Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Gabon Setté Cama Beach

Počasí Gabon Setté Cama Beach


Gabon Setté Cama Beach je jednou z nejkrásnějších pláží v Gabonu. Nachází se na pobřeží Guinejského zálivu, v oblasti Setté Cama, nedaleko města Port Gentil. Tato oblázková pláž o délce 4 km a šířce 80 metrů je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů v zemi.

Počasí na Setté Cama Beach se v průběhu roku mění, ale obecně se dá říct, že na této pláži panuje tropické klima. Průměrná teplota na pláži se pohybuje mezi 25 a 30°C. Nejteplejší měsíce jsou prosinec a leden, kdy teploty mohou dosahovat až 35°C. Nejstudenější měsíce jsou červen a červenec, kdy teploty klesají na 22°C.

V období mezi květnem a říjnem na Setté Cama Beach naprší, ačkoli déšť je obvykle v krátkých, ale silných přívalových deštích. Tyto deště obvykle trvají jen několik hodin a počasí se rychle vyjasní. V období od listopadu do dubna je období sucha, kdy na pláži prakticky nepadá žádný déšť.

Pro turisty je nejlepší období návštěvy Setté Cama Beach v období od listopadu do dubna, kdy panuje nejlepší počasí. V této době jsou teploty příjemné a dny jsou slunečné. Pro ty, kteří rádi surfovat, může být nejlepší období březen a duben, kdy na pláži panují větrné podmínky.

Celkově lze říci, že počasí na Setté Cama Beach je příjemné a vhodné pro pobyt na pláži po celý rok. I když v období dešťů můžete být donuceni strávit více času v interiéru, slunečné dny a krásná kulisa zdejších pláží stojí za to. Přijďte se na Setté Cama Beach podívat a užijte si krásy Gabonu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Gabon Setté Cama Beach


1. Jaké jsou ceny ubytování v resortu Gabon Setté Cama Beach?

Ceny se liší v závislosti na typu pokoje a období, kdy se chystáte navštívit resort. Obecně se pohybují mezi 100 a 300 USD za noc.

2. Jak se dostat do resortu Gabon Setté Cama Beach?

Nejlepší možností je letecky doletět do mezinárodního letiště v Libreville a následně pokračovat autem (nájem auta je možný na letišti) směrem k resortu, který se nachází asi 45 km jihozápadně od Libreville.

3. Nabízí resort Gabon Setté Cama Beach soukromou pláž?

Ano, resort má vlastní soukromou pláž, na které mohou hosté relaxovat a užívat si vodních aktivit.

4. Jaké aktivity lze na pláži Gabon Setté Cama Beach podniknout?

Hosté si mohou vychutnat sluneční paprsky, koupání v moři, potápění, šnorchlování nebo plachtění.

5. Kdy je nejlepší čas na návštěvu resortu Gabon Setté Cama Beach?

Ideální doba pro návštěvu Gabon Setté Cama Beach je od června do září, kdy je nejnižší vlhkost vzduchu a snadnější je i pozorování zvířat v okolí parku Loango, který se nachází v blízkosti resortu.

6. Nabízí resort Gabon Setté Cama Beach all-inclusive služby?

Ano, resort nabízí all-inclusive služby, které zahrnují ubytování, stravování, vstup na pláž a různé aktivity.

7. Je v resortu Gabon Setté Cama Beach WiFi připojení?

Ano, resort má WiFi připojení ve veřejných prostorách a v pokojích.

8. Jaké jsou možnosti stravování v resortu Gabon Setté Cama Beach?

Resort nabízí restauraci s jídelním lístkem, ve které jsou k dispozici místní speciality i mezinárodní kuchyně. K dispozici je také bar a hosté si mohou objednat i pokrmy na pokoj.

9. Nabízí resort Gabon Setté Cama Beach výlety a exkurze v okolí?

Ano, resort organizuje výlety a exkurze v blízkém okolí, například do parku Loango nebo na výlet lodí do Národního parku Pongara.

10. Jaké jsou možnosti relaxace v resortu Gabon Setté Cama Beach?

Resort nabízí různé možnosti relaxace, například masáže, saunu nebo fitness centrum. Hosté si mohou také užít relax ve společenském salonku nebo na soukromé terase svého pokoje.


Letenka Gabon Setté Cama Beach


Gabon je země ležící v západní Africe a je známá svou bohatou přírodní krásou a nádhernými plážemi. Jednou z nezapomenutelných destinací v Gabonu je Setté Cama Beach, což je písečná pláž ležící na břehu Atlantského oceánu. Tato pláž je velmi oblíbená mezi turisty i místními obyvateli Gabonu díky svému krásnému prostředí a jedinečné atmosféře.

Letenka do Setté Cama Beach je jedinečnou příležitostí pro každého, kdo se rád ponoří do ráje s tropickým nádechem. Cestovatelé, kteří se rozhodnou navštívit tuto pláž, se mohou těšit na dlouhý a teplý písečný břeh, který je obklopen zelenými lesy a palmami.

Pláž Setté Cama Beach má co nabídnout pro každého. Pro milovníky slunění a relaxace je tu obrovské množství volného prostoru na rozprostření ručníku, opalování a užívání klidného odpočinku. Ti, kteří si rádi trochu zasportují, mohou zkusit surfování nebo si zapůjčit kajak a prozkoumat okolní moře a korálové útesy.

Setté Cama Beach také nabízí úžasné možnosti pro potápění a šnorchlování. Pod hladinou oceánu se skrývá pestrobarevný podmořský svět, plný exotických ryb a korálů. Je to neuvěřitelná příležitost pro všechny milovníky podvodního světa.

Pro ty, kteří mají rádi poznávání nových kultur a tradic, je ve vnitrozemí možnost navštívit tradiční vesnice a poznat místní obyvatele Gabonu. Místní lidé jsou velmi přátelští a vřelí a rádi se podělí o svou kulturu a zvyky.

Cesta do Gabonu a na Setté Cama Beach je zároveň i dobrodružstvím. Příroda Gabonu je bohatá a neporušená, a proto cestování znamená objevování divoké fauny a flóry. Setkání s gorilami, slony, prasaty a dalšími unikátními druhy zvířat je nezapomenutelným zážitkem.

Pokud se rozhodnete pro letenku do Gabonu a na Setté Cama Beach, nebudete litovat. Tato pláž je nedotčeným rájem, který vás přivítá svou krásou a teplem. Takže neváhejte a zažijte dobrodružství v Gabonu na Setté Cama Beach!


Ubytování Gabon Setté Cama Beach


Gabon Setté Cama Beach je jedním z nejkrásnějších míst na pobřeží západní Afriky a láká turisty z celého světa. Toto místo je však velmi ojedinělé a dokonce i mnoho místních obyvatel ho nepovažuje za turistickou destinaci. To je hlavně proto, že tamní ubytování je poměrně omezené a nejsou tam mnoho luxusních hotelů. Avšak pokud hledáte klid a ticho, pak je Gabon Setté Cama Beach ideální volbou pro vaší dovolenou.

Ubytování v Gabon Setté Cama Beach se liší podle preferencí a rozpočtu. Pokud hledáte jednoduché a levné ubytování, nabízí se vám možnost ubytování v soukromých apartmánech nebo ubytování v některém z rodinných pensionů. Tyto typy ubytování se nacházejí v oblasti nedaleko pláže a poskytují jednoduché vybavení, vodu a elektřinu. Dále nabízejí i možnost stravování, ale je důležité zmínit, že nejsou to pravé hotely, jaké jste zvyklí v Evropě.

Pokud hledáte více luxusu a komfortu, pak jsou k dispozici některé hotely v blízkosti pláže. Tyto hotely jsou vysoké kvality a nabízejí příjemné prostředí s mnoha službami, včetně bazénu, fitness centra a restaurace. Nemusíte se však bát, že by tyto hotely narušovali atmosféru idylického pobřeží. Naopak, mnoho z nich je navrženo tak, aby co nejlépe využívalo krásného prostředí oblasti a umožňovalo maximální relaxaci.

Není náhoda, že Gabon Setté Cama Beach se stala oblíbeným cílem pro potápěče. Jsou zde mnohé ponorky, které vás na zápěstích přijmou do podmořského ráje s korálovými útesy a množstvím různých druhů ryb. Pokud bude vaše dovolená v Gabon Setté Cama Beach spojená s potápěním, doporučujeme si najít hotel, který nabízí potápěčské kurzy a výlety.

Nakonec, během vaší návštěvy Gabon Setté Cama Beach můžete využít i služeb místních průvodců, kteří vás provedou enormním množstvím místních přírodních krás, jako jsou mangrovy nebo národní park Loango. Kromě toho, že vám průvodci ukážou neuvěřitelné přírodní krásy, budete moci navštívit i některé z tradičních afrických vesnic a poznat život místních obyvatel.

Zkrátka, ubytování v Gabon Setté Cama Beach nabízí mnoho možností, které potěší spořivé cestovatele i turisty, kteří si chtějí dopřát luxus a komfort. Pobřeží tohoto afrického ráje je plné přírodních krás a dobrodružství, které si užijete jak s rodinou, tak s přáteli. Stačí si vybrat provedení vaší dovolené a vydejte se na nějkrásnější místo na pobřeží západní Afriky.


Dovolená Gabon Setté Cama Beach


Gabon je africká země, která se pyšní svými krásnými plážemi a neuvěřitelnou přírodou. Jedním z nejkrásnějších a nejvyhledávanějších turistických míst v Gabonu je pláž Setté Cama Beach.

Setté Cama Beach se nachází v národním parku Loango, který je známý jako "poslední divočina Afriky". Tato pláž leží na pobřeží Atlantského oceánu a nabízí návštěvníkům úchvatné scenérie s bílým pískem, azurovou vodou a bujnou zelení za nimi.

Co dělá Setté Cama Beach tak jedinečnou? Kromě nádherné pláže a okolní přírody, je to také domov pro množství divokých zvířat. Turisté zde mohou pozorovat slony, gorily, hrochy, buvoli a mnoho dalších druhů, které zde žijí ve volné přírodě. Tento kombinace krásné pláže a bohaté divočiny je pro mnohé návštěvníky lákavá a jedinečná zkušenost.

Pro ty, kteří hledají dobrodružství, je pláž Setté Cama Beach také skvělým místem pro surfování. Atlantské vlny zde vytváří ideální podmínky pro surfování a přitahují nadšené surfaře z celého světa. Navíc, tato pláž je obklopená úžasnou korálovou stěnou, která je pro potápění naprosto ideální.

Pokud vás spíše zajímá odpočinek a relaxace, pláž Setté Cama Beach je také ideálním místem pro vás. Užijte si pohodu na písku, poslouchejte zvuk vln a obdivujte krásnou krajinu v okolí. Pláž je také skvělým místem pro procházky podél pobřeží, jak za denního světla, tak i za tajemného západu slunce.

Vstup na pláž Setté Cama Beach je omezený, aby se chránila příroda a zvířata. Je zde pouze omezený počet ubytovacích zařízení, což zajišťuje, že místo zůstává relativně nedotčené masovou turistikou. Přesto je stále oblíbenou turistickou destinací, takže je vhodné rezervovat si ubytování alespoň několik měsíců předem.

Gabon a pláž Setté Cama Beach nabízí úžasnou kombinaci divoké přírody a nádherné pláže. Pro ty, kteří hledají dobrodružství, je tady spousta možností pro surfování a potápění. Pro ty, kteří se chtějí odpočinout a nabrat síly, je pláž ideálním místem pro relaxaci a užívání si okolní krásy. Bez ohledu na to, zda jste dobrodruh nebo milovník přírody, pláž Setté Cama Beach v Gabonu je zkrátka destinací, kterou byste neměli vynechat.


Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky