Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Bahamy Mayaguana

Ubytování Bahamy Mayaguana


Bahamy jsou krásným místem, kam by měl každý alespoň jednou v životě zavítat. Mezi nejoblíbenější ostrovy patří bezpochyby Mayaguana, který se pyšní nádhernými plážemi, krásnou přírodou a pohostinnými obyvateli. Pokud hledáte ubytování na své cestě, rozhodně neváhejte sáhnout právě po ubytování na této nádherné malé ostrově.

Mayaguana leží v srdci Karibiku a je na něm k vidění spousta krásných míst. Pokud sem zavítáte, určitě si nenechte ujít návštěvu chráněného přírodního parku, kde můžete vidět mnoho vodních ptáků a podívat se na nádherné vodopády. Pro milovníky pláží jsou pak ideální místa jako Pirate's Well nebo Betsy Bay.

Když už jsme u ubytování, na Mayaguaně najdete opravdu velké množství hotelů, resortů i apartmánů, které vám nabídnou vše, co na dovolené potřebujete. Pokud hledáte ubytování s výhledem na krásný oceán a nekonečnou pláž, určitě byste měli zvážit pobyt v hotelu Bohemian Rhapsody, který nabízí luxusní ubytování a řadu aktivit, jako jsou vodní sporty nebo masáže na pláži.

Dalším skvělým ubytováním na ostrově Mayaguana je resort Banana Bay. Na vás tady budou čekat opravdu skvělé podmínky a mnoho zábavy. Kromě toho tady najdete krásnou privátní pláž a můžete si tak užít dovolenou naplno, aniž byste museli být obklopeni ostatními turisty.

Pokud hledáte ubytování, které bude vhodné pro rodiny s dětmi, určitě byste měli zamířit do hotelu Coco Plum. Zde vás bude čekat nejen krásný bazén, ale i velké dětské hřiště, kde se vaše ratolesti určitě nebudou nudit.

Výběr ubytování na ostrově Mayaguana je opravdu velký a najdou se zde možnosti pro každého. Ať už hledáte ubytování na luxusní dovolenou nebo jen malý apartmán pro několik nocí, tady určitě najdete to správné. Stačí si vybrat a užít si nádherné počasí, krásné pláže a nekonečné moře.


Počasí Bahamy Mayaguana


Mayaguana je jednou z nejvzdálenějších ostrovů na Bahamách, nacházející se na jihovýchodě této karibské země. Pokud hledáte klid a pohodu, je tato malá zelená oáza ideální destinací pro vaši dovolenou. Navzdory svému odlehlému umístění však Mayaguana nabízí také nádherné slunce, azurově modrou vodu a úchvatné pláže, ze kterých si vychutnáte skvělý výhled na okolní ostrovy.

Počasí na Mayaguaně je celkově velmi příjemné a teplé po celý rok, což z ní činí ideální destinaci v podstatě kdykoliv. Průměrná teplota vzduchu se během roku pohybuje od 21 do 32 stupňů Celsia, s nejvyššími teplotami v období od června do října a nejnižšími v období od prosince do únoru. Vody okolo Mayaguany jsou také velmi teplé a v létě se jejich teplota zvyšuje až na 30 stupňů Celsia.

Deštivá období na Bahamách jsou obecně hodně silná a většinou se vyskytují během letního období, kdy dochází k občasným bouřím a hurikánům. Je důležité mít na paměti, že hurikány mohou v této části světa velmi rychle vzniknout a stávat se velice nebezpečnými pro obyvatele a turisty. Proto je důležité dbát na včasné a úplné informování o aktuální situaci a na následné preventivní opatření.

Pokud se rozhodnete pro návštěvu Mayaguany, doporučujeme vám se vybavit vhodným oblečením, které zahrnuje lehké a prodyšné látky, plavky, opalovací krém, klobouky a sluneční brýle. Pamatujte také na to, že Bahamy jsou destinací s velmi silným sluncem, a proto je nutné dodržovat zásady správné ochrany před UV zářením, zejména pokud trávíte nějaký čas na plážích nebo jiných otevřených prostranstvích.

Mayaguana není pouze velmi nádhernou destinací, ale také znamená výhodnou pozici pro rybolov nebo potápění. Díky svým korálovým útesům a nádherným plážím dokáže návrat na tento malý a klidný ostrov být pro každého turistu nezapomenutelným zážitkem. Vychutnejte si tu tento kousek ráje na zemi, kde si odpočinete a odhodíte všechny starosti, a můžete si tak užít své dovolené naplno.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Mayaguana


Dotazy:

1. Jsem Čech a chtěl bych se na Bahamy dostat přes Miami. Jaké jsou požadavky na cestování z USA na Bahamy?

2. Jakým jazykem se mluví na Bahamách?

3. Jaké jsou nejlepší aktivity na Mayaguaně?

Odpovědi:

1. Pro cestování na Bahamy z USA musíte mít platný pas a platnou vízu, pokud ji potřebujete. Aktuální požadavky najdete na oficiálních webových stránkách bahamského ministerstva zahraničí.

2. Na Bahamách se mluví anglicky, ale místní mohou používat také bahamskou kreolštinu.

3. Nejlepší aktivity na Mayaguaně jsou koupání a potápění v krásných vodách, rybaření a procházky po pláži. Můžete také navštívit místní muzeum a ochutnat místní kuchyni.


Dovolená Bahamy Mayaguana


Dovolená na Bahamách je snem mnoha lidí, a Mayaguana je jedním z nejkrásnějších ostrovů, které můžete navštívit. Leží asi 560 km jihozápadně od hlavního města, Nassau, a nabízí spoustu přírodní krásy, aktivit a zábavy.

Mayaguana má mnoho bílých písečných pláží a modré a zelené průzračné vody, které nabízejí rozmanité možnosti vodních sportů jako je potápění, šnorchlování, rybaření a surfování. Můžete se nechat unášet od vln a relaxovat na pláži s koktejlem v ruce nebo se otestovat svůj adrenalinový limit a vyzkoušet si nějaké vodní atrakce.

Dále můžete vyrazit na ostrovskou cestu a prozkoumat mnoho přírodních krás, jako jsou vodopády, přírodní lázně a tajemné jeskyně. Můžete také navštívit Stará vesnická místa, kde najdete historické památky, jako jsou ruiny starého fortu, staré kostely a jiné architektonické skvosty, které tvoří součást bohaté historie Baham.

Pro ty, kteří milují přírodu, nabízí Mayaguana mnoho krásných parků a rezervací, kde můžete pozorovat neuvěřitelné druhy ptáků, ryb a želv. V těchto parkách můžete také vyrazit na turistické stezky, kde si můžete připomenout krásu pralesa a zároveň si užít procházku přírodou.

A ještě jedna věc: Mayaguanská kuchyně je jeden z nejlepších pokladů, které vám tento ostrov může nabídnout. Můžete ochutnat neuvěřitelně chutné pokrmy, jako je ryba, krevety, ovoce moře a další delikatesy. Místo doporučuje také jednu z nejoblíbenějších pochoutek – opečený chléb plněný čerstvými mořskými plody.

Když už mluvíme o Bahamách, měli byste vědět, že na návštěvu ostrova je nejlepší jít v zimě, protože v létě je více deštivých dní. Letovisko je ideálním místem pro plážové dovolené, rodinné výlety či novomanželé.

Dovolená na Bahamách Mayaguana není jen další dovolená, ale zážitek, který vám bude ještě dlouho v paměti. Každý, kdo byl na tomto ostrově, se do něj zamiluje a touží se sem vrátit. Takže na co ještě čekáte? Vyrazte do této oázy klidu a nenechte si ujít tenhle kousek nevšednosti!


Letenka Bahamy Mayaguana


Bahamy jsou známé jako jeden z nejkrásnějších tropických rájů na světě. Tato souostroví leží v Atlantském oceánu a nabízejí nádherné pláže, ohromující modrou vodu, úžasné korálové útesy a nebesky čisté oblohy. Mezi více než 700 ostrovy a útesy, které tvoří Bahamy, jsou Mayaguana, která je jedním z nejvzdálenějších a nejméně obydlených ostrovů.

Mayaguana je jedním z nejmenších ostrovů na Bahamách, ale to neznamená, že nemá co nabídnout. Je to ideální cíl pro ty, kdo hledají klid a pokoj daleko od turistických zón. Přestože je Mayaguana přístupná pouze letadlem, rozhodně stojí za to podniknout tuhle cestu.

Mayaguana je známá svou nádhernou, nedotčenou přírodou. Rozlehlé pláže s bílým pískem a tyrkysovou vodou vytvářejí dokonalou atmosféru k odpočinku a relaxaci. Můžete si zde užít opalování, koupání v teplém oceánu a prozkoumávat fascinující mořský život. Zároveň je ostrov lemován korálovými útesy, což ocení zejména potápěči a šnorchlaři.

Na ostrově se nacházejí také mnohé přírodní rezervace a parky. Například Betsy Bay Reserve je domovem mnoha druhů mořských ptáků, jako jsou pelikáni a rackové. Můžete se vydat na pěší výlety nebo jízdu na kole po krásných stezkách a objevovat místní faunu a floru.

Mayaguana je také známá svou historií. Na ostrově se nachází stará základna US Air Force, která byla využívána během studené války. Můžete si prohlédnout zbytky letiště, radarovou stanici a další pozůstatky tohoto důležitého místa.

I když na Mayaguaně nenajdete luxusní letoviska nebo velká města, najdete zde klid a přátelské prostředí místních obyvatel. Místní komunita je velmi přátelská a pohostinná a vždy ráda uvítá nové návštěvníky.

Pokud se rozhodnete navštívit Mayaguanu, vaše cesta tady bude nejspíše začínat letením. Existují různé letecké společnosti, které nabízejí lety na tento ostrov. Je možné si vybrat mezinárodní nebo vnitrostátní lety, ať už z USA nebo z dalších Bahamských ostrovů.

Letenka do Mayaguany vás přivede do úžasného tropického ráje, který zaručuje nezapomenutelný zážitek. Plážové výlety, potápění, šnorchlování, procházky po ostrově a poznávání místní kultury jsou jen některé z aktivit, které můžete vyzkoušet během pobytu na tomto úchvatném místě.

Pokud toužíte po dovolené, která kombinuje krásné pláže s nedotčenou přírodou a klidem daleko od turistických středisek, pak vás letenka do Mayaguany na Bahamách jistě potěší. Tento malebný ostrov nabízí příležitost pro odpočinek, relaxaci a prožití autentického bahamského zážitku. Nechte se hýčkat sluncem, plážemi a vodou na jednom z nejkrásnějších míst na Zemi.


Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky