Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Japonsko Niseko

Dovolená Japonsko Niseko


Japonsko je země, která láká turisty z celého světa svým bohatým kulturním dědictvím, ohromujícími přírodními scenériemi a svým jedinečným způsobem života. Mezi mnoha lákadly této země je také krásné horské středisko Niseko, které je jednou z nejoblíbenějších destinací pro dovolenou v Japonsku.

Niseko se nachází na ostrově Hokkaidó, který je nejsevernějším a nejchladnějším ostrovem Japonska. To způsobuje, že oblast je hojně zasypaná sněhem, a tak se místní oblast stala rájem pro milovníky zimních sportů. Niseko nabízí neuvěřitelných 14 metrů sněhu ročně, což z něj činí jedno z nejsněhovějších středisek na světě.

Lyžaři a snowboardisté všech úrovní se ve středisku Niseko rozhodně budou cítit jako doma. Síť sjezdovek zahrnuje 4 hlavní oblasti - Grand Hirafu, Hanazono, Niseko Village a Annupuri - nabízející celkem 61 sjezdovky. Bez ohledu na to, jestli jste začátečník nebo zkušený profesionál, můžete si užít neuvěřitelné horské přírodní scenérie a kopec sněhu na své vlastní míry.

Ať už se rozhodnete strávit několik dní na svazích nebo jen chvíli na jednodenní výlet, Niseko nabízí mnoho dalších aktivit a zážitků. Jeden z největších přírodních zážitků v oblasti Niseko je pozorování sopek. Tato oblast je domovem několika aktivních sopek, jako je například horu Yotei, která je často označována jako "bílý Fuji". Pro ty, kteří hledají něco trochu odlišného, je možnost si vyzkoušet jízdu na sněžném skútru nebo si zaplavat v termálních pramenech.

Niseko je také známé svou fantastickou gastronomií. Tato oblast je známá tím, že má obrovský počet restaurací, bister a kaváren, které nabízí širokou škálu japonských a mezinárodních pokrmů. Můžete ochutnat čerstvé sushi, tradiční ramen nebo uvařit svůj vlastní jídlo v jednom z místních jídelních zařízení na bázi hot potu.

Pro ubytování máte ve středisku Niseko mnoho možností. Od moderních hotelů a apartmánů až po tradiční japonské ryokany, kde můžete zažít autentické japonské pohostinství. Bez ohledu na to, jaký typ ubytování si vyberete, můžete se těšit na vysoce kvalitní služby a nádherný výhled na okolní hory.

Pokud plánujete dovolenou na Japonsko, nezapomeňte zahrnout do svých plánů návštěvu střediska Niseko. Tato část země nabízí krásu japonského horského prostředí, přátelskou atmosféru a nezapomenutelné zážitky. Nechte se unést japonskou kulturou a užívejte si zimní radovánky na svazích Niseko!


Letenka Japonsko Niseko


Japonsko je země zábavy, kde se potkávají urbanita s tradicí a přírodou. Pokud chcete poznat kouzlo tohoto krásného místa, určitě byste neměli vynechat městečko Niseko. Niseko se nachází na severu ostrova Hokkaidó a je velmi populární pro své velké množství sněhu a díky tomu zde můžete najít některé z nejlepších lyžařských středisek v celém Japonsku.

Niseko je v posledních letech stále více oblíbenou destinací mezi turisty ze všech zemí světa a stalo se jedním z nejvyhledávanějších míst pro lyžování a snowboarding. Zvláště výhodným obdobím pro návštěvu magického městečka je zima, když se posetkáte s mrazivými teplotami, po celý den tvoří nekonečné zimní krajiny a poskytuje nezapomenutelné lyžování.

Pokud hledáte cesty, jak se dostat do Niseka, existuje několik možností. Nejlepší volbou je koupit letenku do Sappora, největšího města na Hokkaidó, a odtud se přesunout na autobusové nádraží v Sapporu a odjet do Niseka. Je to rychlá a levná možnost, kterou mohou využít turisté z celého světa.

Existuje také možnost přistát přímo na letišti v New Chitose, které se nachází asi hodinu od Niseka. Letiště New Chitose je největší v oblasti Hokkaido a je přístupné mezinárodním lety z různých destinací.

Použití letenky do Japonska pro váš výlet do Niseka je nejlepší volbou, protože se jedná o nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak se dostat na místo. Navíc, můžete získat nejlepší ceny a najít ty nejvýhodnější lety, pokud hledáte všude na internetu nebo se obrátíte na cestovní kancelář.

Japonsko je skvělou volbou pro příznivce zimních sportů a návštěvníků, kteří touží po odpočinku v krásné přírodě se spoustou zábavy. Niseko je naprosto jedinečné místo, kde můžete kromě sněhu a lyžování po celý rok objevovat tajemství tradiční japonské kultury. Připravte se na nejlepší dovolenou v životě a zarezervujte si hned letenku do Japonska Niseko.


Počasí Japonsko Niseko


Japonsko je země, která je známá svou pestrou a neobyčejnou kulturou, ale také tím, že má velmi rozmanité počasí. Jedním z oblíbených míst mezi cestovateli, kteří se zajímají o zimní sporty, je Niseko. Toto město se nachází na ostrově Hokkaidó a je proslavené hlavně díky tomu, že nabízí nádherné lyžařské a snowboardové středisko, které je jedním z nejlepších v celé Asii.

Počasí v Niseko je velmi specifické a je ovlivňováno jeho polohou na Hokkaidó, což je nejsevernější ze čtyř hlavních japonských ostrovů. Díky tomuto faktoru má Niseko chladné a sněžné zimy, což přiláká mnoho vášnivých lyžařů a snowboardistů ze všech koutů světa.

Již od začátku listopadu začíná sněžit a sněhová pokrývka v Niseku se v průběhu zimy může více než zdvojnásobit. Průměrná teplota se pohybuje kolem -10 °C v lednu, což je nejchladnější měsíc v roce. Tyto drsné zimní podmínky však vytvářejí ideální prostředí pro lyžování a snowboarding.

Co se týče srážek, Niseko je známé svou vysokou roční úhrnnou srážkovou hodnotou. Průměrně tam spadne 11 až 12 metrů sněhu za sezónu, což je obrovské množství. Sníh je pak ideální kvality díky nízkému obsahu vlhkosti ve vzduchu.

Vzhledem k těmto podmínkám si Niseko získalo pověst jako jedno z nejlepších lyžařských míst na světě. Na svah můžete vyrazit buďto sami, nebo si najmout místního průvodce, který vám ukáže ty nejlepší a nejlepší trasy. Kromě toho můžete také využít lyžařských vleků, které vás vyvezou na vrchol hor a odkud se můžete odrazit na svůj nezapomenutelný sjezd.

Aby však bylo možné si užít lyžování nebo snowboarding v Niseku plnými doušky, je důležité, aby se návštěvníci připravili na extrémní počasí. Je nezbytné se vybavit vhodným oblečením, které bude chránit před chladem a vlhkostí. Doporučuje se také používat kvalitní skibrýle a ochrannou helmu.

Niseko je tedy nejen pro lyžaře a snowboardisty rájem, ale také pro ty, kteří si chtějí užít nádherný výhled na začínající sněžení nebo si užít klidné procházky v zasněženém okolí. Když se nacházíte v Niseku, máte pocit, že jste ve zcela jiném světě a můžete si vychutnat krásy přírody a neuvěřitelných zimních scenerií.

Takže pokud jste vášnivým lyžařem nebo snowboardistou, nebojte se vyzkoušet jedinečnou zkušenost v Niseku. Toto japonské město nabízí nejen úžasné podmínky pro sportování, ale také nezapomenutelný zážitek z jeho jedinečného počasí.


Ubytování Japonsko Niseko


Niseko je překrásné horské středisko a jedno z nejoblíbenějších turistických cílů v Japonsku. Leží na severním ostrově Hokkaidó a je známé svými fantastickými lyžařskými podmínkami, malebnou přírodou a příjemnou atmosférou. Pro milovníky zimních sportů i pro ty, kteří preferují klid a relaxaci, je Niseko ideální volbou.

Co se týče ubytování, Niseko nabízí širokou škálu možností, které uspokojí potřeby i nároky různých typů turistů. Pro ty, kteří preferují luxusní a moderní ubytování, jsou zde k dispozici luxusní apartmány a hotely s prvotřídním vybavením a službami. Tyto hotely často nabízejí také výhled na malebné panorama hor a sněžných plání.

Pro ty, kteří chtějí zažít autentickou japonskou atmosféru, jsou zde tradiční ubytovací možnosti, jako jsou ryokany. Jedná se o tradiční japonské hotely, které zahrnují pokoje s tatami (tradiční japonské rohože) a futony (tradiční japonské matrace). Tyto ryokany také nabízejí možnost vyzkoušet si japonskou koupelnu a posezení na futonu při podávání tradičního jídla.

Pro rodiny a skupiny přátel jsou k dispozici i domy a apartmány, které poskytují větší prostor a soukromí. Tyto ubytovací možnosti často zahrnují vlastní kuchyňku, což je skvělé pro ty, kteří chtějí vařit vlastní jídlo a zažít japonskou kuchyni v její podobě.

Niseko je známé svými kvalitními lyžařskými svahy a poskytuje skvělou infrastrukturu pro lyžování. Většina ubytování je přímo připojena na lyžařské trasy, takže si hosté mohou užívat pohodlí sjezdovek v bezprostřední blízkosti svého hotelu nebo apartmánu.

I mimo lyžování a snowboarding je v Niseko mnoho možností, jak strávit čas. Turisté se mohou vydat na pěší túru a objevovat krásy okolních hor, navštívit termální lázně (známé jako onseny), kde se mohou uvolnit a relaxovat, nebo se podívat na tradiční japonské chrámy a svatyně.

Celkově vzato, Niseko je jedinečným a fascinujícím místem pro ubytování v Japonsku. Bez ohledu na to, jaké jsou vaše preference a požadavky, je tu něco pro každého. Zbývá jen vybrat si tu nejlepší možnost ubytování a zažít toto kouzelné místo na vlastní kůži.


Nejčastější dotazy a odpovědi Japonsko Niseko


1. Co je Niseko?
Niseko je oblast na severním ostrově Hokkaido v Japonsku, známá zejména pro své hory a lyžařská střediska.

2. Kdy se nejlepší doba na návštěvu Niseko?
Nejlepší doba na návštěvu Niseko je od prosince do března, kdy jsou nejlepší podmínky pro lyžování.

3. Jak se dostanu do Niseko?
Nejlepší způsob, jak se dostat do Niseko, je letadlem do letiště Chitose na ostrově Hokkaido, následované přestupem na vlak nebo autobus do Niseka.

4. Jaké jsou nejlepší lyžařské areály v Niseko?
V Niseko se nachází čtyři hlavní lyžařské areály: Grand Hirafu, Hanazono, Niseko Village a Annupuri.

5. Existují v Niseko jiné aktivity než lyžování?
Ano, v Niseko jsou k dispozici další aktivity, jako jsou pěší túry, snowtubing, jízda na saních a v zimě i jízda na sněžném skútru.

6. Je v Niseko často sněžení?
Ano, Niseko má velmi časté sněžení díky průmyslovému proudění z Tichomoří, které vytváří velké množství suchého a lehkého sněhu.

7. Mluví lidé v Niseko anglicky?
Ano, v turisticky zaměřených oblastech Niseka, jako je Hirafu, se mluví anglicky a je zde také mnoho anglicky mluvících pracovníků.

8. Jak je drahé ubytování v Niseku?
Ceny ubytování v Niseku se mohou velmi lišit v závislosti na typu ubytování a období návštěvy. Většinou jsou cenově vyšší ve vrcholové sezóně, ale nižší mimo ni.

9. Jaké je typické jídlo v Niseku?
V Niseku jsou oblíbené ryby, jako je losos a krab, ale je zde také mnoho restaurací, které nabízejí mezinárodní kuchyně.

10. Je v Niseku bezpečné?
Japonsko je bezpečná země a Niseko není výjimkou. Nicméně jako v každém místě na světě se doporučuje být opatrný a dodržovat běžná bezpečnostní opatření.


Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky