Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Čierna Hora Bigova

Ubytování Čierna Hora Bigova


Čierna Hora je nádherná země plná úchvatných přírodních scenérií a malebných vesniček. Jednou z takových vesniček je Bigova, která se nachází na pobřeží Jaderského moře. Bigova je malá rybářská vesnice, která se stala oblíbeným cílem turistů díky svému klidnému a idylickému prostředí.

Ubytování v Bigově je převážně zaměřeno na apartmány a penziony. Většina ubytovacích zařízení se nachází v blízkosti pláže, což je pro mnoho turistů velkou výhodou. Pokud si chcete užít luxusní dovolenou, můžete si vybrat ze široké nabídky luxusních apartmánů s výhledem na moře. Tyto apartmány jsou moderně zařízené a poskytují veškerý komfort, který si můžete přát.

Pro ty, kteří hledají příjemné a cenově dostupné ubytování, je v Bigově také dostatek možností. Penziony a menší rodinné hotely nabízejí pohodlné pokoje za přijatelnou cenu. Tyto ubytovací zařízení často poskytují svým hostům prostornou terasu, kde si mohou vychutnat snídani s výhledem na moře nebo večerní drinky pod hvězdnou oblohou.

Největší předností ubytování v Bigově je blízkost k moři. Pláže v této oblasti jsou krásné a nedotčené masovou turistikou. Čisté a průzračné moře láká ke koupání, šnorchlování a potápění. Na plážích si můžete také vypůjčit lehátka a slunečníky nebo si jen tak odpočinout pod stínem stromů.

Pro milovníky přírody a aktivního odpočinku je Bigova také ideálním místem. V okolí vesnice se nachází mnoho turistických stezek, které vedou přes kopce a údolí se zajímavými výhledy. Můžete si také pronajmout kolo a prozkoumat okolí na vlastní pěst. V blízkém okolí Bigovy se nacházejí také některé přírodní rezervace a chráněná území, která stojí za návštěvu.

Není pochyb o tom, že Bigova je skvělým místem pro relaxaci a odpočinek. Je to místo, kde si můžete užít pohlcující klid, objevovat nová místa a vychutnat si nádhernou přírodu. Ať už se rozhodnete strávit zde jen několik dní nebo celou dovolenou, nebudete zklamáni. Bigova je skvělým místem pro dovolenou v Černé Hoře, které vás okouzlí svou krásou a pohostinností.


Letenka Čierna Hora Bigova


Letenka Čierna Hora Bigova: Kam se vydat za překrásnými plážemi a klidným pobytu

Černá Hora je jednou z nejkrásnějších zemí na Balkáně, nabízející nádherné pláže, malebná přístaviště a úchvatnou přírodu. A jedním z nejmalebnějších a klidných míst v Černé Hoře je malá rybářská vesnice Bigova. Pokud hledáte relaxaci a odpočinek, letenka Čierna Hora Bigova je pro vás to pravé.

Bigova, která se nachází nedaleko Budvy, je dosud relativně nedotčená turistickým ruchem, což z ní činí ideální místo pro klidnou a odpočinkovou dovolenou. Vesnice je obklopena zelenými kopci s olivovými háji a ve vesnici samotné najdete typické rybářské domky s tradičním šarmem. Nejbližší město Kotor, zapsané na seznamu UNESCO díky svým historickým památkám, leží jen pár kilometrů od Bigovy.

Jedním z hlavních lákadel Bigovy jsou její krásné pláže. Ať už preferujete kamínky pod nohama na malé oblázkové pláži, nebo jemný písek v přilehlých zátokách, Bigova vám nabídne obojí. Pláže jsou zde čisté, málo frekventované a voda je průzračná, což z nich činí ideální místo pro koupání, opalování a relaxaci pod sluncem.

Kromě relaxace na pláži si v Bigově můžete také vychutnat čerstvou místní kuchyni. Restaurace v obci zaměřené na rybí speciality nabízí čerstvé mořské plody, chutné ryby a další tradiční pokrmy. Nebudete odolávat vůni čerstvě upečené rybí speciality a míchanky s místním olivovým olejem.

Navštěvování malebných sousedních vesnic, jako je například Stoliv, je další výhodou pobytu v Bigově. Tyto vesnice nabízejí skvělou sestavu kouzla minulosti a pohádkové přírody. Můžete si také pronajmout loď a prozkoumat blízké zátoky, výlety do nedalekých pohoří pro ty, kteří mají rádi turistiku a procházky.

Pokud hledáte místo pro klidnou a odpočinkovou dovolenou, letenka Čierna Hora Bigova je ideální volbou. Tato malebná rybářská vesnice, obklopená přírodou a krásnými plážemi, vám poskytne nezapomenutelný zážitek. Vydejte se do Bigovy a zažijte klid a krásu Černé Hory!


Nejčastější dotazy a odpovědi Čierna Hora Bigova


1) Jak se dostat do vesnice Bigova v Černé Hoře?
- Nejsnáze se do vesnice Bigova dostanete autem z letiště v Tivatu. Trvá to přibližně 30 minut jízdy.

2) Jaké jsou turistické atrakce v Bigově?
- Bigovo je malebná rybářská vesnice s nádhernými plážemi a klidnou atmosférou. Je ideálním místem pro relaxaci a vychutnávání moře. Můžete si také procházet uličkami vesnice a ochutnat čerstvé mořské plody v místních restauracích.

3) Je v Bigově možnost ubytování?
- Ano, v Bigově je několik malých hotelů, penzionů a apartmánů, které nabízejí ubytování pro turisty.

4) Jaké jsou nejlepší pláže v Bigově?
- Mezi nejlepší pláže v Bigově patří Plavi Horizonti a Maslina, které jsou známé svou jemnou pískovou pláží a krásným azurovým mořem.

5) Kde se dá v Bigově dobře najíst?
- V Bigově najdete několik restaurací a tavern, které podávají čerstvé mořské plody a další tradiční černohorská jídla. Doporučujeme vyzkoušet místní speciality, jako je černohorský pršut (sušená šunka) a sýry.

6) Má Bigovo nějaké možnosti vodních sportů?
- Ano, v Bigově je možné se věnovat různým vodním aktivitám, jako je potápění, šnorchlování a individuální půjčení vodního skútru. Na pláži si můžete pronajmout také lehátka a slunečníky.

7) Jaké jsou další možnosti výletů z Bigova?
- Z Bigova můžete podniknout výlety do blízkého města Kotor, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Můžete také navštívit ostrov Sveti Đorđe a historické město Budva, které jsou nedaleko od Bigova.


Dovolená Čierna Hora Bigova


Černá Hora je malá země v jihovýchodní Evropě, která se pyšní svou nádhernou přírodou a úchvatnými plážemi. Mnoho turistů se rozhoduje pro dovolenou v Černé Hoře, a to zejména kvůli malebnému pobřeží Jaderského moře.

Jednou z nejatraktivnějších destinací pro dovolenou v Černé Hoře je malý rybářský přístav Bigova. Toto malebné pobřežní město se nachází v zátoce Boka Kotorská a nabízí návštěvníkům opravdový ráj na zemi.

Bigova leží asi 17 kilometrů severozápadně od známého letoviska Budva a je skvělou volbou pro ty, kteří si přejí klidnou a relaxační dovolenou. Město je obklopeno kopci pokrytými olivovníky a vinnou révou, která dává zdejším plážím neuvěřitelný šarm.

Pláže v Bigově jsou oblázkové a čisté, a proto jsou ideálním místem pro milovníky slunění a koupání. Díky své přírodní geografické poloze je zde moře klidné a vhodné pro rodiny s dětmi. Návštěvníci si mohou zaplavat v tyrkysově modrých vodách Jaderského moře a užívat si pocit svobody a uvolnění.

Pro ty, kteří si chtějí užít i kulturní a historické památky, je v Bigově dostatek možností. Městečko je bohaté na tradiční dubové domy a malebné kostelíky, které odrážejí bohatou minulost regionu. Návštěvníci mohou také navštívit nedaleké historické město Kotor, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Kromě užívání si slunečních paprsků a objevování památek mohou turisté v Bigově také ochutnat místní gastronomii. Restaurace a kavárny nabízejí tradiční černohorská jídla, jako je čerstvý mořský úhoř, krevety a různé druhy sýrů. Milovníci vína si zde mohou vychutnat také několik odrůd černohorských vín.

Pokud hledáte klidné letovisko, kde se můžete vyhnout velkým davům turistů, pak byste měli zvážit dovolenou v Bigově v Černé Hoře. Toto malebné městečko nabízí krásné pláže, přátelské obyvatele a jedinečnou atmosféru, která vám umožní načerpat novou energii a relaxovat v příjemném prostředí.


Počasí Čierna Hora Bigova


Čierna Hora je země ležící v Jihovýchodní Evropě na pobřeží Jaderského moře. Jednou z jejích krásných lokalit je malá rybářská vesnička Bigova, která se nachází v zálivu 12 km severozápadně od města Kotor. Tato malá vesnice nabízí návštěvníkům úchvatný výhled na Jaderské moře a výbornou příležitost k relaxaci.

Počasí v Bigove se liší v závislosti na ročním období. V létě, od června do září, jsou tam teploty příjemné, kolem 28 stupňů Celsia. Teploty mohou dosáhnout i 30 stupňů Celsia, ale většinou jsou mírné a příjemné.

V zimě, od prosince do února, jsou teploty v Bigove podstatně nižší, kolem 7 až 10 stupňů Celsia. Během zimy se tam může objevit i sníh a někdy i silné větry, ale jsou stabilnější než v ostatních zemích v této oblasti.

V období jara a podzimu se počasí liší. Na začátku jara a na konci podzimu, od března do května a od září do listopad, jsou teploty mírné a vlhké. V těchto obdobích je často oblačno a prší.

V Bigove je v letních měsících často slunečné, s velmi málo deštěm. Kromě období mezi lednem a březnem, kdy je spíše chladno a může pršet po celý den, jsou tam většinou mírné teploty a nádherné slunečné dny.

Většina turistických atrakcí v Bigove jsou otevřeny v letních měsících. V těchto měsících můžete užívat nádherné písečné pláže, sluneční deště v písku, sportovní aktivity na pláži a podobně. Všimněte si však, že v létě se tam mohou objevit silné mořské vlny.

Celkově můžeme říci, že Bigova je ideální místo pro ty, kteří hledají klid a relaxaci v nádherné přírodě. Během celého roku tam najdete aktivity a pohledy pro každého, nezávisle na tom, jaké je počasí. Podmanivé spojení pohoří a moře činí Bigovu ideálním místem pro romantickou dovolenou nebo rodinnou dovolenou. Pokud hledáte krásnou lokalitu k odpočinku v Černé Hoře, určitě neváhejte navštívit Bigovu!


Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky