Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Maledivy Taj Exotica Resort & Spa

Počasí Maledivy Taj Exotica Resort & Spa


Maledivy jsou oblíbenou exotickou destinací pro cestovatele z celého světa. Tato skupina ostrovů leží v Indickém oceánu, jihovýchodně od Indického subkontinentu, a nabízí nádherné pláže, tyrkysové moře a bohatý podmořský život. Jedním z nejexkluzivnějších a luxusních letovisek na Maledivách je Taj Exotica Resort & Spa.

Maledivy mají tropické monzunové podnebí s teplými teplotami po celý rok. Taj Exotica Resort & Spa využívá tohoto skvělého počasí k nabídnutí svým hostům perfektního relaxačního prostředí. Teploty se zde pohybují mezi 25 a 32 stupni Celsia po celý rok, přičemž teplota vody je teplá až do 29 stupňů Celsia. To znamená, že hosté mají příležitost koupání a potápění prakticky po celý rok.

Maledivy mají dvě hlavní období počasí - suché a deštivé. Suché období trvá od listopadu do dubna a je charakterizováno slunným a suchým počasím. To je ideální pro plážové aktivity jako opalování, plavání nebo šnorchlování. Během této doby je moře klidné a je vhodné k potápění. Teploty během tohoto období jsou vyšší a méně vlhké, což tvoří příjemné klima pro dovolenou.

Na druhou stranu deštivé období na Maledivách trvá od května do října. To je období, kdy se objevují občasné deštivé bouřky a vyšší vlhkost vzduchu. Nicméně i během deštivého období se stále setkáte se slunečnými dny a teploty zůstávají teplé. Pro ty, kteří mají rádi klid a nižší ceny, může být deštivé období na Maledivách dobrou volbou.

Taj Exotica Resort & Spa je vybaveno luxusními ubytovacími jednotkami s výhledem na Moře a soukromými bazény. Hosté se zde mohou těšit na širokou škálu aktivit, včetně potápění, jízdy na kajaku, rybaření, wellness centra a mnoho dalšího.

Bydlení v tomto resortu znamená mít čas na plážové aktivity, kochání se krásnými západy slunce a ochutnávání místní kuchyně. Taj Exotica Resort & Spa je skutečným rájem pro ty, kteří chtějí uniknout ze světa a zažít nedotčenou přírodu.

Ať už se rozhodnete navštívit Taj Exotica Resort & Spa během suchého nebo deštivého období, zaručuje se vám nezapomenutelná dovolená plná slunečných dnů, teplého moře a pohostinnosti maledivské kultury. Ověnčený trofejemi v oblasti cestovního ruchu a služby, resort Taj Exotica Resort & Spa vám poskytne životní zážitek na nádherných Maledivách, bez ohledu na počasí.


Letenka Maledivy Taj Exotica Resort & Spa


Maledivy jsou známé svou nádhernou přírodou, tyrkysovými vodami a nekonečnými plážemi. Pokud hledáte luxusní útočiště, pak byste měli zvážit pobyt v Taj Exotica Resort & Spa.

Taj Exotica Resort & Spa se nachází na soukromém ostrově Emboodhu Finolhu. Při příjezdu lze cítit okamžitou úlevu, kdy na vás dýchne klid a pohoda. Resort nabízí dokonalý únik z každodenního shonu a nabízí nezapomenutelný zážitek pro všechny návštěvníky.

Svůj pobyt si můžete vybrat ze široké škály luxusních ubytovacích možností. Resort nabízí plážové bungalovy s výhledem na oceán, vile na vodu s vlastním bazénem a vile s dvěma ložnicemi pro rodiny nebo skupiny přátel. Všechny ubytovací jednotky jsou prostorné, elegantně zařízené a skýtají soukromí a klid.

Z pokoje se můžete vydat na procházku po bílém písku a užívat si slunečního záření na soukromé pláži, nebo se rozhodnout pro potápění se do podmořského ráje Malých Malediv. Resort nabízí širokou škálu vodních aktivit jako je potápění, šnorchlování, windsurfing a rybaření. Pokud preferujete odpočinek, můžete se rozhodnout strávit den v jednom z bazénů nebo v lázních, kde si můžete dopřát luxusní wellness procedury.

Když jde o gastronomii, Taj Exotica Resort & Spa vám určitě nezklame. Zde si můžete vychutnat širokou škálu mezinárodních a místních specialit. S restauracemi a bary přímo na pláži a nad vodou, si můžete vybrat ideální scenérii pro své jídlo a pití. Ochutnejte čerstvé mořské plody, lahodné kari a další exotické pochoutky.

Taj Exotica Resort & Spa je také ideálním místem pro romantické oslavy a svatby. Resort nabízí jeden z nejkrásnějších prostředí pro svatební obřady a nabízí širokou škálu služeb a balíčků, aby váš den byl nezapomenutelným a bezstarostným zážitkem.

Celková atmosféra v Taj Exotica Resort & Spa je naplněna klidem, luxusem a péčí o každého hosta. Personál je vždy přátelský a ochotný splnit všechna vaše přání a potřeby. Resort skutečně představuje rajský ostrov na Maledivách, který si hosté mohou užívat do sytosti.

Pokud plánujete cestovat na Maledivy a hledáte luxusní útočiště, Taj Exotica Resort & Spa je zcela jistě tou pravou volbou. Užijte si jedinečný pobyt na této nádherné destinaci a připomeňte si, co znamená opravdový odpočinek.


Ubytování Maledivy Taj Exotica Resort & Spa


Taj Exotica Resort & Spa na Maledivách je jedním z nejvíce luxusních ubytování na tomto úžasném ostrovním ráji. Tento resort je obklopen azurovým Indickým oceánem, bílými plážemi a tropickou vegetací, nabízející hostům nezapomenutelný pobyt.

Taj Exotica Resort & Spa se nachází na ostrově Emboodhu Finolhu, který se rozkládá na rozloze 20 akrů. Resort je vzdálen pouhých 8 km od mezinárodního letiště Malé, což je ideální poloha pro hosty, kteří si přejí rychlý a pohodlný přístup. Přesně ve chvíli, kdy přistoupíte na ostrov, budete uchváceni nádhernými výhledy a exotickým prostředím.

Taj Exotica Resort & Spa nabízí hostům celkem 64 luxusních vil, z nichž většina se nachází přímo na břehu moře. Tyto vily jsou prostorné a elegantní, s moderním designem a prvotřídním vybavením. Každá vila má soukromý bazén, terasu s lehátky a zahrádku, která poskytuje soukromí a klid. Zde si hosté mohou naplno užít pobyt na Maledivách, relaxovat na slunečním záření a vychutnávat si nádherné výhledy na nekonečný oceán.

Kromě skvělého ubytování nabízí Taj Exotica Resort & Spa také širokou škálu služeb a aktivit pro své hosty. V místním lázeňském centru si můžete dopřát nezapomenutelnou masáž, lázeňskou terapii nebo se ponořit do jacuzzi. Pro ty, kteří se chtějí snažit o aktivnější dovolenou, je zde k dispozici plavání, potápění, šnorchlování, windsurfing a mnoho dalšího. Taj Exotica Resort & Spa také poskytuje luxusní soukromé plavby na tradiční maledivský člun, aby hosté mohli objevovat okolní korálové útesy a výjimečnou mořskou faunu.

V resortu se nachází také několik restaurací a barů, kde hosté si mohou vychutnat rozmanitou kuchyni. Zde si můžete vychutnat čerstvé plody moře, tradiční kari, steaky a další lahodné speciality. Zároveň si můžete vychutnat osvěžující koktejly a exotické nápoje při přímém pohledu na oceán.

Taj Exotica Resort & Spa je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zažít luxus a pohodu během své dovolené na Maledivách. Tento resort nabízí dokonalou kombinaci nádherného prostředí, prvotřídního ubytování, krásných pláží, špičkového stravování a rozmanitých aktivit. Doufáme, že se sem brzy podíváte a zažijete zážitek, který vám zůstane v paměti po celý život.


Nejčastější dotazy a odpovědi Maledivy Taj Exotica Resort & Spa


1. Jaké jsou možnosti dopravy na Maledivy Taj Exotica Resort & Spa?
- Hlavním způsobem dopravy jsou letadla, která létají do mezinárodního letiště na Maledivách. Poté je nutné využít lodi nebo hydroplánu, které vás dopraví na ostrov.

2. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Malediv Taj Exotica Resort & Spa?
- Nejlepší doba je od prosince do dubna, kdy jsou nejlepší podmínky pro potápění a aktivní odpočinek. V dalších měsících může být více deště a větší vlhkost vzduchu.

3. Jaké jsou nabízené aktivity a služby na Maledivy Taj Exotica Resort & Spa?
- V resortu je k dispozici široká škála aktivit a služeb, včetně potápění, snorklování, windsurfingu, plachtění a dalších vodních sportů. Je zde také wellness centrum, tenisové kurty, golfové hřiště a restaurace s místními i mezinárodními specialitami.

4. Jsou v resortu k dispozici dětské aktivity?
- Ano, v resortu jsou k dispozici dětské aktivity a služby, včetně dětského klubu, bazénu a programu pro děti.

5. Jaké jsou možnosti ubytování na Maledivy Taj Exotica Resort & Spa?
- Resort nabízí luxusní ubytování v bungalovech na pláži, vodních bungalovech a vilách s vlastním bazénem. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, klimatizací, televizí a minibarem.

6. Nabízí resort stravu all-inclusive?
- Ano, resort nabízí all-inclusive stravu, včetně snídaně, oběda, večeře a nealkoholických nápojů. Alkoholické nápoje jsou za poplatek.

7. Můžu platit kreditní kartou?
- Ano, platby kreditní kartou jsou v resortu běžné, ale doporučujeme mít s sebou dostatek hotovosti na drobné platby a nákupy v místních obchodech.

8. Nabízí resort možnosti transferu na jiné ostrovy v okolí?
- Ano, resort nabízí možnosti transferu na jiné ostrovy v okolí, včetně dalších resortů, kde můžete využít jejich služby a aktivity.

9. Můžu se na Maledivy Taj Exotica Resort & Spa přivést domácího mazlíčka?
- Bohužel, dle zákona o úpravě chovu a obchodu s domácími zvířaty není povoleno přivést domácího mazlíčka na Maledivy.

10. Jaké jsou možnosti výletů a turistiky na Maledivy Taj Exotica Resort & Spa?
- V resortu jsou k dispozici různé výlety a turistické aktivity, jako jsou lodní výlety, rybářské výpravy a plavby na kočkách. Můžete také navštívit místní vesnice, chráněná území a národní parky.


Dovolená Maledivy Taj Exotica Resort & Spa


Pokud hledáte jedno z nejkrásnějších a nejexkluzivnějších míst na dovolenou, Maledivy jsou jasnou volbou. A pokud hledáte skutečně luxusní zážitek, Taj Exotica Resort & Spa by mohl být tím pravým pro vás.

Nachází se na ostrově Emboodhu Finolhu, což je součást atolu Jižní Male. Tento resort nabízí 64 vil, 20 z nich jsou vodní. Každá vila je vkusně zařízena a má soukromou terasu či balkon s výhledem na tyrkysově modré moře a bílé písečné pláže.

Nabídka restaurací je značně pestrá - od tradiční indické kuchyně v restauraci "24 Degrees" až po lahodné sushi a asijské speciality v "Deep End". Pokud máte chuť na romantickou večeři pod širým nebem, určitě vás zaujme restaurace "The Private Island BBQ". Tu najdete na soukromém ostrůvku, který je přístupný jen lodí.

Pokud chcete být aktivní, resort nabízí řadu sportovních aktivit, jako jsou šnorchlování, potápění, plachtění, tenis a fitness centrum. Pokud na druhou stranu hledáte úplné uvolnění, určitě oceníte nabídku wellness a spa. Taj Exotica Resort & Spa nabízí široký výběr masáží a procedur, včetně tradiční indické Ayurvedy.

Co se týče dopravy, resort je vzdálen jen 15 minut letadlem z mezinárodního letiště Male. Pokud si přejete, může být organizován i transfer lodí.

Kombinace úchvatné přírody, luxusu a skvělého servisu činí z Taj Exotica Resort & Spa ideální místo pro ty, kteří hledají skutečně unikátní zážitek na dovolené. Pokud byste se sem chtěli podívat, připravte se na to, že takový zážitek si budete muset samozřejmě i zaplatit. Nicméně, pokud máte k dispozici rozpočet, určitě to stojí za to.


Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky