Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Bahamy Grand Bahama Island

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Grand Bahama Island


Zde jsou některé nejčastější dotazy a odpovědi týkající se Grand Bahama Island na Bahamách:

1. Jaké jsou nejlepší pláže na Grand Bahama Island?
Nejlepší pláže jsou Taino Beach, Gold Rock Beach, Lucaya Beach, Fortune Beach a Xanadu Beach.

2. Jak se dostanu na Grand Bahama Island?
Grand Bahama International Airport je hlavní letiště na ostrově a nabízí pravidelné lety z mnoha zemí. Pravidelné lodní spojení je k dispozici z některých míst na Bahamách.

3. Jaký je časový rozdíl na Grand Bahama Island?
Grand Bahama Island je v časové zóně Eastern Standard Time (EST) a má rozdíl o -5 hodin oproti České republice.

4. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Grand Bahama Island?
Nejlepší doba na návštěvu ostrova je od prosince do dubna, kdy jsou teploty příjemnější a méně vlhké. Během letních měsíců je horko a velmi vlhko.

5. Co si mohu na Grand Bahama Island prohlédnout?
Nejpopulárnějšími atrakcemi na ostrově jsou Lucayan National Park, Port Lucaya Marketplace, Garden of the Groves a Dolphin Experience.

6. Co mohu jíst na Grand Bahama Island?
Bahamská kuchyně je plná ryb a mořských plodů. Pokrmy, jako jsou rybí polévka, conch salad nebo cracked conch, jsou velmi oblíbené.

7. Potřebuji na Grand Bahama Island vízum?
Většina turistů z Evropy nepotřebuje vízum, pokud pobývají méně než 90 dnů. Je však nutné mít platný pas a doklad o letu zpět. Pro více informací kontaktujte konzulát nebo velvyslanectví Baham.


Dovolená Bahamy Grand Bahama Island


Bahamy, přesněji řečeno Grand Bahama Island, jsou jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších destinací pro dovolenou na Karibiku. Tato ostrovská destinace je známá svými písečnými plážemi, tyrkysovými vodami a příjemným tropickým podnebím. Grand Bahama Island nabízí skvělé možnosti pro relaxaci, vodní sporty, průzkum přírody a nezapomenutelné zážitky.

Jedno z nejvíce vyhledávaných míst na Grand Bahama Island je Port Lucaya Marketplace. Tato živá a animovaná oblast nabízí turistům možnost nakupovat suvenýry, ochutnávat místní kuchyni v restauracích a trávit čas v barech a klubech. Port Lucaya Marketplace je také výchozím bodem pro vodní aktivity, jako je šnorchlování, potápění a rybaření.

Pro milovníky přírody a dobrodružství je návštěva Lucayan National Park nevyhnutelná. Tento park je domovem zalesněných oblastí, mangrovových močálů a fascinujících jeskyní. Největší atrakcí v parku je jeskynní systém nazvaný "Ben's Cave", který nabízí jedinečný výhled na podzemní bazény solanky a zářivě modré vody.

Pro ty, kteří hledají relaxaci a odpočinek, není na ostrově nedostatek pláží. Jeden z nejznámějších je pláž Taino Beach, která je ideálním místem pro opalování, koupání v oceánu a procházky po písku. Další populární pláže zahrnují Xanadu Beach, Fortune Beach a Coral Beach. Na těchto plážích můžete také nalézt různá místa s možností pronájmu opalovacích lehátek a slunečníků.

Pro vodní sporty jsou Bahamy nejlepší volbou. Na Grand Bahama Island najdete spoustu možností, včetně šnorchlování, potápění, surfingu, windsurfingu a rybaření. Existuje také možnost vyrazit na katamaránu nebo si pronajmout soukromou jachtu a objevovat okolní ostrovy.

Kromě pláží a vodních aktivit se návštěvníci mohou také potěšit místní kulturou a tradicemi. V městě Freeport, hlavním městě Grand Bahama Island, se nachází mnoho kulturních a historických památek, včetně místního muzea a několika uměleckých galerií.

Vzhledem k tomu, že Bahamy jsou oblíbenou dovolenkovou destinací, existuje mnoho ubytovacích možností na Grand Bahama Island. Lze si vybrat mezi luxusními resorty a hotely v blízkosti pláže, nebo si pronajmout soukromý dům nebo apartmán.

Grand Bahama Island je nezapomenutelným dovolenkovým cílem, který nabízí nádherné pláže, úžasné možnosti pro vodní sporty a fascinující přírodu. Bez ohledu na to, zda jste dobrodruh, milovník přírody nebo jen hledáte místo k odpočinku, Bahamy nabízejí všechny tyto možnosti a mnohem více.


Počasí Bahamy Grand Bahama Island


Grand Bahama Island je jednou z největších bahamských ostrovů a je známá svou krásnou přírodou a plážemi. Ale jaké počasí se zde očekává?

Bahamy obecně mají tropické klima, což znamená, že zde panuje většinou teplé počasí po celý rok. Grand Bahama Island není výjimkou.

V létě, které zde trvá od června do září, teploty dosahují průměrně 32 stupňů Celsia. Tento období je také charakteristické vysokou vlhkostí vzduchu a občasnými dešti. Pokud navštívíte Grand Bahama Island v létě, měli byste se připravit na horké a vlhké počasí, a také na možnost poklesu teploty během bouřek.

Podzim, který trvá od října do prosince, je o něco mírnější a suchší. Průměrné teploty se pohybují kolem 28 stupňů Celsia a vlhkost vzduchu se snižuje. To je také období, kdy se občas objevují tropické cyklóny, které by měli návštěvníci sledovat.

Zima a jaro jsou pro Grand Bahama Island nejchladnější období. Průměrné teploty v zimě (leden a únor) se pohybují kolem 24 stupňů Celsia a v jaru (březen a duben) kolem 26 stupňů Celsia. Tyto období jsou také suchší a méně vlhké než léto.

Celkově lze říci, že Grand Bahama Island nabízí převážně příjemné počasí po celý rok. Návštěvníci by měli být připraveni na vysokou vlhkost a občasné deště v létě, a také sledovat předpověď počasí v období tropických cyklón.

Pro ty, kdo hledají slunečné a teplé počasí, jsou Bahamy a zejména Grand Bahama Island skvělou destinací. Můžete si užít nádherné pláže a sluneční paprsky po celý rok.


Ubytování Bahamy Grand Bahama Island


Bahamy, ostrovní ráj v Karibiku, jsou jedním z nejpopulárnějších turistických cílů na světě. Mezi největší ostrovy Baham patří Grand Bahama Island, který nabízí nespočet možností k objevování krásných pláží, korálových útesů a exotického života.

Jedním z nejdůležitějších aspektů každé dovolené je samozřejmě ubytování. Grand Bahama Island je známá svou širokou škálou ubytovacích možností, od luxusních letovisek po rodinné penziony a apartmány. Pro každého cestovatele zde existuje něco vhodného.

Pokud hledáte luxus a komfort, nejlepší volbou pro vás může být jedno z mnoha luxusních letovisek na Grand Bahama Island. Tyto letoviska, jako je například Pelican Bay Resort nebo Lighthouse Pointe, nabízí neuvěřitelné pláže, bazény, noční zábavu, spa a vynikající restaurace. Většina z nich je umístěna přímo u oceánu, takže si můžete užívat úchvatný výhled na tyrkysové vody z vašeho balkonu.

Pokud upřednostňujete menší měřítko a osobnější atmosféru, můžete se rozhodnout pro ubytování v menším penzionu nebo apartmánu. Existuje mnoho cenově dostupných možností ubytování, které vám poskytnou pohodlí a soukromí. Mnoho těchto zařízení je také v docházkové vzdálenosti od pláží a obchodů.

Grand Bahama Island je také známá svými all-inclusive letovisky, které nabízejí všechny stravovací potřeby, ubytování a mnoho dalšího v jedné ceně. Tato možnost je oblíbená zejména mezi rodinami a páry, kteří se chtějí vyhnout stresu z plánování a strávit relaxační dovolenou bez starostí.

Co se týče polohy ubytování na Grand Bahama Island, můžete si vybrat mezi plážovými letovisky s přístupem k bělostným plážím, nebo si zvolit ubytování ve vnitrozemí ostrova, což vám umožní prozkoumat přírodu a přírodní rezervace. Bez ohledu na to, jaké ubytování si vyberete, pláže v Grand Bahama Island jsou jedny z nejkrásnějších na světě a stojí za návštěvu.

Pokud plánujete dovolenou na Grand Bahama Island, nezapomeňte si předem zarezervovat ubytování, zejména v hlavní turistické sezóně. Ať už preferujete luxusní letoviska, rodinné penziony nebo all-inclusive letoviska, v Grand Bahama Island najdete ubytování odpovídající vašim potřebám a preferencím. Odpočiňte si na krásných plážích, objevujte podmořský život nebo se prostě odpočívejte v luxusu - Grand Bahama Island má všechno, co potřebujete pro dokonalou dovolenou.


Letenka Bahamy Grand Bahama Island


Bahamy jsou tropickým rájem, který láká miliony turistů po celém světě. Jedno z nejkrásnějších míst na Bahamách je ostrov Grand Bahama Island. Tento ostrov nabízí vše, co si návštěvník může přát - od nádherných pláží až po adrenalinové dobrodružství.

Letenka na Grand Bahama Island je vstupenkou do ráje. Francouzský cestovatel Lucayan byl první, kdo v roce 1492 ostrov objevil, a od té doby se stal jedním z nejpopulárnějších turistických cílů v Karibiku.

Při příletu na Grand Bahama Island se turisté okamžitě ocitnou v ráji. Pláže s bílým pískem a azurovým mořem jsou největším lákadlem tohoto ostrova. Plavba na jachtě či vožení se na kajaku kolem pevnosti Lucaya je opravdovým dobrodružstvím.

Grand Bahama Island je také domovem národního parku Lucayan, který je jednou z hlavních turistických atrakcí. Národní park nabízí malebné stezky pro pěší turistiku a možnost objevování jeskyň, které jsou součástí rozsáhlých podzemních systémů. Zde se návštěvníci mohou vydat na túru se stoprocentním dobrodružstvím.

V případě, že turisté už jsou unavení od dobrodružství a plážových aktivit, mohou si vychutnat uliční obchody v Lucaya Marketplace, který nabízí širokou škálu místních specialit, ručně vyrobených suvenýrů a tradiční hudby.

Grand Bahama Island je také etymologickou základnou pro šnorchlování a potápění. V udržitelném korálovém útesu se nachází nepopsatelně krásný podvodní svět, který je domovem široké škály korálů a pestrobarevných ryb. Tímto podvodním dobrodružstvím se turisté ocitnou uprostřed jednoho z největších korálových útesů na světě.

V neposlední řadě je Grand Bahama Island také známý svou bohatou kuchyní. Turisté si mohou vychutnat vynikající speciality z čerstvých plodů moře, jako jsou humři a krabi, stejně jako tradiční karibská jídla, včetně šťavnatého grilovaného masa. A samozřejmě není možné opustit ostrov bez ochutnání některého z tradičních rumových koktejlů.

Let na Grand Bahama Island je snem pro každého, kdo touží po odpočinku na pláži, dobrodružství ve vodě a poznávání nových kultur. Tento ostrov nabízí vše, co si cestovatel může přát - od iskrivého modrého moře až po rušné uličky s místním trhem. Skvělou zprávou je, že letenky na Grand Bahama Island jsou často dostupné za přijatelné ceny, což znamená, že si tento ráj může dovolit téměř každý.


Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky