Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Bahamy Stella Maris (Long Island)

Dovolená Bahamy Stella Maris (Long Island)


Bahamy jsou jedním z nejkrásnějších a nejexotičtějších míst na světě. Mezi turisty jsou velmi populární pro své krásné pláže, tyrkysově modré moře a neuvěřitelnou přírodu. Pokud hledáte místo pro klidnou dovolenou bez davů turistů, může být Stella Maris na ostrově Long Island tím pravým pro vás.

Stella Maris se nachází na jihozápadním konci ostrova Long Island a je ideální pro turisty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou v Karibiku. Toto místo se pyšní svými úchvatnými výhledy a klidným prostředím daleko od hluku velkých měst.

Jednou z největších předností tohoto místa jsou jeho bílé písčité pláže, které se protahují na kilometry podél pobřeží. Mořské vlny a život v moři vás zcela pohltí. Turisté si zde mohou vychutnat koupání, potápění, rybaření, jízdu na kayakách, surfování a další vodní aktivity.

Co se týče ubytování, je zde mnoho luxusních hotelů a resortů s vysokým standardem, ale také mnoho cenově dostupných možností. Můžete si pronajmout privátní vilu nebo apartmán, pokud chcete užívat soukromí. V okolí najdete také mnoho restaurací, kde si můžete vychutnat tamní kuchyni.

Mnoho turistů se také rozhodne pro strávení dne na ostrově Rum Cay, který se nachází pouhých 30 minut lodí od Stella Maris. Tento ostrov je znám pro své nádherné korálové útesy, které patří mezi nejkrásnější v Karibiku. Turisté mohou provozovat potápění nebo šnorchlování a obdivovat nádhernou podmořskou faunu a flóru.

Dalšími turistickými atrakcemi, které se nedají vynechat, jsou návštěva sopečného ostrova Cat Island, národní park Dean's Blue Hole, nebo vodopády Dunmore na ostrově Harbour Island.

Stella Maris na Bahamách je krásné a klidné místo, kde si můžete užít svého volna a užít si nádherné scenérie Karibiku. Není to však jen o kráse přírody, ale také o turistických aktivitách, které zde můžete podniknout. Celkově je toto místo oblíbené zejména pro turisty, kteří hledají klid a odpočinek daleko od shonu velkých letovisek a turistických center.


Letenka Bahamy Stella Maris (Long Island)


Bahamy jsou rájem pro milovníky turistiky a přírody. Toto souostroví nabízí křišťálově čisté moře, bílé písečné pláže a neuvěřitelné možnosti k potápění, šnorchlování a vážnějším vodním sportům.

Stella Maris na Long Islandu je jednou z nejkrásnějších oblastí na Bahamách. Zde najdete všechny tyto krásy, ale zároveň se budete moci těšit z klidu a pohody, což je ideální pro každého, kdo touží po odpočinku v nádherné přírodě.

Pokud se chystáte letět na Bahamy a chtěli byste navštívit oblast Stella Maris na Long Islandu, existuje několik možností jak sem dorazit.

Nejpraktičtější a nejrychlejší způsob je samozřejmě letadlem. Mnoho aerolinek nabízí letenky do hlavního města Nassau, ale jako alternativu můžete letět rovnou do nejbližšího letiště - Stella Maris Airport. Toto letiště je malé a nabízí lety jak pro soukromé jetové letadla, tak i pro menší pravidelné letecké linky.

Obvykle se doporučuje letět do města Nassau a pak se vydat na dobu cca 45 minut letadlem do letiště Stella Maris. To vám umožní prohlédnout si hlavní město a dostat se do správné nálady pro vaše dovolenou na Bahamách.

Jinou možností je cesta lodí, ale tuto variantu doporučujeme pouze zkušeným plavcům. Bahamský souostroví obklopuje množství překrásných ostrovů a vodních cest a líbivé plavby mohou být velmi romantické. Nicméně pro nezkušené námořníky je tato volba riziková.

Pro ty, kdo preferují individuální prázdniny nabízí letenky do Stella Maris dokonalé řešení. Je to nejrychlejší a doslova vás přenese na váš prázdninový ostrov.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv možnost, navštěva oblasti Stella Maris na Long Islandu je určitě rozhodnutí, které nebudete nikdy litovat. Zdejší příroda se pozvolna a neodolatelně bude hrát prvořadou roli ve vaší dovolené. Přijďte a odpočiňte si od náledí a namáhavých dnů. Ponořte se do krystalických vod a podívejte se na podmořský svět odhalený před vašimi očima.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Stella Maris (Long Island)


Níže jsou uvedeny některé z nejčastějších otázek a odpovědí týkající se Baham Stella Maris (Long Island):

1. Kde se nachází Stella Maris na Bahamách?
Stella Maris se nachází na ostrově Long Island, jednom z mnoha ostrovů Baham.

2. Jak se dostanu na Bahamy Stella Maris?
Nejlepší způsob, jak se dostat na Bahamy Stella Maris, je letecky. Existují různé letecké společnosti, které provozují lety na Long Island z různých částí světa.

3. Jaké aktivity a atrakce jsou k dispozici na Bahamy Stella Maris?
Na Bahamách Stella Maris najdete krásné pláže, možnosti potápění, šnorchlování a rybaření. Dále můžete navštívit Stella Maris Resort Club, kde si můžete vychutnat golfové hřiště, bazény, tenisové kurty a další vybavení.

4. Můžu si pronajmout auto na Long Island?
Ano, je možné si pronajmout auto na Long Island. Existuje několik autopůjčoven, které nabízejí pronájem automobilů pro turisty.

5. Jaké jsou možnosti ubytování na Stella Maris?
Stella Maris nabízí různé možnosti ubytování, včetně Stella Maris Resort Club, který má širokou škálu pokojů, od samostatných chat až po luxusní vily.

6. Jaký je nejlepší čas pro návštěvu Stella Maris na Bahamách?
Nejlepší čas pro návštěvu Stella Maris na Bahamách je v období od prosince do dubna, kdy je počasí příjemné a obvykle není příliš horko nebo deštivo.

7. Jak je to s jídlem a pitím na Stella Maris?
Stella Maris Resort Club nabízí restaurace, které nabízejí širokou škálu jídel a nápojů. Můžete si vychutnat tradiční bahamskou kuchyni, ale také mezinárodní kuchyni.

Tyto otázky a odpovědi poskytují obecné informace o Bahamách Stella Maris na Long Islandu. Pokud máte další dotazy, můžete je položit přímo Stella Maris Resort Club nebo cestovní kanceláři, která organizuje cesty na Bahamy.


Ubytování Bahamy Stella Maris (Long Island)


Bahamy Stella Maris (Long Island): Ideální uzavřené útočiště pro každého turistu

Pokud hledáte ideální útočiště na Bahamách, zvažte pobyt v hotelu Bahamy Stella Maris Resort na ostrově Long Island. Tento luxusní resort nabízí vynikající služby a ubytování pro turisty všech věkových kategorií.

Všechny pokoje a apartmány v tomto rezortu mají k dispozici Wi-Fi zdarma, klimatizaci, soukromou koupelnu a vkusně zařízený interiér. Hosté si mohou vybrat mezi Deluxe pokoji, rodinnými apartmány a i luxusními vilami s vlastním bazénem.

Na lanové dráze, která se táhne přes pláž, si hosté mohou užít panoramicke výhledy na okolní krajinu a moře. K dispozici jsou také sportovní a vodní aktivity, jako jsou potápění, rybolov, plavání v bazénu, golf a tenis.

Pro ty, kteří hledají relaxaci, je k dispozici wellness centrum, kde si mohou objednat masáže a kosmetické procedury v příjemné relaxační atmosféře. Restaurace v hotelu nabízejí exotickou kuchyni s čerstvými ovoce a zeleninou a hlavně ryby a mořské plody.

Co dělat poblíž? Na Long Island můžete navštívit slavný modrý důl, který se nachází jen několik kilometrů od resortu. Můžete také vyzkoušet více vodních aktivit, jako jsou kajak nebo surf, objevovat místní laguny a pláže, nebo si pronajmout jachtu a projet se po okolí.

V neposlední řadě, kde jsou lidé, tam jsou i nakupovat. Hotel Stella Maris má vlastní obchod s místními suvenýry, ale také se nachází mnoho trhů a obchodů, kde si můžete zakoupit místní výrobky.

Ve všech směrech je Bahamy Stella Maris Resort jedním z těch nejlepších a nejluxusnějších možných hotelů na Bahamách. Zkrátka ideální volba pro každého, kdo hledá útočiště ve stylu a pohodlí na jedné z nejkrásnějších destinací na světě.


Počasí Bahamy Stella Maris (Long Island)


Bahamy Stella Maris (Long Island) jsou jedním z nejkrásnějších míst Karibiku. Oblast nabízí krásné pláže, písečné duny a křišťálově čisté moře, které jsou hlavními atrakcemi pro návštěvníky. Nicméně, když plánujete cestu na Bahamy, je důležité mít na paměti také počasí.

Bahamy Stella Maris jsou výjimečným místem pro milovníky klidného počasí. Během většiny roku panuje na ostrově tropické podnebí s teplotami kolem 25 - 27 °C. Průměrná vlhkost vzduchu se pohybuje okolo 80 %. V období od prosince do května, což je nejsušší období, klesá vlhkost vzduchu na 70 %. Období od června do listopadu je obdobím dešťů. Během této doby se mohou vyskytnout hurikány a tropické bouřky.

Pokud toužíte po slunečných dnech a moři ideální teploty, vyhněte se období dešťů a hurikánů a plánujte cestu na Bahamy Stella Maris v zimě nebo brzy na jaře. Od prosince do října se očekává hladina moře vysoká kolem 30 °C. V těchto měsících můžete očekávat méně turistů a také nižší ceny na ubytování.

Nikdy nevíte, kdy v období dešťů a hurikánů se mohou vyskytnout výrazné změny počasí. V takovém případě je nezbytné řádně sledovat předpovědi počasí a zůstat v bezpečí. Během období dešťů se můžete těšit na krásný zelený ostrov, nicméně během období hurikánů se může situace značně zhoršit.

V zásadě je tedy důležité vybírat dobře období pro vaši návštěvu. Každá roční doba má své plusy i mínusy. Pokud toužíte po plážových dovolených, cestujte na Bahamy Stella Maris v období od listopadu do května, kdy panuje ideální počasí. Pokud se plánujete na nějaké sporty na vodě nebo si užijete klidu a ticha, je lepší cestovat v období od června do října. Nicméně, vždy si pamatujte, že nezáleží jen na ročním období - i během zimy se na Bahamách mohou vyskytnout tropické bouřky.

Když se na Bahamy Stella Maris vydáte dobře připraveni, můžete se těšit na jemný bílý písek a krásné západy slunce, které jsou jedinečné pro toto místo. Jedním z dalších celoročně dostupných zážitků jsou potápěčské výpravy. Bahamy umožňují pozorování neobvyklých druhů ryb, morských koní a dokonce i žraloků. Tento ostrov je ideálním místem pro vaši další dovolenou, ale pamatujte si, že je lepší být připraveni na všechny typy počasí.


Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky