, obklopené tropickým lesem a s možností procházek a koupání v proudu řeky.

Mayfield Falls jsou tvořeny 21 stupňovitými vodopády, spadajícími ze skalnatých svahů výšky až 10 metrů. Voda z nich teče do říčky, v níž se dá koupat, a vytváří tak příjemný a osvěžující zážitek.

Prohlídka vodopádů vás provede přes skály a proudy do různých bazénů, kde se můžete koupat a užívat si krásné přírodní scenérie. Průvodce vám ukáže nejlepší cesty a pomůže vám při koupání.

Kromě koupání a prohlídky vodopádů si můžete vychutnat i relaxaci na zahradách u řeky, kde najdete klid a ticho v příjemné atmosféře.

Pro zájemce jsou k dispozici také různé aktivity, jako například skákání z vodopádů, prohlídky místní fauny a flóry nebo projížďky na koni.

Vstup do areálu Mayfield Falls je zpoplatněn, ale cena je relativně nízká a za zážitek určitě stojí. Takže pokud plánujete dovolenou na Jamajce, nezapomeňte na Mayfield Falls a užijte si exotické koupání pod vodopádem uprostřed tropického lesa!


Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky