Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Bahamy Paradise Island

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Paradise Island


1) Jak se dostanu na Paradise Island na Bahamách?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se na Paradise Island dostat, je letadlem do mezinárodního letiště Lynden Pindling na blízkých Bahamách a poté přejet na ostrov trajektem nebo lodí.

2) Kdy je nejlepší čas pro návštěvu Paradise Island?
Odpověď: Nejlepší čas pro návštěvu Paradise Island je od prosince do dubna, kdy jsou méně deštivé počasí a méně turistů.

3) Jaké jsou nejlepší aktivity na Paradise Island?
Odpověď: Mezi nejlepší aktivity na Paradise Island patří návštěva akvária Atlantis, prohlídka historického Fortu Fincastle, plavání s delfíny, golf, plážové aktivity a nákupy v Paradise Island Shopping Village.

4) Jaká je průměrná cena ubytování na Paradise Island?
Odpověď: Průměrná cena ubytování na Paradise Island se pohybuje v rozmezí od 150 do 500 USD za noc, v závislosti na kategorii a vybavení hotelu nebo resortu.

5) Jsou Bahamy bezpečné pro návštěvu?
Odpověď: Bahamy jsou obecně považovány za bezpečné místo pro návštěvu, ale je vždy důležité být obezřetný s cennostmi a dodržovat základní bezpečnostní opatření.


Dovolená Bahamy Paradise Island


Bahamy patří mezi nejpopulárnější destinace pro dovolenou a mezi nejatraktivnější místa patří bezpochyby Paradise Island. Tento ostrov, který se nachází nedaleko hlavního města Nassau, nabízí jedinečnou kombinaci krásných pláží, zážitků a luxusního ubytování.

Paradise Island se rozkládá na ploše 685 hektarů a nabízí nejlepší možnosti pro trávení dovolené. Pokud hledáte krásné pláže, budete zde nadšeni - písek je bílý a jemný, voda křišťálově čistá a dokonalá pro koupání nebo šnorchlování. Z nejkrásnějších pláží stojí za zmínku například Paradise Beach, Cabbage Beach nebo Cove Beach.

Pokud si přejete strávit aktivní dovolenou, najdete zde mnoho aktivit, mezi které patří potápění, šnorchlování, jízdou na jetski nebo rybařením. Pro milovníky golfu je k dispozici Royal Blue Golf Club, kde mohou hrát na jednom z nejlepších a nejdokonalejších golfových hřišť v Karibiku.

Ostrov nabízí také luxusní zážitky, jako jsou bazény s vlnami, kasina, noční kluby, restaurace s nejlepšími gastronomickými zážitky a další. K největším atrakcím patří také Akvárium Atlantis, kde můžete vidět různé druhy ryb a dalších mořských tvorů.

Pokud jste na dovolené s rodinou, určitě byste si neměli nechat ujít Aquaventure, největší vodní park na Bahamách. Zahrnuje tobogány, skluzavky a bazény pro dospělé i děti, a je ideálním místem pro celodenní zábavu. Děti si zde mohou užít třeba i interakci s delfíny.

Pro ubytování si můžete vybrat z mnoha luxusních resortů na ostrově. K nejlepším patří Atlantis Paradise Island, který nabízí nádherné pokoje s výhledem na oceán, vynikající gastronomii a bezkonkurenční zábavu.

Celkově lze říci, že Paradise Island je jedním z nejlepších míst na Bahamách pro luxusní dovolenou plnou zážitků. Pokud si přejete strávit dovolenou v nezapomenutelné atmosféře, pak je Paradise Island tou správnou volbou.


Ubytování Bahamy Paradise Island


Bahamy Parish Island je neuvěřitelně krásný ostrov, který láká turisty z celého světa. Jeho bílé pláže, průzračně modré moře a pozoruhodná krajina jsou jen několik faktorů, které umožňují luxusní dovolenou na Bahamách. Nicméně, když přijde na výběr ubytování, může být to docela náročné.

Existuje spousta kvalitního ubytování na ostrově Paradise Island, ať už se jedná o luxusní resorty nebo jednodušší hotely. Vždy záleží na konkrétních představách a požadavcích daného turisty.

Nejoblíbenějšími hotely na ostrově Paradise Island jsou Atlantis a The Reef. Tyto luxusní resorty jsou skutečným symbolem Baham a jejich umístění přímo na pláži nabízí krásný výhled na Karibik. Každý hotel nabízí řadu možností, jak svoji dovolenou trávit. Od venkovních bazénů a plážových lehátek až po lázně a vodní atrakce.

Mnoho turistů ale přemýšlí o cenách. Pokud tedy nejste připraveni utratit tisíce dolarů na jednu noc, může být pro vás lepší volbou některý z levnějších hotelů na Paradise Island. Tyto hotely jsou levnější, ale přesto nabízejí dokonalou službu a vynikající výhled. Můžete se tedy stále těšit na překrásné okolí a hlavně krásné pláže.

Dalším zajímavým typem ubytování na Bahamách jsou vily a apartmány. Tyto privátní bydlení jsou dokonalým výběrem pro rodiny nebo páry, kteří hledají pohodlí a intimitu. Mnoho vil a apartmánů nabízí i vlastní pláž, takže můžete mít pocit, že celý plážový pruh je jen pro vás.

Celkově platí, že nezáleží na tom, jaký typ ubytování si zvolíte, zcela určitě si každý užije fantastickou dovolenou na Bahamách. S množstvím pláží, aktivit a zábavy, Paradise Island vynikne jako jedno z nejlepších míst pro dovolenou v Karibiku. Ať už se rozhodnete pro luxusní resort nebo levnější hotel, přináší to nejkrásnější zážitky a zážitky, které Vám navždy zůstanou v paměti.


Letenka Bahamy Paradise Island


Bahamy jsou jedním z nejkrásnějších a nejexkluzivnějších míst na světě. Tento karibský ostrovový ráj láká návštěvníky svou překrásnou přírodou, tyrkysovými mořskými vodami a bělostnými plážemi. Jedním z nejpopulárnějších a luxusních letovisek na Bahamách je Paradise Island.

Paradise Island je malý ostrov ležící severně od ostrova New Providence, který je hlavním ostrovem Baham. Tento malý ráj si zaslouženě získal své jméno. Je známý svými luxusními resorty, luxusními hotely a kasiny, které lákají bohaté a slavné z celého světa.

Nejoblíbenějším místem na Paradise Island je Atlantis Resort. Tento rozlehlý komplex nabízí nejen luxusní ubytování, ale také širokou škálu atrakcí pro návštěvníky všech věkových kategorií. Vodní park s tobogány, bazény a proslulé akvárium "The Dig" jsou jen některé z atrakcí, které zde můžete nalézt. Hotelové pokoje nabízejí úchvatný výhled na moře a možnost vychutnat si nezapomenutelný západ slunce přímo z balkonu.

Dalším důležitým bodem na Paradise Island je pláž Cabbage Beach. Tato pláž s bělostným pískem a tyrkysovými vodami je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Návštěvníci mohou zaplavat ve vlnách, opalovat se na lehátkách a vychutnávat si osvěžující koktejly servírované na pláži. Pro ty, kteří hledají dobrodružství, jsou k dispozici různé vodní sporty, jako je šnorchlování, potápění nebo surfování.

Milovníci golfu si zase na Paradise Island přijdou na své. Ostrov nabízí několik golfových hřišť, kde si mohou zahrát nezapomenutelnou hru s úchvatným výhledem na okolní oceán.

Pro ty, kteří mají rádi noční život, Paradise Island nabízí širokou škálu barů, klubů a kasin, kde se návštěvníci mohou bavit do ranních hodin. Místní kasina jsou velmi známá a lákají ty, kteří se chtějí pokusit o štěstí v hazardních hrách.

Letenka na Paradise Island je snem mnoha lidí. Cena cestování na Bahamy se může lišit v závislosti na letovisku, hotelu a sezóně. Existují však různé slevové nabídky a balíčky, které mohou pomoci snížit náklady na cestování. Doporučuje se plánovat návštěvu dopředu a vybírat letenky a ubytování v nejlepších termínech.

Získat letenku na Paradise Island znamená odletět do jednoho z nejkrásnějších míst na světě. Tento ráj nabízí nejen nádhernou přírodu a pláže, ale také luxus, zábavu a relaxaci. Je to ideální destinace pro ty, kteří hledají odpočinek i dobrodružství a jsou ochotni investovat do nezapomenutelného zážitku.


Počasí Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island, také známy jako ostrov Paradise, je jedním z nejkrásnějších a nejlákavějších tropických rájů na světě. Tento malý karibský ostrov se nachází mezi ostrovem New Providence a ostrovem Andros a je jedním z nejžádanějších turistických cílů na Bahamách.

Jedním z nejvýznamnějších faktorů, který přitahuje turisty na Paradise Island, je jeho nádherné počasí. Ostrov je známý svým teplým tropickým podnebím po celý rok. Průměrné teploty se pohybují mezi 25°C a 32°C, což dělá z Paradise Island ideální místo pro dovolenou na pláži a vodní aktivity.

Během celého roku jsou teploty vody na Paradise Island příjemné pro koupání a potápění. V zimě se teplota vody pohybuje kolem 23°C a v letních měsících stoupá na teplotu přes 28°C, což je skvělé pro všechny, kteří rádi relaxují v moři.

Dalším důležitým faktorem jsou srážky. V období od června do listopadu, které je také sezónou hurikánů, může docházet ke zvýšenému počtu srážek. Nicméně většina srážek na ostrově přichází ve formě krátkých bouřek, které rychle projdou a opět se vrátí slunečné počasí. Nejlepší období k návštěvě Paradise Island je od prosince do května, kdy je počasí mnohem stálejší a srážky jsou minimální.

Ať už se rozhodnete navštívit Paradise Island během jakéhokoli období, můžete si být jisti, že budete mít převážně slunečné a teplé počasí. To vám umožní plně využít všech aktivit, které ostrov nabízí, jako je snorklování, potápění, plavání s delfíny a procházky po nádherných plážích.

Celkově lze říci, že Paradise Island na Bahamách nabízí příznivé počasí po celý rok. Teploty jsou teplé a příjemné, a i když může docházet k průtržím mračen, slunce se rychle vrátí. Je to skutečně jedinečné místo, kde si můžete užít slunečního ráje bez ohledu na roční období.


Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky