Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Seychely Denis Island

Ubytování Seychely Denis Island


Denis Island je malý, soukromý ostrov nacházející se na Seychelách v Indickém oceánu. Je to jedno z nejexkluzivnějších a nejkrásnějších turistických středisek na světě. Ostrov přitahuje turisty svým nádherným přírodním prostředím, ojedinělou flórou a faunou a nádhernými plážemi.

Ubytování na Denis Island je pro turisty nezapomenutelným zážitkem. Na ostrově je pouze jedno luxusní resort, což zaručuje klid, soukromí a osobní přístup ke každému hostu. Resort disponuje pouze 25 vilami, což zajišťuje exkluzivitu a intimacy. Vily jsou situovány tak, aby hosté měli co největší soukromí a výhled na oceán.

Vily na Denis Island jsou vkusně zařízené a nabízejí veškeré moderní vybavení. Každá vila disponuje prostornou ložnicí, soukromou koupelnou, obývacím pokojem, jídelním koutem a terasou s výhledem na pláž. Všechny vily jsou umístěny přímo na pláži, což umožňuje hostům snadný přístup k oceánu a výhled na nekonečnou modrou vodu.

Pro hosty je k dispozici také soukromý bazén, který je ideální pro osvěžení a relaxaci. Resort nabízí širokou škálu služeb, jako je vyhlášená domácí kuchyně, masáže, potápěčské a vodní sporty. Hosté si mohou také pronajmout soukromou loď a vydat se na výlet kolem ostrova, kde si mohou vychutnat nádherné západy slunce a pozorování tropických ryb a korálů.

Jedním z největších lákadel ubytování na Denis Island je možnost objevovat bohatou přírodu ostrova. Na ostrově je mnoho přírodní rezervací a parků, kde mohou hosté pozorovat vzácné druhy ptáků, želvy a jiné endemické druhy. Denis Island také nabízí nádherné písečné pláže, které jsou ideální pro slunění, relaxaci a koupání.

Během svého pobytu na Denis Island si hosté mohou také užívat klid a ticho, které tento ostrov nabízí. Denis Island je ideálním místem pro ty, kteří hledají únik od ruchu a stresu každodenního života a chtějí si užít skutečně odpočinkovou dovolenou.

Ubytování na Denis Island je skutečně jedinečným zážitkem. Luxusní resort, krásné pláže, bohatá příroda a osobní přístup k hostům jsou zárukou nezapomenutelné dovolené. Pokud plánujete cestu na Seychely, rozhodně byste neměli vynechat návštěvu tohoto malebného ostrova.


Počasí Seychely Denis Island


Seychely Denis Island je jedním z nejkrásnějších míst na světě, které si získává srdce každého návštěvníka. Nachází se v Indickém oceánu a je součástí Seychelských ostrovů. Celý ostrov je soukromým majetkem a otevřen pouze pro menší skupinu hostů, což zajišťuje klidnou a soukromou atmosféru.

Jednou z nejdůležitějších informací, kterou bychom měli vědět před cestou na Denis Island, je její tropické podnebí. Převládá zde horké a vlhké počasí po celý rok. Průměrné teploty se pohybují mezi 24-30 °C a teplota oceánu okolo 27-29 °C. To znamená, že na Denis Island můžete zažít teplé a slunečné dny téměř po celý rok.

I když se jedná o tropickou destinaci, je zde důležité mít na paměti, že na Seychelách máte možnost zažít dešťové srážky. Největší množství srážek se však vyskytuje mezi listopadem a březnem, což odpovídá mírně deštivé sezóně. Naštěstí se jedná o krátkodobé přeháňky, které rychle ustoupí slunečnému počasí.

Během suché sezóny, která trvá od května do září, je počasí na Denis Island opravdu nádherné. Slunce svítí téměř bez přestávky, což je ideální pro milovníky slunečních koupelí na bílých písečných plážích. Tato období jsou také vynikajícím časem pro potápění a šnorchlování, protože průzračné vody oceánu poskytují skvělé podmínky pro pozorování korálových útesů a pestrobarevného mořského života.

Vzhledem k neustále vlhkému klimatu na ostrově roste zde bohatá vegetace, která dodává celému místu exotickou atmosféru. Denis Island je známý svými palmovými háji, tropickými zahradami a rozmanitostí druhů rostlin a květin. Každý, kdo se rozhodne prozkoumat ostrov, ocení krásu jeho přírody.

Pokud plánujete navštívit Seychely Denis Island, je důležité si přibalit lehké oblečení, plavky, opalovací krém a nezapomenout na ochranu před komáry. Také si nezapomeňte přibalit deštník nebo pláštěnku, pokud cestujete v období dešťů.

Celkově vzato, Denis Island nabízí návštěvníkům skvělé počasí po celý rok. Během svého pobytu si můžete užít sluneční paprsky, třpytící se oceán a tropickou vegetaci, která je příznačná pro tuto oblast. Seychely Denis Island je jedinečný ráj na zemi, který každého očaruje svojí krásou a přívětivým počasím.


Nejčastější dotazy a odpovědi Seychely Denis Island


1) Jak se na Denis Island dostat?
Odpověď: Na Denis Island se nejlépe dostanete letadlem z Mahé. Let trvá asi 30 minut.

2) Kolik stojí pobyt na Denis Island a co je v ceně?
Odpověď: Cena za pobyt na Denis Island se liší v závislosti na sezóně a typu ubytování. V ceně jsou zahrnuty všechny jídla, místní nápoje, výlety a aktivity na ostrově.

3) Jsou na ostrově restaurace?
Odpověď: Ano, na ostrově Denis Island jsou restaurace, kde se podávají kvalitní a čerstvé pokrmy.

4) Je na ostrově možnost vodních sportů?
Odpověď: Ano, na ostrově Denis Island jsou k dispozici vodní sporty jako šnorchlování, potápění, windsurfing a kajak.

5) Můžu si zapůjčit kolo na ostrově?
Odpověď: Ano, na ostrově jsou k dispozici kola pro celou rodinu.

6) Existuje na Denis Island možnost výletů?
Odpověď: Ano, na Denis Island se můžete zúčastnit výletů na sousední ostrovy nebo si objednat soukromou plavbu.

7) Můžu Denis Island navštívit s dětmi?
Odpověď: Ano, Denis Island je vhodný i pro rodiny s dětmi, jsou zde k dispozici speciální programy a aktivity pro děti.

8) Jaká je nejlepší doba na návštěvu Denis Island?
Odpověď: Seychely mají tropické podnebí, takže teploty jsou celoročně příjemné. Nejlepší dobu na návštěvu Seychel a tedy i Denis Islandu je mezi dubnem a květnem, kdy je mírnější klima a menší vlhkost vzduchu.


Dovolená Seychely Denis Island


Seychely jsou malý souostroví ležící v Indickém oceánu, které je známé svými nádhernými plážemi, tyrkysově modrou vodou a bohatým podmořským životem. Jedním z nejkrásnějších ostrovů v této oblasti je Denis Island, který je rájem pro milovníky přírody a ty, kteří hledají klid a odpočinek.

Denis Island, pojmenovaný podle kardinála Maurice d'Herbignace Denisa, je jedním z mála ostrovů na Seychelách, kde se nachází soukromý ekologický resort. Ostrov je oázou urychleného života a nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek z ostrovního života.

První věc, kterou si návštěvníci všimnou, je klid a ticho. Na ostrově je pouze jeden hotelový komplex, což znamená, že nemusíte sdílet pláže nebo vody s jinými turisty. Můžete si užívat osamocené procházky po pláži, opalování v tichu a klidu a objevování nádherného pobřeží bez rušivých elementů.

Denis Island nabízí také širokou škálu aktivit spojených s přírodou. Můžete si půjčit kajak a objevovat okolní ostrovy, nebo se vypravit na rybolovný výlet s místními rybáři. Podmořský život je také ohromující - vody kolem ostrova jsou domovem řady druhů korálů a ryb, které si můžete prohlédnout při šnorchlování nebo potápění.

Pro milovníky volně žijících živočichů je Denis Island rovněž ideálním místem k návštěvě. Na ostrově žijí obří želvy, které se můžete setkat na oplocených pozemcích. Můžete také zahlédnout mnoho druhů ptáků, zejména mořských ptáků, kteří mají na ostrově svá hnízdiště.

Pokud hledáte odpočinek a relaxaci, Denis Island vám nabídne únik od reality. Můžete se věnovat józe nebo masážím, dát si piknik na pláži či jen tak relaxovat u bazénu s výhledem na oceán. Luxusní ubytování a vynikající cateringové služby vytvoří atmosféru, kterou si přejete na dokonalé dovolené.

Na Denis Island je také podporována udržitelnost a ekologie. Resort využívá obnovitelné zdroje energie a jídelníček je složen z čerstvých a místních potravin, snižujíc tak ekologickou stopu ostrova.

Seychely Denis Island je tedy ideálním místem pro ty, kdo hledají jedinečnou a odpočinkovou dovolenou. Ostrov nabízí nádhernou přírodu, klid a krásné pláže, které si můžete užít bez rušivých elementů. Kombinace přírodního prostředí, luxusního ubytování a ekologického přístupu dělá z Denis Island jedno z nejvíce ceněných míst v Indickém oceánu.


Letenka Seychely Denis Island


Pokud hledáte malý kousek nedotčeného ráje s bílými plážemi, průzračnou vodou a bohatým podvodním světem, může být destinace Denis Island na Seychelách tou správnou volbou pro vás.

Denis Island se nachází zhruba 90 km severozápadně od Mahé, největšího ostrova Seychel. Ostrov je velký jen asi 1,4 km² a představuje jednu z nejmenších obydlených oblastí na Seychelách. Základem celého ostrova je jediný hotel, který zde nabízí turistům idylické a úplně soukromé prostředí.

Do Denis Island se lze dostat pouze letadlem nebo se soukromou lodí z jiného ostrova v Seychelách. Vše se řídí letovým řádem odlétajícím z Mahé a přistávajícím na zdejším letišti. Obvykle zde létá malé propojovací letadlo, které zasouvá panensky bílou pláž od háje palmy směrem ke smaragdovému moři.

Denis Island je dokonalým místem pro milovníky plážového života a aktivit spojených s mořem. Ostrov je obklopen křišťálově čistým mořem, ideálním pro plavání, potápění, šnorchlování nebo surfování. Nejvíce se zde k potápění vyplácí vyrazit v západní části ostrova, kde se nachází zátoka se skvostnou mořskou faunou a flórou.

Pokud toužíte po pohodovém lenošení na pláži, Denis má co nabídnout. V oblastech poblíž hotelu najdete skvostné písčité pláže obklopené vegetací, kde můžete relaxovat a užít si klidné atmosféry.

Kromě aktivit spojených s mořem můžete na Denis Island navštívit i ptačí rezervaci, kde se můžete podívat na původní druhy ptáků, včetně opeřenců a racků. Na ostrově se také pěstuje široké spektrum kvalitních tropických plodin, jako jsou kokosové ořechy, vanilka a zázvor.

Cesta na Denis Island sice není nejlevnější variantou, avšak výjimečnost tohoto místa za to rozhodně stojí. Ostrov nabízí vynikající ubytování, nádherné pláže, dokonalé moře a spoustu dalších aktivit, které z něj dělají dokonalé místo pro páry i rodiny s dětmi. Pokud hledáte úplné soukromí v krásném prostředí, Denis Island je vaší volbou.


Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky