Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Japonsko Yokohama

Dovolená Japonsko Yokohama


Japonsko je země plná zázraků, kde se snoubí tradice s modernou technologií, a určitě stojí za to ji navštívit. Jedno z míst, které byste si neměli nechat ujít, je Yokohama. Toto město, které leží v zátoce Tokijského zálivu, nabízí návštěvníkům úžasné zážitky a nezapomenutelné zážitky.

Yokohama je druhé největší město v Japonsku a nachází se pouhých 30 minut od Tokia. Protože je zde méně turistů než v Tokiu, můžete si zde užít klidnější atmosféru a více autentických zážitků. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a ochotní pomoci vám s tím, co potřebujete.

Jedním z nejpopulárnějších míst v Yokohamě je Yokohama Landmark Tower. Tento mrakodrap je nejvyšší budovou v Japonsku a nabízí návštěvníkům úchvatné výhledy na město. Pokud se rozhodnete navštívit tento mrakodrap, nezapomeňte si rezervovat místo v oblíbené restauraci Sky Garden 634. Tato restaurace se nachází ve 69. patře budovy a nabízí návštěvníkům nejen skvělé jídlo, ale i nádherný výhled na město.

Dalším místem, které stojí za návštěvu, je Sankeien Garden. Tento japonský zahrady byly založeny v roce 1906 a nabízí návštěvníkům úchvatné výhledy na tradiční japonskou zahradu. Zahrada obsahuje mnoho historických budov, jako například pagodu a chrám. Pokud si chcete užít klidný den v přírodě, tak je toto místo ideální volba.

Pro milovníky adrenalinu a zábavy je pak v Yokohamě Sea Paradise. Tento přímořský park nabízí nejen možnost vidět neuvěřitelnou faunu a floru, ale také různé atrakce jako horské dráhy, mořský akvapark, nebo dokonce i možnost potápění se s delfíny.

Pokud se rozhodnete navštívit Yokohamu, nenechte si ujít trh s rybami. Trh Tsukiji Fish Market je největší trh s rybami v Japonsku, kde můžete ochutnat neuvěřitelnou škálu japonských mořských plodů. Je nutné si však pamatovat, že trh řídí velmi přísná pravidla, a pokud si nejste jisti svými vědomostmi o trhu, je lepší si najmout místního průvodce.

Yokohama je skvělým místem pro návštěvu, byť jen na pár dnů. Má mnoho skvělých míst, které nabízejí návštěvníkům úžasné zážitky a nezapomenutelné zážitky a stojí za to ji navštívit. Až se rozhodnete vyrazit na dovolenou, nezapomeňte si zařídit ESTA povolení pro vstup do USA, protože většina letů do Japonska míří přes americkou půdu.


Letenka Japonsko Yokohama


Japonsko se řadí mezi exotické a fascinující země, která láká miliony turistů z celého světa. Pokud patříte mezi milovníky japonské kultury, historie a architektury, rozhodně neváhejte a vydejte se do japonského města Yokohama. Aby vaše cesta byla co nejjednodušší a příjemnější, zkuste jet letenkou na váš oblíbený termín.

Yokohama, která se nachází v jižní části Tokijského zálivu, je druhé největší město v Japonsku a přestože se jedná o moderní obří město, zachovává si svou historickou a kulturní hodnotu. Užijete si tady nezapomenutelné zážitky, zažijete nevšední atmosféru a objevíte mnoho zajímavých míst.

Můžete navštívit například historickou čtvrt Chinatown, kde si vychutnáte tradiční jídla a pochutnáte si na pokrmech, které můžeme v Evropě jen těžko najít. Dále se můžete vydat za krásou parku Sankeien, kde si užijete klid a krásnou přírodu. Za poznáním japonské kultury pak určitě stojí návštěva Kuši či Zenového chrámu.

Letenku do Japonska si můžete rezervovat snadno a rychle přes internet. Stačí si vybrat cestovní kancelář, vyplnit rezervační formulář a vyřešíte vše online. Obvykle se cena letenek pohybuje v rozmezí 15 000 až 40 000 Kč v závislosti na termínu cesty a samozřejmě také na odletovém letišti.

Cesta z České republiky do Yokohamy je dlouhá a je nutné počítat s délkou letu okolo 12 hodin a délkou zastávek. Avšak výhodou je, že v obecenství Vás čeká luxus a komfortní služby poskytované na palubě letadla.

Jak vidíte, návštěva Japonska a jeho druhého největšího města Yokohama je určitě nezapomenutelným zážitkem, který stojí za cestu. Proto neváhejte a rezervujte si letenku právě Teď!


Ubytování Japonsko Yokohama


Yokohama je jedním z největších měst v Japonsku a nachází se v prefektuře Kanagawa, nedaleko od Tokia. Je to moderní a živé město plné dynamických čtvrtí, historických památek a neuvěřitelného uměleckého a kulturního dědictví. Pokud plánujete návštěvu Yokohamy, správné ubytování je klíčové, aby váš pobyt byl dokonalý.

Yokohama nabízí široký výběr ubytování, které uspokojí každý rozpočet a preference. Od luxusních hotelů až po cenově dostupné hostely, zde najdete možnosti pro všechny typy cestovatelů.

Pokud preferujete ubytování v hotelu, Yokohama nabízí mnoho možností. V západní části města se nachází několik mezinárodních hotelových řetězců, které vám nabídnou prvotřídní pohostinnost a všechny moderní vybavení. Mezi nejznámější hotely v této oblasti patří Yokohama Bay Hotel Tokyu, který se nachází přímo u vody s nádherným výhledem na přístav. Tento hotel nabízí luxusní pokoje, vybrané gastronomické zážitky a kvalitní služby.

Pro ty, kteří preferují přístupnější variantu ubytování, Yokohama nabízí také mnoho cenově dostupných hotelů a hosteli. Několik hotelů v centru města nabízí základní pohodlí za dostupné ceny, což je ideální pro cestovatele s menším rozpočtem. Hostely jsou další možností pro ty, kteří chtějí získat přístupnější ceny a také chtějí poznat další cestovatele. V místě, které se stává stále oblíbenějším mezi cestovateli, se nachází několik moderních hostels, které nabízejí společné pokoje za přijatelné ceny.

Další možností ubytování v Yokohamě je pronájem bytu či domu. Tato možnost je oblíbená pro cestovatele, kteří chtějí získat pocit života v místní komunitě. Mnoho lokalit nabízí pronájem bytu prostřednictvím agentur, které se specializují na krátkodobé pronájmy. Mějte však na paměti, že tyto možnosti ubytování mohou být dražší než hotely nebo hostely.

V neposlední řadě byste se neměli nechat zahanbit tradičním ubytováním v ryokanech, což jsou tradiční japonské hotely s tatami podlahami a futonem na spaní. Yokohama má několik ryokanů, které nabízejí autentický japonský zážitek. Zde se můžete ponořit do japonské kultury a tradice a vychutnat si tradiční jídla i ochutnat místní zvyky.

Výběr ubytování v Yokohamě závisí na vašich preferencích a rozpočtu. Bez ohledu na to, jaký způsob ubytování si vyberete, jste si jisti, že zde najdete nádherná místa, bohatou kulturu a nezapomenutelné zážitky. Yokohama je fascinujícím místem, které stojí za návštěvu a vhodné ubytování umocní vaši zážitkovou úroveň.


Nejčastější dotazy a odpovědi Japonsko Yokohama


Některé z nejčastějších dotazů a odpovědí o Japonsku a Yokohamě mohou zahrnovat:

1. Jaké je hlavní město Japonska?
Odpověď: Hlavní město Japonska je Tokio.

2. Jak se dostanu z Tokia do Yokohamy?
Odpověď: Nejrychlejší způsob, jak se dostat z Tokia do Yokohamy, je vlakem. Existuje několik linek, které spojují tyto dvě města, jako například Shinkansen (bullet train) a lokální vlaky.

3. Jaké jsou oblíbené turistické atrakce v Yokohamě?
Odpověď: Mezi oblíbené turistické atrakce v Yokohamě patří Minato Mirai 21, Yokohama Landmark Tower, Yamashita Park, Sankeien Zahrady, Motomachi District a Red Brick Warehouse.

4. Jaké je tradiční jídlo v Japonsku?
Odpověď: Tradiční jídlo v Japonsku zahrnuje sushi, ramen, tempuru, sukiyaki, miso polévku, soba nudle a okonomiyaki.

5. Kdy je nejlepší čas navštívit Japonsko?
Odpověď: Nejlepší čas navštívit Japonsko je na jaře (březen až květen) a na podzim (září až listopad), kdy se konají slavnosti sakury (květiny sakury) a kouřové stromy nabývají nádherných barev.

6. Má Yokohama pláže?
Odpověď: Ano, Yokohama má několik pláží, jako například Ōmori Kaigan Beach, Shomyoji Beach a Tsunashima Beach.

7. Jaká je průměrná teplota v Yokohamě?
Odpověď: Průměrná teplota v Yokohamě je v létě kolem 25-30 °C a v zimě kolem 5-10 °C.

8. Jak dlouho trvá let z Česka do Japonska?
Odpověď: Let z Česka do Japonska obvykle trvá přibližně 12-14 hodin v závislosti na letecké společnosti a trasě.

9. Kam se mohu podívat na ohňostroj v Yokohamě?
Odpověď: V Yokohamě se můžete podívat na ohňostroje během několika festivalů, jako například Yokohama Sparkling Twilight nebo Yokohama Hanabi Taikai, které se konají každoročně.

10. Jaký je rozdíl mezi japonským a čínským jazykem?
Odpověď: Japonský a čínský jazyk jsou odlišné. Japonský jazyk používá kombinaci kanji (znaky čínského původu) a dvou kana abeced (hiragana a katakana), zatímco čínský jazyk používá znaky, které mají svůj význam a výslovnost.


Počasí Japonsko Yokohama


Yokohama, město v japonské prefektuře Kanagawa, se nachází na břehu Tichého oceánu. Jeho poloha v blízkosti Tokia jej činí důležitým přístavním městem a centrem průmyslu, turistiky a kultury. Počasí zde je ovlivněno určitými faktory, jako jsou geografie, klima a čas v roce.

Yokohama zaujímá oblast většinou podobnou typickému oceánskému podnebí, kde jsou klimatické podmínky méně extrémní než jinde v Japonsku. Zimní období většinou trvá od prosince do února a průměrné teploty se pohybují kolem 9 °C. V některých zimních měsících mohou teploty klesnout na minusovou úroveň. V létě se teploty začínají zvyšovat od června až srpna, kdy se průměrné teploty pohybují kolem 26-29 °C. V letních měsících může být také velmi vlhko.

Město má také tendenci být ovlivněno mimořádně silnými dešti, zejména během období dešťů v Japonsku od června do října. Tento roční období se obvykle nese v duchu vytrvalého deště, což může mít vliv na každodenní život obyvatel města. Tento čas může také přinést riziko přírodních katastrof, jako jsou blesky, záplavy a zemětřesení.

Jedním z hlavních faktorů ovlivňujících počasí v Yokohamě je jeho blízkost k moři. Tento faktor může způsobit vznik mlhy, zejména v zimním období. Mlha v Yokohamě je oblíbenou součástí místních krajinných scenérií.

Celkově lze říci, že město Yokohama má poměrně mírné, ale vlhké klima se čtyřmi ročními obdobími. Pokud vás zajímá pobyt v této oblasti, buditelné počasí vám umožní kdykoliv navštívit některou z mnoha památek, atrakcí a restaurací, které město nabízí. Pokud se ale chystáte cestovat do města během období dešťů v Japonsku, nezapomeňte na potřebné ochranné prostředky.


Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky