Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Japonsko Sapporo

Letenka Japonsko Sapporo


Pokud si plánujete navštívit Japonsko, pak byste neměli minout město Sapporo, které je hlavním městem prefektury Hokkaidó, nachází se na severu ostrova. Sapporo je vynikající destinací pro milovníky zimních sportů a pro ty, kteří chtějí ochutnat místní opravdové tradiční jídlo. Abyste se dostali na tuto krásnou destinaci, musíte zakoupit letenku.

Letenky do Sapporo jsou k dispozici z mnoha míst na světě, takže si můžete zvolit nejlepší možnost. Pokud se chcete dostat z Evropy, můžete cestovat přes Tokio, což je velké mezinárodní letiště, nebo můžete zvolit přímý let z Londýna či Paříže.

Pokud se rozhodnete pro přímý let, letět budete z Londýna nebo Bristolu s leteckou společností Air Do, která nabízí přímé lety do Sapporo. Cena letenek se pohybuje od 24 000 Kč za zpáteční letenku, v závislosti na období cestování.

Pokud chcete cestovat z jiných míst, můžete si vybrat z mnoha mezinárodních letišť, které létají do Sappora. Tento seznam zahrnuje New York, Los Angeles, San Francisco, Honolulu, Vancouver, Peking, Hong Kong, Tchaj-pej, Soul a další.

Délka letu je různá v závislosti na vaší odletové destinaci. Pokud letíte z Tokia, trvá let kolem jedné hodiny a půl. Pokud letíte z Los Angeles, let trvá asi jedenáct hodin.

Při nákupu letenky do Sapporo si všímejte, zda je toto město vaší konečnou destinací, nebo budete potřebovat připojení na jiné letiště. Mnoho mezinárodních letišť nabízí připojení do mnoha míst po celém Japonsku, jako je Osaka, Fukuoka, Nagoja a Tokio.

Letenky do Sapporo jsou dostupné po celý rok, ale nejlepší období pro návštěvu je od listopadu do března, kdy je zde mimořádně krásná zima a rozsáhlé možnosti zimních sportů.

Závěrem lze říci, že navštívení Sappora bude určitě nezapomenutelnou zkušeností a zakoupení letenky bude krokem ke splnění vašich cestovatelských snů. Tak co tedy ještě váháte? Vydejte se na cestu a objevujte krásy Sappora.


Ubytování Japonsko Sapporo


Sapporo, hlavní město prefektury Hokkaidó na severu Japonska, je jedním z nejatraktivnějších turistických cílů v zemi. Jeho unikátní kombinace moderních čtvrtí, bohaté historie a krásné přírody přitahuje každoročně tisíce návštěvníků. Ať už plánujete návštěvu během slavného zimního festivalu, prozkoumávání nabídky místních zahrádek nebo ochutnávání místních specialit, je důležité zvolit si vhodné ubytování.

Ve městě Sapporo najdete širokou škálu ubytovacích možností, které vyhovují každému cestovateli. Mezi jednou z nejoblíbenějších možností patří hotely. Od luxusních pětihvězdičkových zařízení s bohatými službami a vyhlídkami na město až po skromnější hotely, které nabízejí příjemný a cenově dostupný pobyt. Většina hotelů v Sapporu je dobře vybavena moderním zařízením a vstřícným personálem, který vám rád pomůže s jakýmikoli otázkami týkajícími se vašeho pobytu.

Další oblíbenou možností ubytování jsou tradiční japonské hotely, známé jako ryokany. Tyto podniky nabízejí autentický japonský zážitek s pokoje vybavenými tatami, futony a lázněmi onsen. Zde můžete zažít relaxaci v horkých pramenech po dlouhém dni stráveném procházkou po městě. Ryokany také často poskytují výbornou jídlo založené na místních specialitách, které stojí za ochutnání.

Pokud preferujete nezávislost a soukromí, možná by mohlo být pro vás nejlepší volbou pronájem apartmánu nebo domku. V Sapporu je dostatek nabídek krásných a plně vybavených pronájmů, které vám umožní pocítit se jako místní obyvatelé. Pronajatý byt nebo domek vám také poskytne větší svobodu při plánování vašich denních aktivit a zároveň vám umožní zažít japonskou kulturu a životní styl z první ruky.

Pokud přijedete do Sappora během zimního období, nemůžete si nechat ujít propojení kultury a ubytování ve sněžném iglú. V centru města se nachází slavný sněžný festival, který přitahuje návštěvníky z celého světa. V této době jsou k dispozici speciálně postavená sněžná ubytování, která nabízejí jedinečný zážitek strávený v ledovém interiéru.

Nezávisle na vašich preferencích v ubytování, Sapporo nabízí širokou škálu možností pro každého cestovatele. Při plánování cesty do Japonska si vyberte ubytování, které vyhovuje vašemu rozpočtu a preferencím, a užijte si všechno, co toto úžasné město má nabídnout.


Počasí Japonsko Sapporo


Sapporo je jedno z nejvýznamnějších měst na severním ostrově Japonska, Hokkaidó. Sapporo je známé svým dálným a studeným zimním počasím, které přitahuje turisty z celého světa.

Zima v Sapporu je obvykle dlouhá a chladná s průměrnými teplotami, které se pohybují okolo -2 °C. Ve vyšších nadmořských výškách město často zažívá sněhové bouře a značnou sněhovou pokrývku. Město je i proslulé svými ročními sněhovými festivaly, které nabízí ohromující architektonické stavby a sochy z ledu a sněhu.

Na rozdíl od zimy je léto v Sapporu obvykle vlhké, studené a deštivé. Průměrné teploty se pohybují mezi 20-25 °C, což může být pro některé návštěvníky překvapením, protože si Japonsko často spojují se s příjemným teplým letním počasím. Je však velmi důležité si před cestou do Sappora zkontrolovat předpověď počasí a případně se připravit na déšť.

Podzim a jaro v Sapporu jsou obvykle příjemné s mírnými teplotami. Na podzim můžete obdivovat krásné listnaté stromy, které se na ostrově Hokkaidó mění do živých a teplých barev. Jaro je období kvetoucích sakur (třešní), což je pro Japonsko velmi významné období. Sapporo není výjimkou a lidé z celého města a okolí se scházejí, aby společně slavili krásu sakur.

I když Sapporo může být známé svým chladným počasím, město nabízí mnoho turistických atrakcí a aktivit po celý rok. Bez ohledu na roční období je Sapporo zajímavým místem pro poznávání japonské kultury, gastronomie a procházek mezi nádhernou přírodou.

Pokud plánujete návštěvu Sappora, doporučuje se dbát na připravenost na chladné a deštivé podmínky, ať už jste v létě nebo v zimě. Vyvarujte se nepříjemným překvapením a užijte si krásy tohoto města a jeho unikátního počasí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Japonsko Sapporo


Zde je několik nejčastějších dotazů a odpovědí o japonském městě Sapporo:

Dotaz: Jak se dostanu do Sappora?
Odpověď: Můžete se do Sappora dostat letadlem přímo na letiště New Chitose, které se nachází asi 50 km od města. Z letiště lze využít rychlíkovou nebo autobusovou dopravu do centra Sappora. Existuje také možnost cestovat do Sappora vlakem nebo autobusem z jiných japonských měst, jako je Tokio nebo Ósaka.

Dotaz: Kdy je nejlepší čas navštívit Sapporo?
Odpověď: Nejlepší čas navštívit Sapporo je v období od července do září, kdy se koná festival yosakoi sóran, který je jedním z největších a nejznámějších festivalů ve městě. V zimě je také populární navštívit Sapporo kvůli slavnému sněžnému festivalu, který se koná v únoru.

Dotaz: Jaké jsou hlavní turistické atrakce v Sapporu?
Odpověď: Mezi hlavní turistické atrakce v Sapporu patří Odori Park, který je největším parkem ve městě s krásnými květinovými záhony a množstvím soch. Dalšími atrakcemi jsou například budova televizní věže Sapporo, která nabízí panoramatický výhled na město, či zahrady a lázně Maruyama.

Dotaz: Jaké jsou tradiční jídla v Sapporu?
Odpověď: V Sapporu je velmi oblíbená místní specialita zvaná "gzoya ramen", což je polévka s vepřovým masem, která se podává s japonskými nudlemi ramen. Další populární pokrm zahrnuje "jingiskan", což jsou plátky ​​masa grilované na pánvi se zeleninou. Vzhledem k tomu, že Sapporo je hlavním městem Hokkaida, je zde také mnoho rybích specialit, jako je čerstvý sushi a sashimi.

Dotaz: Jaké jsou možnosti ubytování v Sapporu?
Odpověď: V Sapporu najdete širokou škálu ubytovacích možností, včetně luxusních hotelů, levných hotelů pro cestovatele s menším rozpočtem, hostelu pro mladé cestovatele a tradičních japonských ryokanů. Je však důležité si rezervovat ubytování předem, zejména v období konání festivalů nebo peakové sezóny.


Dovolená Japonsko Sapporo


Japonsko je známé svou bohatou kulturou, malebnými krajinami a fascinující historií. Jedním z nejatraktivnějších míst, které si můžete vybrat pro svou dovolenou v Japonsku, je Sapporo. Tato velkoměsto, která se nachází na severním ostrově Hokkaidó, nabízí pestrou paletu aktivit a zážitků, které vám zaručí nezapomenutelnou dovolenou.

Jedním z hlavních lákadel Sappora je jeho ohromující příroda. Můžete si užít krásné procházky parky a zahradami, jako je slavný park Maruyama s jeho krásným chrámem. V zimě se můžete těšit na lyžování a snowboarding v lyžařských střediscích kolem města, jako je například středisko Teine nebo norské město Rusutsu.

Pro milovníky jídla je Sapporo rájem. Město je známé svými nádhernými restauracemi, kde si můžete vychutnat tradiční japonské speciality jako sushi, ramen nebo tempura. Pokud se chcete ponořit do autentických tradičních zážitků, neměli byste vynechat návštěvu pivovaru Sapporo, který je jedním z nejznámějších pivovarů v Japonsku.

Dalším důvodem, proč byste měli zvážit dovolenou v Sapporu, je jeho slavný festival sněhových soch. Každoročně se zde koná Sapporo Snow Festival, který přitahuje turisty z celého světa. Během festivalu můžete obdivovat nádherné sochy z ledu a sněhu, které jsou umístěny na různých místech ve městě. To je jedinečná příležitost zažít špičkovou japonskou uměleckou práci a zároveň se zahrát a posouvat se ve sněhu.

Kultura a historie jsou také velmi důležité součásti Sappora. Můžete si prohlédnout zdejší muzea, jako je Muzeum japonského piva nebo Muzeum Sapporo, které vám poskytnou hloubkový pohled do historie města a jeho okolí. Procházení tradičních čtvrtí s historickými budovami vám také otevře okno do minulosti Japonska.

Sapporo je snadno dostupné z Tokia nebo jiných velkých japonských měst, čímž se stává ideální destinací pro dovolenou. Můžete si vybrat mezi různými typy ubytování, od luxusních hotelů po levná hostely, které uspokojí vaše potřeby a rozpočet.

Pokud plánujete dovolenou v Japonsku, nezapomeňte zahrnout Sapporo na svůj seznam. Toto překrásné město nabízí jedinečnou kombinaci přírody, kultury a gastronomie, která vám umožní prozkoumat to nejlepší, co Japonsko má nabídnout. Připravte se na nezapomenutelnou dovolenou, kterou si budete pamatovat po celý život.


Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky