Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Dominikánská republika Playa Grande Golf Course

Dovolená Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dominikánská republika je jednou z nejoblíbenějších destinací pro dovolenou v Karibiku. Je známá svými luxusními letovisky, krásnými plážemi a přírodními krásami. Jedno z největších přání mnoha turistů, kteří sem přijíždějí, je zažít zdejší krásný Playa Grande Golf Course.

Playa Grande Golf Course se nachází na severním pobřeží Dominikánské republiky, v oblasti města Rio San Juan. Tento výjimečný golfový resort je jedním z nejlépe hodnocených a je považován za jedno z nejlepších golfových hřišť v Karibiku.

Hřiště Playa Grande bylo navrženo světově proslulým golfovým architektem Robertem Trentem Jonesem Sr. Je známé svou nádhernou scenérií - golfová hřiště jsou zasazena do kopců s výhledem na oceán, což poskytuje hráčům jedinečný zážitek.

Hřiště nabízí celkem 18 jamek, které jsou rozloženy přes prudké útesy a bílé písečné pláže. Každá jamka na hřišti Playa Grande je jedinečná a přináší hráčům nové výzvy. Je zde také nádherný vodopád, který je považován za jeden z nejkrásnějších v Karibiku.

Playa Grande Golf Course není snadné hřiště. Je známé svou obtížností a vyžaduje precizní hru. Každá jamka je pečlivě navržena a hráči musí překonat různé překážky, jako jsou bunkry, jezera a strmé útesy. Pro hráče, kteří milují výzvu a chcete vylepšit své golfové dovednosti, je toto hřiště opravdu ideální volbou.

Playa Grande Golf Course také nabízí exkluzivní služby pro své návštěvníky. Kromě golfu zde můžete využít moderního klubového domu s restaurací, bazénem a wellness centrem. Po dlouhém dni na hřišti si můžete odpočinout a užít si relaxační masáže nebo si dopřát vynikající pokrmy připravené z čerstvých místních surovin.

Pro ty, kteří se chtějí ponořit do místní kultury, je v okolí Playa Grande Golf Course mnoho zajímavých míst k návštěvě. Například stojí za to navštívit město Rio San Juan s jeho malebným přístavem a historickým centrem. Nebo si můžete udělat výlet na blízké pláže a objevovat podmořský svět při šnorchlování nebo potápění.

Pokud hledáte luxusní dovolenou v Dominikánské republice a milujete golf, Playa Grande Golf Course je pro vás tou nejlepší volbou. Toto nádherné hřiště vás okouzlí svou překrásnou scenérií a zajistí vám nezapomenutelný golfový zážitek. Připravte se na výzvu a připravte se zažít prvotřídní dovolenou na jednom z nejlepších golfových hřišť v Karibiku.


Počasí Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dominikánská republika je známá svými nádhernými plážemi, teplým a slunečným počasím a vynikajícími golfovými hřišti. Jedním z nejoblíbenějších golfových hřišť v této destinaci je Playa Grande Golf Course, které se nachází v oblasti Rio San Juan na severu ostrova. Toto hřiště patří mezi nejobtížnější na Karibiku a nabízí jedinečný zážitek pro golfisty všech úrovní.

Playa Grande Golf Course bylo navrženo světoznámým golfovým architektem Robertem Trent Jonesem Senior. Jeho záměrem bylo vytvořit hřiště, které využívá krásné přírodní prostředí a nabízí jedinečné výhledy na oceán. Hřiště se táhne podél pobřeží Atlantského oceánu a místy míjí písečné pláže a vápencové útesy. Kombinace nádherného prostředí a těžkých strategických prvků dělá z této hřiště opravdu zvláštní místo pro golfování.

Hřiště Playa Grande má celkovou délku 7 085 yardů a skládá se z 18 jamek. Každá jamka má svou vlastní složitost a výzvu. Hráči se musí vypořádat s různými překážkami, jako jsou vodní nádrže, duny a záludné fairwaye. Nejobtížnější částí hřiště je Jamka 7, která se nachází na okraji útesu, a hráči musí překonat oceán, aby se dostali na zelenou. Tato jamka poskytuje úžasný výhled na hladinu oceánu a působí jako skutečná atrakce pro golfisty i diváky.

Kromě úžasných výhledů a obtížnosti je Playa Grande Golf Course také známé svým exkluzivním prostředím. Hřiště je součástí luxusního letoviska, které nabízí prvotřídní ubytování, vynikající jídlo a další aktivity pro návštěvníky. Golfisté mají možnost rezervovat si green fee a pronajmout si golfový vozík nebo golfové hole.

Dominikánská republika je skvělou destinací pro golfování a Playa Grande Golf Course je jedním z jejích nejvýznamnějších golfových hřišť. Pokud jste fanoušek golfování a hledáte zážitek na Karibiku, Playa Grande Golf Course by mělo být na vašem seznamu. Toto hřiště vám nabízí jedinečnou kombinaci nádherného prostředí a obtížných překážek, které si jistě zamilujete.


Ubytování Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Playa Grande Golf Course: Tajemná krása ubytování v Dominikánské republice

Dominikánská republika je známa svými krásnými plážemi, exotickou přírodou a luxusním ubytováním. Jedním z nejlepších míst pro ubytování v této destinaci je Playa Grande Golf Course. Tato resortová oblast se nachází na severním pobřeží ostrova a je oblíbená mezi golfisty i milovníky přírody.

Playa Grande Golf Course je jedním z nejuznávanějších golfových hřišť v Karibiku. Hřiště bylo navrženo světoznámým architektem Robertem Trentem Jonesem a je považováno za jeho jedno z nejlepších děl. S panoramatickým výhledem na karibské moře a nedotčenou přírodou je tato lokalita ideálním místem jak pro golf, tak pro odpočinek a relaxaci.

Ubytování v Playa Grande Golf Course nabízí širokou škálu možností, které uspokojí jakékoliv představy a požadavky hostů. Od luxusních hotelů až po soukromé vily a apartmány - vše je k dispozici. Tyto ubytovací možnosti jsou začleněny do celkového designu resortu, který těží z přirozené krásy okolí.

Hlavním lákadlem ubytování v Playa Grande Golf Course je samozřejmě přístup k samotnému golfovým hřišti. Hřiště nabízí 18 jamek s nádhernými výhledy na moře a okolní krajinu. Je známé svými náročnými par 3 jamkami, které poskytují skutečnou výzvu pro každého hrače. S možností najmout si vybavení a golfový vůz mohou hosté strávit celý den hraním na tomto fantastickém hřišti.

Pro ty, kteří se chtějí odreagovat od golfové aktivity, je k dispozici také mnoho dalších možností. Playa Grande Golf Course se nachází v blízkosti krásných pláží, které nabízejí dokonalé podmínky pro koupání, slunění a vodní sporty. Okolní příroda je také plná turistických tras a skrytých pláží, které lze objevovat.

Co se týče gastronomie, ubytování v Playa Grande Golf Course nabízí mnoho restaurací a barů, které slouží jak tradiční dominikánskou kuchyni, tak mezinárodním specialitám. Hostům je také k dispozici plně vybavené wellness centrum se saunou a masážemi, aby se mohli uvolnit a regenerovat po náročném dni.

Playa Grande Golf Course je skutečnou oázou pro golfisty a milovníky přírody. Kombinace luxusního ubytování, úchvatných výhledů a prvotřídního hřiště nabízí nezapomenutelný zážitek. Pokud hledáte ideální místo pro relaxaci a golf, nemůžete se splet. Navštivte Dominikánskou republiku a ubytujte se v Playa Grande Golf Course - jistě nebudete litovat.


Letenka Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Playa Grande Golf Course - Ostrovská oáza golfu v Dominikánské republice

Dominikánská republika je proslulá svými krásnými plážemi, tyrkysovými vodami a překrásným počasím. Je oblíbenou turistickou destinací pro dovolenou u moře, ale má pro milovníky golfu také něco zvláštního k zobrazení. Mluvíme o Playa Grande Golf Course, jednom z nejobdivovanějších a nejlépe hodnocených golfových hřišť na ostrově.

Nachází se na severním pobřeží Dominikánské republiky, poblíž města Río San Juan. Playa Grande Golf Course je součástí luxusního letoviska Amanera Resort, které se rozkládá na výšině s panoramatickým výhledem na Atlantský oceán a zářivé zelené pláně.

Toto golfové hřiště bylo navrženo slavným architektem Robertem Trentem Jonesem Sr., který je známý pro svou schopnost zakomponovat přírodní prvky do designu hřišť. A Playa Grande Golf Course rozhodně není výjimkou. Hřiště se táhne přes 2 kilometry pobřeží a nabízí nádherné výhledy na oceán, strmé útesy a pláž Playa Grande.

Svým designem se hřiště plynule přizpůsobuje terénu a využívá místních přírodních charakteristik. Jediným cílem architekta bylo vytvořit jedinečný zážitek pro golfovou komunitu. Hřiště je známé svým náročným charakterem, který klade vysoké nároky na techniku a strategii hráčů.

Playa Grande Golf Course disponuje 18 jamkami o různých obtížnostech, na nichž se proplétají nádherné jezera, nádherné travnaté plochy a písečné bunkry. Dominantním prvkem hřiště jsou však bezpochyby jeho úchvatné výhledy. Když se procházíte kolem klidných vod a dojde k dramatickým výhledům na oceán a pláž Playa Grande, je obtížné se soustředit pouze na hru.

Pro ty, kteří si rádi užívají golfový zážitek ve zvláštním stylu, Playa Grande Golf Course nabízí také služby kárového vozíčku. Takto si mohou golfoví nadšenci projíždět hřiště a zároveň se ponořit do krásy okolního prostředí.

Abyste zažili opravdu jedinečný zážitek, Playa Grande Golf Course nabízí luxusní zázemí, které zahrnuje klubový hospodářský dům s vyhlídkou na celé hřiště, doprovodné zařízení pro golfový trénink, profesionální golfové instrukce a exkluzivní restauraci, kde si poté můžete vychutnat lahodné pokrmy místní kuchyně.

Playa Grande Golf Course je skutečnou perlovou rybou golfových hřišť v Dominikánské republice. Jeho krása a náročnost oslovují golfisty z celého světa, kteří si zde užívají nejenom hru, ale i úžasnou přírodu. Jestliže se rozhodnete navštívit tuto zelenou oázu, určitě si budete pamatovat jedinečný a nezapomenutelný zážitek.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


1. Jak dlouho trvá hra na hřišti Playa Grande?

Hra na hřišti Playa Grande trvá obvykle asi 4-5 hodiny, v závislosti na počtu hráčů a rychlosti hry.

2. Jaké jsou poplatky za hru na hřišti Playa Grande?

Poplatky za hru na hřišti Playa Grande se liší v závislosti na sezóně a čase dne, ale obecně se pohybují od 200 do 300 dolarů za 18 jamek.

3. Jak zajistit rezervaci na hřiště Playa Grande?

Rezervaci na hřiště Playa Grande lze zajistit buď přes webové stránky hřiště, nebo prostřednictvím golfového klubu, který s Playa Grande Golf Course spolupracuje.

4. Je na hřišti Playa Grande možné si půjčit golfové vozíky?

Ano, na hřišti Playa Grande jsou k dispozici golfové vozíky za poplatek.

5. Je na hřišti Playa Grande povolená dress code?

Ano, na hřišti Playa Grande je povinný dress code a hráči by měli nosit polokošile s límečkem a kalhoty. Jeans a trička s nápisy nejsou povoleny.

6. Jaké jsou nejlepší místní restaurace v okolí hřiště Playa Grande?

V okolí hřiště Playa Grande se nachází několik kvalitních restaurací, včetně La Catalina, La Enoteca, La Casita de Yeya a Los Balcones. Většina z těchto restaurací servíruje tradiční dominikánská jídla a místní speciality.


Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky