Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Katar As Salwa Beach

Letenka Katar As Salwa Beach


Katar je známý jako jedna z nejluxusnějších a nejmodernějších zemí na světě, a nedávno se může pochlubit dalším impozantním přírůstkem. Letecká společnost Katar Airways nedávno otevřela novou destinaci - plážový resort As Salwa Beach v Kataru. Tento nový luxusní resort láká turisty z celého světa, aby navštívili tuto exkluzivní destinaci na pobřeží Perského zálivu.

Resort As Salwa Beach se nachází jen 45 minut od hlavního města Dauhá a přitahuje turisty svými písečnými plážemi, tyrkysovými vodami a luxusními zařízeními. Resort je rozprostřený na rozloze 3,5 milionu metrů čtverečních a nabízí širokou škálu zábavy a pohodlí.

Jednou z hlavních atrakcí resortu je jeho desetikilometrová pláž, která je považována za jednu z nejkrásnějších a nejčistších pláží v Kataru. Turisté se mohou kochat slunečním svitem a relaxovat na pláži, kde jsou k dispozici pohodlná lehátka a slunečníky. K dispozici je také možnost vodních sportů, jako je potápění, šnorchlování a jízda na vodních skútrech.

Resort As Salwa Beach nabízí také širokou škálu restaurací, které zahrnují různé kuchyně z celého světa. Hosté si mohou vychutnat vynikající pokrmy z katarské, mezinárodní, středomořské a asijské kuchyně. Pro ty, kteří hledají luxusní zážitek, je k dispozici také možnost soukromé večeře na pláži.

Pro dosažení maximálního komfortu a odpočinku nabízí resort As Salwa Beach řadu luxusních ubytovacích možností. Turisté si mohou vybrat z pokojů s výhledem na moře, vil s vlastním bazénem nebo apartmánů s vlastní kuchyní. Všechny ubytovací zařízení jsou vkusně zařízené a vybavené moderními prvky.

Další atrakcí navštěvujících As Salwa Beach je rozsáhlý vodní park s různými tobogány a bazény. Pro ty, kteří hledají něco méně adrenalinového, je k dispozici také wellness centrum s lázněmi a masážemi. Resort je ideálním místem pro rodiny s dětmi, protože nabízí i dětské kluby a hřiště.

Vzhledem k snaze ještě více usnadnit přístup k tomuto luxusnímu letovisku, Katar Airways zahájil provoz přímých letů do Dauhy z různých částí světa. To umožňuje turistům snadnou a pohodlnou cestu na As Salwa Beach.

Pokud hledáte luxusní letovisko v jedné z nejmodernějších zemí na světě, As Salwa Beach v Kataru je tou správnou volbou. Pláže, restaurace, aktivit a ubytovací možnosti, které tento resort nabízí, vás budou jistě nadchnout. Přijďte si užít dokonalou dovolenou pod vedením Katar Airways.


Ubytování Katar As Salwa Beach


Katar je překrásnou a bohatou zemí v Perském zálivu a turisté sem často míří kvůli jeho luxusnímu ubytování. Jedním z nejvýznamnějších a nejexkluzivnějších resortů v Kataru je As Salwa Beach.

As Salwa Beach se nachází na pobřeží Perského zálivu, na vzdálenost pouhých 84 kilometrů od dobytka hlavního města Dauhá. Tento ohromující resort nabízí svým hostům jedinečný luxusní zážitek, který kombinuje prvky přírodní krásy s moderním designem a vybavením.

Ubytování v As Salwa Beach je neuvěřitelně pohodlné a elegantní. Resort má celkem 362 pokojů a apartmánů, které se rozkládají na osmi podlažích. Každý pokoj je vkusně zařízený a vybaven nejmodernějšími zařízeními, které zajišťují pohodlí a pohodlí hostů. Všechny pokoje mají vlastní výhled na oceán nebo zahradu a některé z nich mají také soukromé bazény.

Resort je vybaven širokou škálou zařízení a aktivit, aby si hosté mohli užívat všech výhod, které As Salwa Beach nabízí. Mezi mnoha atrakcemi patří tři velké bazény, soukromá pláž, golfový hřiště s 18 jamkami, posilovna, wellness centrum a tenisové kurty. Resort také nabízí širokou škálu vodních sportů, jako je potápění, plachtění a jetové lyžování.

Jídlo je v As Salwa Beach vždy zážitkem. Resort má několik restaurací, které nabízí různé druhy kuchyní z celého světa. Hosté si mohou vychutnat tradiční arabské speciality, čerstvé mořské plody, mezinárodní kuchyni a mnoho dalšího. Kromě restaurací je také k dispozici několik barů a kaváren, kde si hosté mohou vychutnat osvěžující nápoje a lehké občerstvení.

As Salwa Beach není jen pro luxusní dovolenou, ale je také ideálním místem pro pořádání firemních akcí a konferencí. Resort má moderní konferenční místnosti vybavené nejnovější technologií a vybavení, které zajišťují hladký průběh akcí. Resort také nabízí svatební balíčky pro ty, kteří hledají perfektní místo pro svatbu snů.

Celkově řečeno, ubytování v As Salwa Beach je jedinečný luxusní zážitek, který si hosté plně užijí. Resort nabízí prvotřídní služby, všestrannou nabídku vybavení a aktivit a nádherný výhled na Perský záliv. Katar je již tak úžasnou destinací, ale pobyt v As Salwa Beach vám zajistí dovolenou, kterou nebudete nikdy zapomenout.


Počasí Katar As Salwa Beach


As Salwa Beach je jedním z nejznámějších a nejžádanějších pláží v Kataru. Nachází se přibližně 80 kilometrů jihozápadně od hlavního města Dauhá a je oblíbeným místem pro turisty i místní obyvatele. Nejenže nabízí nádherný pohled na Perský záliv, ale také je známá svým příjemným klimatem.

Katar je především poušťová země se suchým a horkým podnebím. Letní teploty obvykle dosahují až 40°C a v zimě se pohybují kolem 20°C. Vzhledem k blízkosti As Salwa Beach k hlavnímu městu Dauhá, je podnebí téměř identické.

Letní měsíce, zejména červenec a srpen, jsou nejteplejší období v Kataru. Teploty v těchto měsících mohou často překročit 40°C a je doporučeno dbát zvýšené opatrnosti při pobytu na pláži. Sluneční opálení a úžeh mohou být reálnými hrozbami, a proto je třeba dodržovat správná opatření, jako je používání ochranných prostředků proti slunci, nošení klobouků a pití dostatečného množství vody.

Naštěstí, As Salwa Beach má často osvěžující mořskou brízu, která může trochu zmírnit horké teploty. Navíc zdejší voda z Perského zálivu je teplá a ideální pro koupání. Pláž je čistá a dobře udržovaná a láká k relaxaci a aktivnímu vyžití.

Zimní měsíce v Kataru jsou mnohem příjemnější na pobytu venku. Teploty klesají na příjemných 20°C a mohou se vyšplhat až na 25°C. Je to ideální období pro procházky po pláži, pikniky nebo sportovní aktivity jako fotbal nebo plavání.

Místo svého příjemného počasí je As Salwa Beach také známá svými úchvatnými západy slunce. Tyto okouzlující okamžiky na pláži jsou oblíbené jak u turistů, tak u místních obyvatel. Výhled na slunce, které pomalu zapadá za horizont, a odráží se ve vodě Perského zálivu, je nezapomenutelný.

Zkrátka, As Salwa Beach je nejen krásná pláž s teplým a příjemným počasím, ale také nabízí nádherné scenérie a inspirující zážitky. Pokud máte rádi slunce, vodu a relaxaci, je toto místo ideální volbou pro vás. Ať už se rozhodnete navštívit tuto pláž v létě či v zimě, jistě se nebudete nudit a užijete si nezapomenutelnou dovolenou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Katar As Salwa Beach


Co je Katar As Salwa Beach?
Katar As Salwa Beach je luxusní plážový rezort v Kataru, který nabízí širokou škálu vysoce kvalitních služeb a zařízení pro turisty.

Kde se nachází Katar As Salwa Beach?
Katar As Salwa Beach se nachází na jižním pobřeží Kataru, v blízkosti města Doha. Je to asi 45 minut jízdy od mezinárodního letiště v Dohě.

Jaké služby a vybavení nabízí Katar As Salwa Beach?
Katar As Salwa Beach nabízí luxusní ubytování, bazény, soukromou pláž, wellness centrum, více restaurací a kaváren, sportovní zařízení, dětské hřiště, víceúčelové kurty a další.

Můžete si pronajmout ubytování na Katar As Salwa Beach?
Ano, Katar As Salwa Beach nabízí širokou škálu ubytovacích možností, včetně pokojů, apartmánů a vil. Všechny jsou zařízené luxusně a s moderním vybavením.

Jaké aktivity můžete dělat na Katar As Salwa Beach?
Na Katar As Salwa Beach si můžete užít různé aktivity, jako jsou plavání, potápění, vodní sporty, golfování, tenis, jízda na koni, wellness procedury a relaxaci na pláži.

Můžete si na Katar As Salwa Beach rezervovat svatební hostinu nebo událost?
Ano, Katar As Salwa Beach nabízí možnost pořádání svatebních hostin, firemních událostí a jiných slavností. Mají vysoce kvalifikovaný personál, který vám pomůže s plánováním a organizací.

Jak mohu kontaktovat Katar As Salwa Beach pro rezervaci?
Pro rezervaci na Katar As Salwa Beach se můžete obrátit přímo na jejich webové stránky nebo použít kontaktní informace, které poskytují na svých stránkách.


Dovolená Katar As Salwa Beach


Katar, země bohatá na historii a kulturu, je populárním turistickým cílem pro milovníky exotických dovolených. Mezi zajímavá místa v Kataru patří i krásná pláž As Salwa Beach. Tato pláž je ideálním místem pro ty, kteří hledají relaxaci, vodní sporty a pozorování zvířat.

As Salwa Beach se nachází na západním pobřeží Kataru, asi 55 kilometrů od města Dauhá. Tato pláž nabízí nádherný výhled na Perský záliv a rozlohu přesahující 3 kilometry. Voda je tu křišťálově čistá a pláž je pokryta jemným bílým pískem. Tato kombinace vytváří ideální prostředí pro dovolenou a relaxaci na slunci.

As Salwa Beach je oblíbenou destinací také pro milovníky vodních sportů. Díky příznivému větru a klidnému moři je zde možné vyzkoušet aktivitu jako je například jachting, windsurfing nebo šnorchlování. Turisté si zde mohou také zapůjčit kajak nebo vodní skútr a prozkoumávat okolní krajinu z moře.

Tato pláž je také domovem mnoha druhů zvířat, zejména ptáků. V okolí As Salwa Beach se nachází ptačí rezervace, kde můžete pozorovat více než 100 druhů ptáků. Mezi nejznámější patří pelikáni, rackové a volavky. Tyto ptačí druhy přilákaly do oblasti také ornitology a fotografy, kteří sem přijíždějí z celého světa.

Pro ty, kteří si chtějí užít dovolenou na pláži, ale zároveň poznat kulturu země, je možnost navštívit nedaleké město Dauhá. Toto moderní město nabízí mnoho zajímavých památek, jako je například mešita Mohammeda bin Abd Allah Al Subaie nebo muzeum islámského umění. Na tradičních trzích pak můžete nakoupit suvenýry a ochutnat místní speciality.

As Salwa Beach je skvělou destinací pro dovolenou, kde si můžete odpočinout na krásné pláži, vyzkoušet vodní sporty, pozorovat zvířata a poznat kataríjskou kulturu. Každý, kdo se sem podívá, si může být jistý, že zde zažije nezapomenutelný pobyt a odjede s mnoha krásnými vzpomínkami.


Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky