Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Kuba Varadero

Dovolená Kuba Varadero


Kuba je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací pro dovolenou. A jedno z nejznámějších a nejoblíbenějších míst na Kubě určitě je Varadero. Toto oblíbené letovisko, které se nachází přibližně 140 kilometrů od Havany, je pro mnoho lidí synonymem pro relaxaci a čistě modré karibské pláže.

Varadero je známý pro své bílé písečné pláže táhnoucí se podél celého pobřeží. Ty jsou považovány za některé z nejkrásnějších na světě. Voda je krásně průzračná a teplá, ideální pro koupání a potápění. Pláže jsou také vhodné pro různé vodní sporty, jako je například šnorchlování, surfování a jachting.

Okolí Varadera nabízí také spoustu míst, která stojí za návštěvu. Nejznámější z nich je nepochybně ekologický park Varahicacos, který je domovem unikátní flóry a fauny. Můžete si zde dopřát procházku po přírodě a obdivovat krásu okolního prostředí.

Další zajímavou atrakcí v okolí Varadera je krokodýlí farma, kde můžete zblízka vidět tyto fascinující tvorby a dokonce se s nimi vyfotit. Je to skvělá příležitost, jak si lépe prohlédnout život krokodýlů a získat kopec zajímavých informací o jejich chování.

Varadero má také bohatou historii a kulturu, kterou můžete objevovat v muzeích a galeriích roztroušených po celém městě. Můžete navštívit Muzeum dolphinarium, kde se dozvíte více o historii kubánského skalního korábu a interaktivně se naučíte o životě delfínů. Další zajímavá místa jsou například Muzeum rentgenové fotografie nebo Galerie umění.

Kromě toho v Varaderu najdete i pestrou nabídku restaurací, barů a obchodů, kde můžete ochutnat tradiční kubánskou kuchyni a zakoupit si místní suvenýry.

Pro ty, kteří mají rádi noční život, Varadero nabízí několik diskoték, kasin a klubů, kde můžete tančit a bavit se až do ranních hodin.

Pokud máte rádi golf, můžete si zahrát na jednom z několika golfových hřišť, která se nacházejí poblíž letoviska.

Varadero je ideálním místem pro dovolenou pro ty, kteří chtějí strávit čas na pláži užívat si slunce, relaxovat a zapomenout na každodenní starosti. Toto nádherné letovisko nabízí kombinaci krásné přírody, bohaté historie a spousty zábavy. Pokud se rozhodnete strávit dovolenou na Kubě, rozhodně byste neměli vynechat Varadero!


Počasí Kuba Varadero


Kuba je ostrov ležící v Karibiku, který je známý svými krásnými plážemi a slunečným počasím. Jednou z nejpopulárnějších turistických destinací na ostrově je město Varadero.

Varadero se nachází na severním pobřeží Kuby a je považováno za jedno z nejkrásnějších letovisek v Karibiku. Toto místo je známé svými kilometrovými plážemi s jemným bílým pískem a průzračně modrou vodou.

Když přemýšlíme o počasí v Varaderu, první, co nám napadne, je, že zde panuje téměř po celý rok tropické počasí. Průměrná teplota se pohybuje kolem 25-30°C a v létě může dosáhnout až 35°C. Noci jsou příjemně teplé s teplotami mezi 20-25°C.

Díky své poloze v Karibiku, Varadero má také ideální podmínky pro svěží mořský vánek. Většina dní je slunečných a bez deště. Množství srážek se pohybuje od 600 do 1000 mm ročně, přičemž období dešťů nastává v letních měsících, především v květnu a červnu.

Velkou výhodou Varadera je také jeho poloha mimo hurikánový pás. I když se hurikány občas mohou přiblížit ke kubánskému pobřeží, většinou míjejí toto letovisko a nezpůsobují zde žádné významné škody.

Díky převládajícím slunečným dnům a teplému počasí je Varadero perfektním místem pro různé aktivity na pláži. Můžete si užít opalování, procházky po pláži, nebo se zapojit do vodních sportů, jako je potápění, šnorchlování, surfování nebo rybaření.

Mimo pláže nabízí Varadero i další atrakce, jako jsou golfové hřiště, luxusní hotely, tradiční kubánské restaurace a živou hudbu. Město je také zajímavé svou historií, architekturou a kulturním dědictvím.

Varadero je skvělým místem pro dovolenou pro každého, kdo hledá krásné počasí, nádherné pláže a exotické prostředí. Ať už se jedná o rodinnou dovolenou, svatební cestu nebo relaxační pobyt, Varadero zaručuje nezapomenutelný zážitek a spoustu slunečního svitu.


Ubytování Kuba Varadero


Kuba je známá svou krásnou přírodou, třpytivými plážemi a vřelou atmosférou. Mezi jedno z nejoblíbenějších turistických míst na Kubě patří město Varadero, které se nachází na úzkém poloostrově Hicacos. Toto přímořské letovisko je známé svými dlouhými, písečnými plážemi a čistým tyrkysovým mořem. Kromě toho nabízí také moderní hotely, zajímavé atrakce a příjemný prožitek kubánské kultury.

Pokud plánujete návštěvu Varadera, nemusíte se obávat nedostatku ubytovacích možností. Město nabízí širokou škálu hotelů a resortů, které jsou připraveny přivítat všechny typy klientů. Ve Varaderu najdete luxusní hotely s pěti hvězdičkami, které nabízejí kompletní servis a nepřeberné množství vybavení, včetně bazénů, restaurací, spa a lázní. Tyto hotely se pyšní moderním designem a špičkovou kvalitou služeb.

Pro ty, kteří preferují menší a intimnější ubytování, je možnost zvolit si menší hotely nebo butikové hotely, které se nachází v srdci města. Tyto ubytovací zařízení nabízejí osobnější přístup a často mají jedinečnou atmosféru. Hosté zde mohou zažít autentické kubánské prostředí a těšit se z blízkosti místních zajímavostí.

Pro cestovatele, kteří hledají cenově dostupné možnosti, Varadero také nabízí několik levných hotelů a hostinců. Tyto zařízení poskytují jednoduchý a čistý pobyt s potřebným základním vybavením. I přesto však mají hosté stále přístup k pláži a mohou si užívat nádherných výhledů na moře.

Navíc je v Varaderu také možné si pronajmout soukromý dům nebo apartmán od místních obyvatel. Tyto možnosti ubytování jsou oblíbené u cestovatelů, kteří chtějí prozkoumat kubánskou kulturu a způsob života přímo ve Varaderu. Pronájem soukromého ubytování je také výhodnou možností pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze na ubytování a raději je utratit za další zážitky na Kubě.

V Varaderu je navíc k dispozici široká škála restaurací, barů a obchodů, která uspokojí každého cestovatele. Hosté se mohou těšit na tradiční kubánskou kuchyni, která je plná exotických chutí a vůní. Město také nabízí různé možnosti zábavy, jako jsou noční kluby, koncerty a festivaly, které umožňují poznávat místní hudbu a tance.

Varadero je jedno z nejžádanějších ubytovacích míst na Kubě díky svým krásným plážím, kvalitním hotelům a bohatému kulturnímu dědictví. Bez ohledu na váš rozpočet a preference zde určitě najdete ubytování, které vyhovuje vašim potřebám. Připravte si plavky a sluneční krém a přijďte si užít do Varadera jedinečnou kubánskou atmosféru!


Nejčastější dotazy a odpovědi Kuba Varadero


Kuba Varadero je jedno z nejoblíbenějších turistických míst na Kubě. Zde je několik nejčastějších dotazů a odpovědí ohledně Kuby Varadera:

1. Jak se dostat na Kubu Varadero?
Nejjednodušší způsob, jak se dostat na Kubu Varadero, je letecky. Existují přímé lety z mnoha evropských a severoamerických destinací. Letiště Juan Gualberto Gómez (Varadero) se nachází asi 30 minut jízdy od centra města.

2. Jaké jsou nejlepší pláže v Kubě Varaderu?
Kuba Varadero je známá svými nádhernými plážemi s bílým pískem a tyrkysovou vodou. Mezi nejlepší pláže v Varaderu patří Pláž Varadero, Pláž Cayo Blanco a Pláž Playa Paraiso.

3. Co dělat v Kubě Varaderu?
V Kubě Varaderu si můžete vychutnat sluncem zalité pláže, provozovat vodní sporty jako potápění a šnorchlování, navštívit historická místa jako je Staré město Varadero a naučit se něco o kultuře a historii Kuby v místních muzeích.

4. Jaké jsou hlavní atrakce v Kubě Varaderu?
Mezi hlavní atrakce v Kubě Varaderu patří Dolfinárium Varadero, Varadero Golf Club, hřbitov Čeří a Cueva de Ambrosio - jeskyně s prehistorickými malbami.

5. Jaké jsou nejlepší hotely v Kubě Varaderu?
Varadero nabízí mnoho luxusních hotelů a letovisek. Mezi nejlepší hotely v Varaderu patří Melia Varadero, Paradisus Varadero Resort & Spa, Iberostar Varadero a Royalton Hicacos Varadero Resort & Spa.

6. Jaké je počasí v Kubě Varaderu?
Klima v Kubě Varaderu je tropické s horkými a vlhkými léty. Průměrná teplota se pohybuje kolem 30 °C v létě a 25 °C v zimě. Nejlepší čas k návštěvě Varaderu je v období od listopadu do dubna, kdy je méně vlhkosti a teploty jsou mírnější.

7. Potřebuji vízum k návštěvě Kubě Varaderu?
Ano, ke vstupu na Kubu Varadero potřebujete vízum. Závisí však na vaší národnosti a délce pobytu. Doporučuje se konzultovat s kubánským konzulátem nebo ambasádou ve vaší zemi.

8. Kolik stojí cestování do Kubě Varaderu?
Cena cestování do Kubě Varaderu se liší v závislosti na sezóně, délce pobytu a preferencích. Všechny potřebné informace o cenách letadel, ubytování a dalších službách lze získat od cestovních kanceláří nebo online rezervací.

Doufám, že vám tyto odpovědi pomohou plánovat váš výlet do Kubě Varaderu!


Letenka Kuba Varadero


Plánujete dovolenou na krásném karibském ostrově Kuba a váháte, kam se vydat? Určitě byste neměli zapomenout na nádherné letovisko Varadero. Letenky do tohoto ráje na zemi jsou v současné době velmi populární a nabízí mnoho nezapomenutelných zážitků.

Varadero se nachází na severním pobřeží Kuby a je známé svými bílými písečnými plážemi a tyrkysově modrou vodou. Toto letovisko je oblíbené pro svou křišťálově čistou a téměř nedotčenou přírodu. Navštěvovat Varadero znamená dostat se do světa, ve kterém můžete uniknout od každodenního shonu a stresu.

Jedním z hlavních lákadel Varadera jsou pláže. Bílý písek a jasně modrá voda vytváří dokonalé prostředí k opalování a relaxování. Můžete si zapůjčit šnorchlovací vybavení a zkoumat podmořský svět nebo se vydat na katamaránový výlet. Vodu si také můžete užít při surfování nebo jetovém lyžování.

Pokud se rozhodnete prozkoumat oblast, můžete se těšit na několik zajímavých aktivit. Navštivte přírodní rezervaci Saturno Cave a zakoupejte se v jejích sladkovodních jeskyních. Můžete také vyrazit na výlet do krásného města Matanzas a prozkoumat jeho malebné uličky a historické památky.

Varadero také nabízí bohaté kulturní zážitky. Můžete si užít tradiční kubánskou hudbu a tance v jednom z místních barů nebo navštívit tržiště, kde si můžete koupit místní řemeslné výrobky a suvenýry.

Na svou dovolenou v Varaderu nenechte uniknout možnost ochutnat místní kuchyni. Kuba je známá pro své chutné pokrmy a nápoje, jako je například kubánská káva a rum. Nezapomeňte ochutnat tradiční jídla, jako je ropa vieja (přeloženo jako "stará hadrová"), která je připravována z hovězího masa.

Pokud plánujete letenku do Varadera, mějte na paměti, že nejlepší období pro návštěvu tohoto místa je od prosince do dubna, kdy je teplota příjemně teplá a nejsou žádné přílišně velké srážky. Avšak i během letních měsíců můžete zažít krásnou dovolenou, pouze se připravte na vysokou vlhkost a občasnou tropickou bouři.

Letenky do Varadera jsou dostupné od různých leteckých společností. Můžete si vybrat mezi přímými lety nebo s přestupy. Doporučujeme vyhledat si letenky s předstihem a porovnat ceny od různých leteckých společností, aby byla vaše dovolená co nejvýhodnější.

Letenka do Varadera je bránou do kubánského karibského ráje. Připravte se na nádherné pláže, úžasnou přírodu, nabité kulturní zážitky a skvělou kubánskou kuchyni. Ať už se rozhodnete vydat se na dovolenou na Václavské náměstí nebo kamsi daleko, letenka do Varadera vám přinese nezapomenutelný zážitek.


Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky