Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Francie Tours

Ubytování Francie Tours


Francie Tours je krásné město v centru Francie a je ideálním místem pro turisty, kteří chtějí objevit francouzskou kulturu a historii. Pokud hledáte ubytování, Tours nabízí řadu možností pro každý rozpočet a vkus.

Nejčastěji navštěvovanými lokalitami v Tours jsou historická centra a památky, které leží v blízkosti náměstí Place Plumereau. Pro romanticky založené turisty jsou v centru města k dispozici spousty hotelů s výhledem na úžasná historická zákoutí a malebné uličky.

Stratégicky položené hotely ve středu města, jakými jsou například Best Western Plus Hotel L'Artist, Hotel Univers a Citotel Criden, nabízí turistům pohodlnou a dostupnou lokuaci pro prohlídku města. Tyto hotely jsou obvykle v bezprostřední blízkosti historických lokalit a památek, ale také všech obchodů, obchodních ulic a nákupních center.

Pro turisty, kteří tíhnou k více soukromí a odpočinku, je to ale jinak. V Tours jsou oblíbené také apartmány a menší rodinné hotely. Tyto alternativy jsou velmi populární mezi tradičními cestovateli a také rodinami s dětmi, protože klidnější prostředí a individuální pozornost má pro ně velkou přitažlivost.

V centru města se také nacházejí několik butikových hotelů, jako je například Le Grand Hotel Tours, snadno dostupné turisty, kteří chtějí být v centru dění. Tyto hotely jsou typicky zařízeny v evropském stylu a nabízejí krásné výhledy na okolí.

Pokud máte rozpočet jako student nebo cestovatel, který upřednostňuje spartánské ubytování, město Tours vám nabízí možnost levných hostels jako například Hotel Vendôme, které jsou ideální pro ty, kteří hledají jednoduché a bezproblémové ubytování v centru města.

Výběr ubytování ve Francii Tours je opravdu náročný díky velmi pestré nabídce. Rozdíl v cenách je poměrně značný, ale cestovatelé si mohou být jisti tím, že tu najdou přiměřené a kvalitní ubytování pro každý rozpočet. Francie Tours je skvělým místem pro dovolenou plnou kultury a čarovné atmosféry, kde si každý najde to své.


Dovolená Francie Tours


Pokud hledáte destinaci pro svou další dovolenou, francouzské město Tours by mohl být tím správným místem. Toto malebné historické město se nachází ve středu Francie a nabízí návštěvníkům bohaté kulturní a historické dědictví, malebnou přírodu a příjemnou atmosféru.

Tours je hlavním městem regionu Centre-Val de Loire a je známý jako brána do údolí Loiry, což je jedno z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších regionů ve Francii. Díky své poloze je Tours skvělým výchozím bodem pro objevování okolního regionu a prozkoumávání zámků, vinic a malebných vesnic, které tato oblast nabízí.

Tours samotný má také spoustu lákadel. Historické centrum města je plné malebných uliček, náměstí a památek, které z vás udělají cestovatele v čase. Mezi nejvýznamnější atrakce patří gotická katedrála Saint Gatien, která je jednou z největších katedrál ve Francii, a historický hrad Tours, který nabízí úchvatný výhled na město. Pro milovníky umění je zde také Muzeum výtvarných umění s bohatou sbírkou děl od starověku až po moderní umění.

V okolí Tours je také mnoho zajímavých míst k objevování. Nejznámější jsou samozřejmě zámky, které se nacházejí po celém regionu. Nejvíce navštěvovaným zámkem je zámek Chambord, který se nachází asi hodinu jízdy od Tours. Tento impozantní zámek v renesančním stylu je známý svou architekturou a rozlehlým parkem, kde můžete strávit celý den. Dalšími zajímavými zámky jsou například zámek Chenonceau, nazývaný také "zámek nad vodou", a zámek Amboise, který sloužil jako královská rezidence v 15. a 16. století.

Pro milovníky vína je Tours skvělým místem k návštěvě. Region Centre-Val de Loire je totiž známý svými kvalitními víny, zejména Sauvignon Blanc a Chenin Blanc. Můžete si objednat výlet po okolních vinicích a ochutnat místní speciality přímo z produkce.

Abychom nezapomněli na gastronomickou scénu v Tours, město je také známé svou lahodnou a bohatou kuchyní. Zdejší restaurace nabízejí tradiční francouzská jídla, jako jsou různé druhy sýrů, čerstvé mořské plody a místní speciality. Nenechte si ujít ochutnávku slavného francouzského dezertu Crème Brûlée.

Dovolená ve Francii, konkrétně v Tours, je skvělou volbou pro ty, kteří si chtějí užít kombinaci historie, kultury, přírody a gastronomie. S množstvím atrakcí a okolních zajímavostí vás toto malebné město jistě nezklame.


Nejčastější dotazy a odpovědi Francie Tours


Seznamujeme Vás s nejčastějšími dotazy ohledně cestování s Francie Tours a odpověďmi na ně:

1. Jak rezervovat svůj pobyt?

Můžete si rezervovat pobyt online přes naše webové stránky nebo nás kontaktovat e-mailem na booking@francietours.com nebo telefonicky na čísle +33 (0) 1 84 25 24 84.

2. Jaké jsou platby?

Můžete platit pomocí kreditní karty (Visa, MasterCard, American Express, Maestro, Discover), bankovním převodem či PayPal.

3. Jak mohu zrušit svoji rezervaci?

Můžete nás kontaktovat e-mailem na booking@francietours.com a my Vám poskytneme veškeré informace ohledně zrušení rezervace.

4. Jaké jsou podmínky storna?

Podmínky storna jsou stanoveny v našich obchodních podmínkách, které naleznete na našich webových stránkách.

5. Jaký je lístek do Disneylandu?

Lístek do Disneylandu můžete zakoupit na našich webových stránkách. Cena závisí na počtu osob a délce pobytu. Lístky jsou platné v předem stanovených termínech.

6. Jaké jsou předpisy ohledně přepravy zvířat v dopravě společnosti Francie Tours?

Zvířata nejsou povolena v dopravě společnosti Francie Tours.

7. Jaké jsou možnosti dopravy od letiště do Vašeho hotelu?

Můžete si zarezervovat transfer od letiště buď taxi nebo transfer autobusem, které naleznete na našich webových stránkách.

8. Jaké jsou podmínky pro skupiny?

Pro skupiny nad 20 osob platí speciální ceny a podmínky, které najdete na našich webových stránkách.

9. Jaké jsou podmínky pro děti?

Pro děti jsou stanoveny speciální ceny a podmínky, které najdete na našich webových stránkách.

10. Jak mohu získat další informace?

Pro další informace nás můžete kontaktovat e-mailem na info@francietours.com nebo telefonicky na čísle +33 (0) 1 84 25 24 84.


Počasí Francie Tours


Tours je město nacházející se v centru Francie a je hlavním městem regionu Centre-Val de Loire. Díky své poloze uprostřed Francie se zde kombinuje ovlivnění kontinentálního a oceánského podnebí, což má vliv na počasí po celý rok.

Letní měsíce (červenec a srpen) jsou v Tours obvykle velmi teplé a slunné s průměrnými teplotami okolo 25 stupňů Celsia. Koncem srpna a začátkem září se mohou vyskytnout bouřky. Podobné podmínky lze očekávat i na podzim, kdy teploty stále dosahují až 20 stupňů a den je často slunečný.

V zimě (prosinec až února) bývá v Tours chladněji, s teplotami klesajícími k průměru okolo 5 stupňů Celsia. V noci se teploty mohou snadno dostat pod nulu. Občas se vyskytují i sněhové bouře. Nicméně zimní krajina má v Tours svoje kouzlo.

Jaro v Tours bývá obvykle příjemné a slunečné, s průměrnými teplotami okolo 15 stupňů Celsia v březnu až květnu. Během jara však mohou být rána a večery stále poměrně chladné.

Kromě povětrnostních podmínek se počasí v Tours ovlivňuje i polohou města a jeho blízkostí k Loiře. Ta totiž aspoň částečně brání proudění chladných větrů do města a také vytváří místní vlhkost, čemuž může napomoci vzniku mlhy.

Celkově lze ale říci, že počasí v Tours mohou být poměrně velmi příjemné v jakémkoliv ročním období. Protože se však jedná o kombinaci různých klimatických typů, rozhodující slovo má více-méně jen sama příroda a tak nelze zaručit délku slunečných období. Přestože se v Tours můžete setkat s nečekanými změnami počasí, určitě Vám to město dopřeje krásné pohledy a zážitky.


Letenka Francie Tours


Francie Tours: Příležitost prozkoumat krásy Francie

Plány na cestování do Francie? Hledáte spolehlivou a kvalitní leteckou společnost? Pak byste měli věnovat pozornost Francie Tours, která nabízí skvělé letenky do různých destinací po celé Francii.

Francie Tours je jednou z předních leteckých společností zaměřenou na přepravu cestujících z různých koutů světa do Francie. S ohledem na rostoucí poptávku po cestování do této země, se Francie Tours snaží uspokojit potřeby a očekávání svých zákazníků poskytováním vynikajících letenek a služeb.

Kromě široké nabídky letů do různých francouzských destinací, Francie Tours také přináší svým cestujícím vynikající zážitky a pohodlí během jejich cesty. S moderními letadly a kvalifikovaným personálem, Francie Tours je zaslíbeno, že zajišťuje bezpečnost a pohodlí na palubě.

Existuje mnoho důvodů, proč byste se měli rozhodnout pro letenku od Francie Tours. Prvním důležitým faktorem je jejich skvělá pověst. Francie Tours získala reputaci spolehlivosti a vynikajícího zákaznického servisu, což je pro cestující klíčové. S výtečným poskytováním informací a pomocí při rezervací a letu, můžete si být jisti, že s Francie Tours budete v dobrých rukou.

Dalším důležitým aspektem je široká nabídka letů a destinací. Paris, Nice, Marseille, Lyon, Bordeaux - to jsou jen některé z míst, kam můžete cestovat s Francie Tours. Nezáleží na tom, zda plánujete romantický víkend v Paříži nebo dobrodružnou dovolenou na francouzské riviéře, Francie Tours vám může pomoci najít let, který vyhovuje vašim představám.

Cena je také důležitým faktorem při výběru letecké společnosti. Francie Tours nabízí konkurenceschopné ceny, které jsou přizpůsobeny různým potřebám a rozpočtům cestujících. Výběr z různých tříd a tarifů, včetně ekonomických a business tříd, vám umožní najít tu nejlepší nabídku pro váš způsob cestování.

Navíc, Francie Tours si zakládá na inovativních službách a moderním vybavení. Vysokorychlostní Wi-Fi na palubě, pohodlná sedadla a široká nabídka jídel a nápojů jsou jen některé z luxusních vymožeností, které cestujícím nabízí. Můžete si být jisti, že s Francie Tours bude váš let řádně obsloužen.

Pokud plánujete cestu do Francie a hledáte spolehlivou a kvalitní leteckou společnost, Francie Tours je pro vás tou správnou volbou. Bez ohledu na to, zda jste turista, obchodní cestující nebo návštěvník, Francie Tours vás přivítá na palubě a zajistí, abyste zažili nezapomenutelnou cestu plnou pohodlí a radosti.

Takže neváhejte a rezervujte si letenku Francie Tours ještě dnes a zažijte krásy Francie s jednou z nejlepších leteckých společností. Vaše dobrodružství čeká!


Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky