Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)

Ubytování Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Bloukrans Bridge v Jihoafrické republice by mohl být pro milovníky extrémních aktivit nejlepším místem na planetě. Jedná se o nejvyšší komerční bungee jump (bloukání na gumových provazech) na světě, který se nachází na výšce 216 metrů nad úrovní řeky Bloukrans.

Pokud jste odvážným dobrodruhům, kteří chtějí zažít něco opravdu neobvyklého, neváhejte a zarezervujte si ubytování na Bloukrans Bridge. Ubytování zahrnuje různé možnosti, mezi nimiž patří například tyto:

Bunkhouse:
Bunkhouse je ideální pro ty, kteří chtějí přijít s přáteli a užít si přírody Jižní Afriky. Ubytování zahrnuje 4 pokoje s manželskou postelí a 2 oddělené postele. Všechny pokoje jsou nekuřácké a vybavené vlastní koupelnou se sprchou a záchodem. V bunkhouse se nachází také společná kuchyňka a prostor na posezení.

Luxusní podkrovní apartmán:
Pro ty, kteří chtějí být v blízkosti skoku, je k dispozici luxusní podkrovní apartmán. Ubytování zahrnuje nádherný výhled na řeku a okolní krajinu. Apartmán nabízí prostorný otevřený obývací pokoj, plně vybavenou kuchyni a ložnici s manželskou postelí a soukromou koupelnou.

Stanování:
Pokud máte rádi přírodu a rádi si užíváte volného času v přírodě, zkuste stanování. K dispozici jsou stanové místa se spektakulárním výhledem na řeku a most. Využijete také společné toalety a sprchy.

Přímo na Bloukrans Bridge se nachází také restaurace, kde si můžete vychutnat kvalitní jídlo a nápoje. Restaurace nabízí venkovní i vnitřní posezení s fantastickým výhledem na řeku.

Bloukrans Bridge je unikátním místem na světě a pobyt zde je zážitkem na celý život. Pokud hledáte adrenalinovou výzvu a nezapomenutelný zážitek, neváhejte a rezervujte si ubytování v této nezapomenutelné destinaci.


Dovolená Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Jihoafrická republika je známá svými úžasnými přírodními scenériemi a dobrodružnými aktivitami. Jedním z nejpopulárnějších míst pro adrenalinové nadšence je Bloukrans Bridge, který je nejvyšším zavěšeným mostem světa a současně slouží jako atrakce pro skákání na bungee.

Bloukrans Bridge se nachází v jižní části Jihoafrické republiky, mezi městy Port Elizabeth a Plettenberg Bay. Most je impozantní konstrukcí, která měří 216 metrů a překlenuje hluboké údolí řeky Bloukrans. Od roku 1990 je tento most známý jako „Mekka bungee jumpingu“ a láká dobrodruhy z celého světa.

Skok ze Bloukrans Bridge je zážitek nepopsatelně vzrušující, který přináší neopakovatelnou adrenalinovou jízdu. Když stojíte na okraji mostu, srdce vám buší a myšlenky se zamotávají, ale po odvážném kroku dolů se ocitnete ve volném pádu až do okamžiku, kdy vas zachytí elastická lano. Cítíte se, jako byste létali ve vzduchu, a zároveň si užíváte nádherné výhledy na okolní krajinu.

Jednou z nejúžasnějších věcí na skákání z Bloukrans Bridge je to, že se můžete pochlubit, že jste skočili z nejvyššího zavěšeného mostu na světě. Tento fakt samo o sobě přináší pocit úspěchu a dobrodružství, které si budete pamatovat celý život.

Pro ty, kteří se obávají bezpečnosti, je třeba dodat, že Bloukrans Bridge je dobře organizovaná atrakce se zkušenými instruktory. Skoky jsou prováděny s vysokou mírou profesionalismu a využívají se moderních bezpečnostních technologií. Každý účastník dostane přesná instrukce a je pevně připoután k bezpečnostnímu vybavení, které minimalizuje riziko úrazu.

Bloukrans Bridge je otevřený po celý rok a nabízí skoky z bungee pro každého, kdo touží po dobrodruží. Navíc, pokud nechcete skákat sami, můžete se svými přáteli nebo rodinou zůčastnit skupinového skákaní, což znamená ještě větší zábavu a vzrušení.

Pokud plánujete dovolenou v Jihoafrické republice a hledáte něco neobyčejného a adrenalinového, Bloukrans Bridge by měl být na vašem seznamu priorit. Skok z tohoto nejvyššího zavěšeného mostu světa vám poskytne nezapomenutelný zážitek a vy tak budete mít příležitost zažít nejen nádhernou přírodu Jihoafrické republiky, ale také vzdušný dobrodružný výlet.


Nejčastější dotazy a odpovědi Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


1) Jak vysoká je Bloukranský most v Jihoafrické republice?
Bloukranský most je nejvyšším mostem pro bungee jumping na světě s výškou 216 metrů.

2) Jaký je minimální věk pro účast na skoku z Bloukranského mostu?
Minimální věk pro účast na bungee jumpingu na Bloukranském mostě je 14 let. Osoby mladší musí mít písemný souhlas rodičů nebo zákonných zástupců.

3) Musím mít nějaké zkušenosti nebo dovednosti pro tento adrenalinový zážitek?
Ne, žádné zkušenosti ani dovednosti nejsou potřebné. Profesionálně vyškolený personál vás bude instruovat a pomůže vám při skoku.

4) Je skok z Bloukranského mostu bezpečný?
Ano, provozovatelé bungee jumpingu na Bloukranském mostě dodržují přísná bezpečnostní opatření a používají nejmodernější vybavení. Vaše bezpečí je jejich prioritou.

5) Jaká je cena bungee jumpingu z Bloukranského mostu?
Cena se může lišit v závislosti na sezóně a nabídce. Doporučuje se kontaktovat provozovatele pro aktuální informace o cenách.

6) Je třeba předem rezervovat skok z Bloukranského mostu?
Ano, je vhodné předem rezervovat skok z Bloukranského mostu, zejména během období s větším zájmem. Rezervace zajistí váš časový slot a zabrání případné zklamání.

7) Co mám obléct na bungee jumping z Bloukranského mostu?
Měli byste mít na sobě pohodlné oblečení a uzavřené boty. Není povoleno skákat v kraťasech či sukních a zavěšovat se na holým nohou.

8) Jak dlouho trvá celý proces skoku z Bloukranského mostu?
Celkový proces, včetně přípravy a samotného skoku, obvykle trvá asi 1-2 hodiny, v závislosti na počtu účastníků a provozu.

9) Jaký je maximální váhový limit pro bungee jumping z Bloukranského mostu?
Maximální váhový limit je 130 kg pro samotnou aktivitu bungee jumpingu. Je důležité dodržet tuto hranici z důvodů bezpečnosti.

10) Jaké jsou možnosti fotografování či natáčení bungee jumpingu na Bloukranském mostě?
Existují profesionální fotografové, kteří pořizují záběry z vašeho skoku. Tyto fotografie a videa můžete zakoupit po skončení aktivity.


Počasí Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Jihoafrická republika je země, kde se může pochlubit nejen svými krásnými plážemi, ale také extrémními sporty. Jedním z nejoblíbenějších zážitků pro turisty je skákání na bungy jumping. A není to jen tak ledajaký bungy jumping – tohle se provozuje z nejvyššího komerčního mostu na světě, Bloukrans Bridge.

Bloukrans Bridge je obloukový most na řece Bloukrans v Jižní Africe, který se nachází nedaleko města Plettenberg Bay. Svou výškou 216 metrů se stal nejen nejvyšším mostem v Jihoafrické republice, ale také jednou z nejoblíbenějších atrakcí pro turisty, kteří si chtějí vyzkoušet adrenalinový zážitek bungy jumping.

Bungy jumping z Bloukrans Bridge se provozuje po celý rok a je to skvělá zábava pro všechny, kteří si chtějí zlepšit své sportovní zkušenosti nebo si přidat adrenalinový zážitek.

Skok na bungee jumping z Bloukrans Bridge je stejně jako všude jinde závislý na počasí. Poměrně častým jevem v této oblasti jsou větry, což může znamenat problém pro ty , kteří se chtějí pustit na svůj skok. Pokud jsou však podmínky dobré, pak výhled z mostu na úžasnou krajinu překypující krásami přírody je nepopsatelný.

Ať už jste zkušení sportovci, nebo jste si chtěli vyzkoušet něco nového, skok z Bloukrans Bridge představuje zážitek, který nezapomenete. A pokud chcete znát jihoafrická města a přírodu blíže, je Bloukrans Bridge pro vás tou nejlepší volbou. Těšte se na dobrodružství na Bloukrans Bridge!


Letenka Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Bloukrans Bridge v Jihoafrické republice: Místo pro adrenalinové dobrodružství bungee jumpingu

Jihoafrická republika je země bohatá na malebnou krajinu, divokou přírodu a adrenalinové sporty. Jednou z nejpopulárnějších atrakcí pro dobrodružně založené turisty je bezpochyby Bloukrans Bridge – nejvyšší most ve své kategorii na světě a centrum pro bungee jumping.

Bloukrans Bridge se nachází na východním pobřeží Jihoafrické republiky v provincii Eastern Cape. Most je součástí dálnice N2, která spojuje hlavní město Kapského Města s Durbanem. Jeho výška dosahuje 216 metrů nad řekou Bloukrans, což představuje značnou výzvu pro nadšence adrenalinových sportů.

V roce 1990 zde byl založen první vyhlídkový plošinový skok. Bylo to díky nadšené skupině dobrodruhů, kteří se rozhodli využít vrchol mostu jako skvělou platformu pro bungee jumping. Od té doby se Bloukrans Bridge stalo základnou pro tisíce odvážlivců z celého světa, kteří touží po jedinečném zážitku.

Bungee jumping je extrémní sport, při kterém se skokan svažuje z výšky mostu pomocí lan a gumových provazů připevněných k jeho tělu. Při skoku zažívá momenty plné vzrušení a adrenalinu, kdy se pohybuje volně ve vzduchu a mnohokrát si protiřečí ve volbě mezi strachem a odvahou.

Most Bloukrans je oblíbený zejména díky svým unikátním vlastnostem a okolní krajině. Skok z tohoto místa nabízí nádherný výhled na okolní divokou přírodu, kterou tvoří impozantní zelené hory a řeka Bloukrans obtékající údolím. Je to bezpochyby jeden z nejmalebnějších míst, které lze na východním pobřeží Jihoafrické republiky nalézt.

Pro zájemce o bungee jumping z Bloukrans Bridge je zde k dispozici profesionálně vyškolený tým a nejmodernější vybavení. Každý skok je pečlivě připraven a monitorován, aby se zajistila maximální bezpečnost a zážitek. Bezpečnostní opatření jsou na prvním místě, a proto se každý účastník musí podrobit přísným standardům a zdravotnímu vyšetření.

Bungee jumping z Bloukrans Bridge je nejen pro dobrodruhy, ale i pro ty, kteří chtějí překonat své strachy a vytvořit si nezapomenutelný a odvážný zážitek. Je to i příležitost pro páry, partu přátel či rodiny, kteří chtějí zažít něco neobvyklého a dávat dohromady příběhy, které budou sdílet dlouho po skončení dovolené.

Bloukrans Bridge v Jihoafrické republice je nepochybně jedním z nejvíce vzrušujících míst na světě pro bungee jumping. Svou jedinečnou kombinací krásného okolního prostředí a nesmírného vzrušení nabízí jedinečný zážitek pro všechny, kteří se odváží vyskočit ze své komfortní zóny a prožít něco mimořádného.


Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky